Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.989
Cevap
85
Favori
1.103.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Malesef.. dosyam tekrar gitti istinafa yeni numara verildi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sevdakc S kullanıcısına yanıt

Hayırlısı olsun inşallah beklediğine değer umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surmene1967

Ankara Bölge Adliye Mahkemesi 5. Hukuk Dairesi 2019/39XX ----- Sonuç yok. Beklemeye devam.

selamlar. Ankara Bölge Adliye Mahkemesi 5. Hukuk Dairesi 2019/41XX dosya numaram sen dosya ile birbirine yakın. Senin Dosya karara çıkınca paylaşırmısın ?

• Bir yeni adli yıl daha hayırlı olsun bakalım bu sene bitecek mi :)
    İst.30.hukuk alacak davası yeni haberlere açığız..

• Gel tezkere gel:) Allah hepimizin gönlüne göre versin. Benim 5 yıl oldu toplamda , istinaf da 3.adli tatil de bitti .Bir zahmet artık dosyam da kapanır hayırlısıyla inşallah.

• 48 hukuk ta n varmı haber arkadaşlar

• 48 .hukuk dairesi olan dosyam ..dosya durumu kapalı diyor.benim davam 7 sene oldu ve 2,5 senedir istinafta..umarım iyi haberdir.

• bizi gelişmelerden haberdar ederseniz seviniriz. benimde 48. hukuk 3800 lerde dosyam. sizin 1600 lerdeydi sanırım bukadar hızlı size geldiyse 5-6 ay içinde bizede gelir diye düşünüyorum

• Benim dosyada bi gelişme yok 48 no 8..

• Surmene1967 S kullanıcısına yanıt

Ankara BAM 5. HUKUK çok yavaş çalışıyor. Benim numaram 2019/213X hala bir gelişme yok.

• senay22 S kullanıcısına yanıt

Tabiki muhtemelen sonuçlandı gerekçeli kararı 1 ay içerisinde yazılır.. sizlerde haber vermek..1600 lerde benim dosya ve 2014 yılı dava açılışı... sonuçta 7 sene oldu..

• Arkadaşlar merhaba benim Ankara 1. idari dava dairesinde istinaf dosyam var istinaf başvurusunu 2021 mart ayında yaptık dava açılışı 2020 Ocak tahmini olarak sıra bana ne zaman gelir ne kadar sürer hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah iyi haberler alırız aranizda Ankara 1 idari dava dairesinde istinaf dosyası olan varmı sonuc bekleyen şuan sıra kaçta bilen varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankglp06 -- 6 Eylül 2021; 17:52:34 >
  • Mtnncl M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun alacak davası mıydı

• Ankara 11. Hukuk'dan dosyam hakkında bilgi aldım, havalesinin yapıldıgini söylediler, 2019/35XX ne anlama geliyor? Bilgisi olan var ise söyleyebilir mi?

• serif4343 S kullanıcısına yanıt

evet alacak davasıydı dosya durumu kapalı diyor ve ögrendim ki cimere yazdığım şikayet sonucu dosyam 50.hukuk dairesine taşınmış ve 900 numara vermişler .artık ya sabır diyorum.

• Arkadaşlar merhaba, İstanbul 47. Hukuktan bilgisi olan var mı? 2020/ocakta 30.hukuka giden dosyam, yoğunluk nedeniyle 2020/Eylül ayında 47. Hukuk'a kaldırıldı, o tarihten beri bir gelişme yok.

• Hayırlı olsun, teşekkür ederim

• serif4343 S kullanıcısına yanıt

tesekkürler..umarım burada da uzun sürmeez 3 defa istinaf mahkemem degişti ve sıkıldım artk..7 sene iş davası ve 2 senelik alacagım var resmen ev kredi süresi gibi mahkeme süreleri...

• senay22 S kullanıcısına yanıt

merhaba..cimere yazdığım şikayet sonucu yine istinaf mahkemem degişti.50.hukuk dairesi.dosya durumu kapalı diyordu meger bu sebepten dolayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mtnncl

merhaba..cimere yazdığım şikayet sonucu yine istinaf mahkemem degişti.50.hukuk dairesi.dosya durumu kapalı diyordu meger bu sebepten dolayı.

Benimde 47. Hukukta idi cimer üzerinden şikayetim 06/09/2021 tarihinde 47. Hukuk'a iletilmiş, dun uyap üzerinden bakarken fark ettim. bugün baktığımda saat 12de dosya kapanmış, E DEVLETTE hiç görünmüyor, uyapta kapalı yaziyor Allah bilir hangi mahkemeye attılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Bozoğlu -- 8 Eylül 2021; 14:14:38 >
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.