Şimdi Ara

İşte Volkswagen’in Türkiye aşkının nedeni (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
23.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkiye'de manipülasyondan etkilenen 330 bin civarı araç vardı ve bunların egzoz sistemleri gönüllü geri çağırma ile tadil edildi. Yeterli mi hayır değil ancak dediğiniz gibi sorun yok gibi bir durum da oluşmadı. Bildiğim kadarıyla halen devam eden tüketici davaları var sonucuna göre emsal oluşturabilir.
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    ismini unuttum da bi ithalatçı fişrma yetkilisi tr dekiler etkilenmedi demişti. bizim caddy de etkilendi mesela ama bişey yapmadık. dava mı açsak biz de napsak :Ç)
  • ne diyeyim dünya nereye gidiyor biz nereye gidiyoruz
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Türkiye'deki ithalatçı firma yetkilisinden de bu beklenirdi zaten
  • abd. söylemese zaten bizim hiç haberimiz bile olmayacaktı :)
    radyasyonlu fındık ve çayları bilerek yedirip içiren ,aids bize bize şey yapmaz diyen ,kötü bina yapıp ilk depremde yerle bir olduğunda Allah yapıyor diyen bir toplum ,böyle basit bir şeyi hiç umursar mı ?

bizde o araçlar kapış kapış gider ,vw. nin Türkiye aşkı değil ,Türklerin tuhaf bir vw. aşkı var
    tenekeye vw. yaz millet almak için sıraya girer :)

burayı seçmelerinin çok daha değişik nedenleri olmalı ,misal ucuz iş gücü ve diğer bölge ülkelerine göre daha güvenli olması ,bu ülkede çok fazla rağbet görmesi gibi sebepleri olabilir ama emisyon gibi nedenler olma ihtimali sıfıra yakındır
  • Wosvos kullanan da ne biliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence alım garantisi vermişlerdir. Benüm aklıma başka bir şey gelmiyor.

Köprüye geçiş garantisi
    Otoyola geçiş garantisi
    Hava alanına yolcu garantisi
    Hastahaneye hasta garantisi
    Yeni ceza infaz kurumlarına mahkum garantisi

E bunlara da araş satış garantisi versinler çok mu. Adamlar yakında mezar yaptırıp ölü garantisi verecekler.

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Herhalde nefes alırla ironi yaptın hocam, çünkü o karbondioksit salınımı seviyeleriyle nefes almamız "gerçek" anlamda zorlaşak.

Bu haber de 3. dünya ülkesi olduğumuzun diğer bir kanıtı olmuş, başka ülkelerin kabul etmediği çöpleri gene bizim ülkemize yığıyorlar
  • musty578 kullanıcısına yanıt
    Kar marjını arttırmak yerine fiyatların düşeceğine mi inanıyorsun gerçekten? Hem de bu denli oturmuş bir pazarda...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yurtdışına yolladığımız sebzeler bile insan sağlığını riske sokar diye geri gönderiliyor. Adamlar kendi vatandaşlarının sağlığını düşünüyor. Geri gönderilen ürünler Türkiye'de pazarlarda satılıyor. Bizi yönetenlerin sağlığımızı düşündüğünü pek zannetmiyorum.
  • Memleketi sermaye sınıfına peşkeş çekmek yerine ÖTV yi düşürse Türkiye sadece otomotiv değil tüm sektörler açısından yatırım cenneti olur. Ha pardon bunların amacı vatandaşı mikmekti.

• Deseydin ki “Ben insanların bilgi alma amaçlı, yardımlaşma amaçlı kullandığı bu forum sayfasında gerçeğini bilmediğim halde
    VW Passat’ın gümrük vergisi ile getirildiğini yazarak insanlara yanlış bilgi verdiğim için hatalı olabilirim ancak sen de...”
    İşte bunları yazdıktan sonra benim hatamı yazman gerekirdi, o zaman daha değerli olurdu yazdıkların.
    “Evladım kaç yaşındasın sen” diyerek hakaret etmedim ama kırıldıysan özür dilerim yine de. İyi bayramlar genç arkadaşım.
    Güne bilgi ile başladın.

• derfgt D kullanıcısına yanıt
    Boşver hocam. Yorumlarımın hepsini sildim. Bazan ani sinir bozukluğu oluyor. İnsan yazdıklarına pişman oluyor.
    Her şey vergi olunca ben bütün arabalarda gümrük vergisi var sanıyordum. Yokmuş. Acı bi tecrübeyle öğrenmiş oldum.

• Bence devletimiz,
    -Paralı yollar ve köprüler için verdiği geçiş garatisini
    -milli piyangoyu sattığındaki hasılat garantisini
    Vb. Garantileri vw için de vermiştir,

Volkswagen fabrikası kurarsanız senelik şu kadar "alım" garantisi veriyoruz.

Hoş vw araçlarına şu kriz ortamında bile tapan bir milletiz, garantiye falan ihtiyaç yok ya... Neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deeplord -- 12 Ağustos 2019; 13:31:10 >
  • CB taksicilere ÖTV indirimi ile VW Passat paketi yaptırır böylece VW nin de gönlü olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escudo76

Bu ülkeye menfaat sağlayacak her şeye karşısınız ve dusmansiniz. Nokta
    Astsubay mısın doğuş grubu çalışanı mı ?

Trol olduğunu ciddi ciddi düşünmeye başladım zira bu zihniyette birinin TSK'nın içinde olması büyük problem.

Yaptığınız yorumları arşivleyip TSK'ya bildireceğim.

Size hangi sebeple maaş veriliyor öğrenmek güzel olacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.