Şimdi Ara

İşte karşınızda Samsung Galaxy S8'in resmi basın görseli (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
4.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu iris tarayıcı gözlerimizi telefonu açtığımız an algılayıp açabiliyorsa büyük devrim diye ben buna derim. Kör ışıkta dahi algilamasi önemli.

• Tasarımın tek kötü kısmı parmak izi okuyucunun arkada ve saçma bir yerde olması. Keşke sony gibi güç butonuna entegre etseymiş , kusursuz olurmuş gerçekten.
  • Parmak izi olsun mantığı ile koymuşlar. Yeri kullanılmayacak kadar kötü

Çift kamera olmamasıda entresan. Kamera modülü note 7 ile aynı diyen bile var

Her şeye rağmen benim almamı saplayacak şey. Özel ses çipi olacakmı lg g6,v10,v20 gibi. Olursa alırım. Özel kulaklık olmasın özel ses çipi olsun. Kulaklık sonradan alınırda ses çipi eklenmez telefona

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işte teknoloji diye buna derim. çok güzel bir inovasyon. şimdiye kadar yapılmış en güzel tasarım olabilir bana göre.

hala home button diyenler var arkadaş ne tuşu ya yıl 2017 olmuş mis gibi incecik çerçeveli compact telefon işte daha ne. ekrandaki simgeye bassanız nolacak yani.

parmak izinin yeri de gayet güzel olmuş tam işaret parmağa denk geliyor.

samsung bu işi koparmış bu sefer. darısı apple ve sony e
  • telefonda kullanımı kolaylaştıran en önemli şey home butonudur aga.ve bu buton ön tarafta olur.net

muhtemelen s9 da home butonu geri gelecek.(an itibariyle en işlevsel home butonunu huawei p10 da yapmış)

win 8 de de windows aynı hatayı yapmıştı.tutmadı tabi.
  • 1. Fiziksel home tuşu yok.

2. Parmak izi arkada.

Baya ümitliydim ama bu iki durum sebebiyle note8 i bekleyeceğim.

• LG G6 tasarımına benzettim yine de bence LG den daha güçlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal172 -- 1 Mart 2017; 20:44:40 >
  • Olmamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu milletede bişey beğendirmek amma zor. home butonu koysalar ekran kasa oranı artacak bu kezde o eleştirlecek:)

• quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

bu milletede bişey beğendirmek amma zor. home butonu koysalar ekran kasa oranı artacak bu kezde o eleştirlecek:)

note 7 de ekran kasa oranı yüzde 78 ve home tuşu var.

bence olay birazda bir kötü bir iyi cihaz satma stratejisinde.

s9 u almak için neden yaratıyorlar.apple da yapıyor.önce ois koymuyor.sonraki telefona ois koyuyor.insanlarda ois li diye yeni telefonu tercih ediyorlar.

yada note 8 e yönlendirecekler büyük ihtimal.

s7 den çok s7edge satıldı. muhtemelen s8 in akıbeti s7 gibi olacak

s8 in görüntüsü premium luktan oldukça uzak
  • Sanırım kimse değinmemiş ama ben inceleceğine aynı kalınlıkta kalmasını, kazanılan alana daha fazla batarya yerleştirilmesini tercih ederdim. Zaten kaç gramlık telefonlar. Bazıları fazla takılıyor ağırlığa, kalınlığa falan. Cepte artık neredeyse laptop kadar güçlü telefonlar taşır olduk. Az kalın olsun sorun değil. Powerbank taşımaktan ya da şarj edecek yer hesaplamaktan iyidir bence. Ha ne zaman gelişmiş günlerce dayanan pil teknolojisi keşfederler o zaman kağıt kadar yapsınlar sorun değil :D

• Nedense S8 beni hiç heyecanlandırmadı... Belki Mate 9 gibi telefonlar olduğu içindir :)

(Tanıtılmayan hTC 11 ya da Ocean'ı hariç tutuyorum) Bu senenin telefonları bence olmamış. Huawei P10 Plus fena sayılmaz.

S8'e geri dönecek olursam ; parmak izi tarayıcı kamera yanında tam bir handikap. Parmağın kamera lensini pisletmesi kesin bir konu olacaktır.. Bazıları iris tarayıcısı var o yüzden gerek yok demiş ama Note 7 kullananlar bilir ışığın az olduğu yerlerde iris tarayıcısı sorun yaratıyor görevini tam yapamıyordu. Yani iris tarayıcısına fazla güvenmeyin derim.

Diğer bir sıkıntılı nokta maalesef ekran kenarlarının aşırı kavisli olması. Her ne kadar ısıtılarak cam eğimli hale getirilip dayanıklılık artsada bu sefer biraz daha dayanaksız hale gelecektir çünkü kenar çerçeveler oldukça alt tarafta olacak. Bir de buna avuç kenarlarının eğimli ekranlara istem dışı deyme sorunu eklenebilir keza S7 Edge'te olan bir sorun bu...

Kamera konusunda nasıl bir sürpriz yapacağı henüz belli değil ama şahsen çift kamera olmasını isterdim...

Bir de bunların üzerine artan dolar kuru ile birlikte fiyatı 4000 TL'ları bulacaktır S8 in... Bu fiyata şahsen almam ama alacak arkadaşlara saygı duyarım sonuçta tercihler görecelidir. Tavsiyem ise S8 yerine Mate 9 almanız olur arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 1 Mart 2017; 22:36:42 >

• Tasarım güzel. Bu tarz tasarımlar sevmeyenlerin imdadına Sony yetişiyor elbette.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resme ilk baktığımda konsept iPhone tasarımlarına benzettim :D güzel gözüküyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Tasarım güzel. Bu tarz tasarımlar sevmeyenlerin imdadına Sony yetişiyor elbette.

çerçevesiz de güzel değil (g6-s8 gibi) fazla çerçeveli de güzel değil (sony gibi) sony de bide gereksiz sert köşeli hatlar var.o da kötü gösteriyor.tuğla gibi

ama misal note 7 yada p10 bence ideal güzel tasarımlar.hem home butonlu hemde çerçeveler sırıtmıyor.özellikle siyah şeritlerin olmaması önemli.

bide çerçevesiz telefonlar yere düşmelerde çok daha fazla risk taşıyor.artı sanal tuş kullandıkları için kullanım kolaylığı ortadan kalkıyor.gene ekrandan yiyor ayrıca

• Şu kenarlara eğik ekranı görünce kusasım geliyor.. Samsung şu ekran tipinden vazgeç artık iğrenç..

• Tasarım güzel ama biraz uzun olmuş , kumanda gibi aynı...

• Çok güzel duruyor, fiyatı ne olur bu meretin?
  • Rip fiziksel tuşlar

• fiziksel tuş yoksa sıçar bu. en iyisi s7 edge e yeni batarya alim 1-2 sene daha idare ediyim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.