Şimdi Ara

İşte karşınızda Samsung Galaxy S8'in resmi basın görseli (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
4.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekrana gömülü parmak izi sensörü olacaktı peh. S7 edge yi değiştirmem için 1 sebep dahi bulamıyorum. Yazık en ufak merakım kalmadı.

• KraftMK K kullanıcısına yanıt
    6 ay sonra Amoled ekranda kalıcı hale gelecek home ve diğer navigasyon simgeleri ile fiziksel tuşlardan farkı kalmayacak pek. :D

Altta çok dar bir alan yok ki, oraya home butonu rahat sıkıştırılır. Ekranın orantısızlığını ve kumanda gibiliğini düşününce çok sorun değil ama.
  • telefon donarsa ana ekrana nasıl gideceksiniz ?
    Malum dandroid donmalarıyla meşhur
  • Ben beğendim, çok daha şık, kibar olmuş. Öndeki tuşu çok kaba buluyordum.

• Keşke note 7 tasarımını andıracak tarzda bir şeyler yapsaydılar malum çoğu kişinin kursağında kaldı note 7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öf öf süper ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

telefon donarsa ana ekrana nasıl gideceksiniz ?
    Malum dandroid donmalarıyla meşhur

3 yıldır Xperiz Z kullanıyorum, dokunmatik tuşlar işletim sisteminden bağımsız çalışıyor gibi birşey sistem donsa da basabiliyorsun. Olurda komple donarsa tuşlarlar reset atıyorsun normal telefonlarda olduğu gibi.
  • ilk defa bu olmuş diyorum! Bravo

• 1.telefon 18/9 formatında yani 2/1

2.bence kamera sensörü büyük olacak 1/2,2 civarı

3.home tusu olmayan diyenler ve kırılacak gözüyle bakanlar bunu değil 16 cm boyunda içinde 5 inch ekran olan bir telefon alsın.

4.bu telefon da parmak izi arkada ama note 8 de ekranda olacaktır.

bide soru sorayım üst seviye telefonlarda geri tusu vs. dokunmatik olan yani ekranda olmayan kaldı mı?

• 1.telefon 18/9 formatında yani 2/1

2.bence kamera sensörü büyük olacak 1/2,2 civarı

3.home tusu olmayan diyenler ve kırılacak gözüyle bakanlar bunu değil 16 cm boyunda içinde 5 inch ekran olan bir telefon alsın.

4.bu telefon da parmak izi arkada ama note 8 de ekranda olacaktır.

bide soru sorayım üst seviye telefonlarda geri tusu vs. dokunmatik olan yani ekranda olmayan kaldı mı?

• şu kavis meselesi olayı bozuyor

düz ekran yap herkes alsın.

• Bunlar Türk insanını hiç düşünmüyorlar kardeşim biz bu telefonları düşürüyoruz böyle ekran bize gelmez hemen kırılıyor hele birde bu ekranlar için çizilmez cam filmi falan bulmak zor oluyor ne diye bizi uğraştırıyorsunuz değil mi

• İOS kullanıcısıyım Android cihaz alırım ama samsung asla. Almayın aldırmayın arkadaşlar. Bir gün servise yolunuz düşerse ne demek istediğimi anlarsınız.

• fiziksel home tuşu yoksa iphone alırım
  • Bugüne dek diğer markaların modellerine bakmamamın sebebi Home butonu olmaması idi. Bu saatten sonra diğer markalara yönelmemem için bir sebep kalmadı.

Hay tüküreyim ince çerçevesine de görselliğine de, ben telefona bakmadan açıp kapatmadiktan sonra, çerçevesini Yemişim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KraftMK

Mis gibi çerçevesi ince telefon çıkarıldıkları icin büyük ve kompakt bir cihaza sahip olabileceğiz hala home butonu falan diyorsunuz. Home butonu olsaydi da daha küçük ekran mi gelseydi ayni boyutlarda

Öyle deme üstad, bu af edersin şey don durmaz meselesi yani :) Bizde samsung'da alıştık home butonuna, olmayan bütün telefonlar itici geliyor. Aslında dediğiniz doğru, ekrandan kazanılmış ama işte illa da home button diyoruz :)
  • s8 dense note 8 i bekleyip almak daha mantıklı , hatta bana göre samsung amiral gemisi olarak sadece note serisini yapsa yeter.Note serisi varken s serisine gerek kalmıyor nasıl olsa ekran boyutlarıda note serisi gibi oldu. s serisi gereksiz artık.
  • Arakdaş ön tarafı kıvrımlı yapacağına G6 daki gibi düz yapsaydın ya.

Köşeler problem arkadaş. He illa böyle üreteceğim ekran kırıldığında da 1500TL değişim ücreti alacağım diyorsan ona da amenna ama en azından adam gibi bir üretici ile anlaş ta tüm ekranı kaplayan, uygulaması kolay bir cam koruyucu üretilsin.

Arkadaş Gorilla Glass anlamam ben. Ne kadar dikkatli kullanısan kullan parmağından bile çiziliyor ekranlar kullandıkça. Sonuçta su gibi bir şey yeterli zaman verince dağları eritiyor.

Günde ekrana 10 bin defa dokunuyoruz nerede ise. Çizliyor işte.

Aynısı arka taraf için de geçerli. Arka taraf için de temperli camdan koruyucu üretilmeli. Cam telefon aldıktan sonra plastik kılıf takıp ekranın yarısını açıkta bırakan koruyucu ile kullananları gördükçe kusasım geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

sony'de kamera tuşu direk kamerayı açıyor.s7'de home'a 2 defa basınca direk kamerayı açıyor.s8'de nasıl direk kamera açılacak acaba.kayak yaptığım için çok önemli bir özellik ekran kullanmadan fotoğraf çekebilmek.

Parmak izi sensörü var arkada. Onunla olabilir. Ya da ses kısma açma tuşu ile olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.