Şimdi Ara

İşte ‘Cumhurbaşkanlığı bütçesinin neden yetmediğinin’ görüntüleri!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
37
Cevap
1
Favori
6.406
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> İşte ‘Cumhurbaşkanlığı bütçesinin neden yetmediğinin’ görüntüleri!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5881 Mesaj
    Olaya iyi taraftan bakmak lazım. Arabalar taşınılıyor böylece yakıt tasarrufu yapılıyor
    MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI, AMD Ryzen 3700x, G.SKILL Trident Z Neo 64GB (4 x 16GB)DDR4 3600, iChiLL GeForce GTX 1080 Ti X3 Ultra, Corsair HX1200, Corsair Air 540,ST8000DM004 Seagate 8TB 5400RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,KXG50ZNV256G NVMe TOSHIBA 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB,2x ST1000DM003 1 TB 7200 RPM, SteelSeries RIVAL 100, Logitech G230, Samsung 28 UE590D, AOC Q3279VWF, Roccat ISKU Keyboard--Bilgisayar 2--
    Asrock X570 Taichi, AMD Ryzen 3700x, Corsair Vengeance LPX 64 GB 3600 MHZ RAM, MSI GeForce GTX1080 ARMOR 8GB OC, EVGA SuperNOVA 1300 G2 80 GOLD, Corsair Graphite 780T,ST8000DM005 Seagate 8TB 7200RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,ADATA SX6000PNP 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB, Logitech G700s, Logitech G230, MSI Optix AG32C, Logitech G910 Orion Spectrum
  • Binbaşı
    1578 Mesaj
    Nisâ Suresi; 2
    "Yetimlere mallarını verin, temizi pis olanla değişmeyin, onların mallarını kendi mallarınıza katarak (kendi malınızmış gibi) yemeyin; çünkü bu, büyük bir günahtır."

Nisâ Suresi; 10
    "Haksızlıkla yetimlerin mallarını yiyenler şüphesiz karınlarına ancak ateş tıkınmış olurlar; zaten onlar alevlenmiş ateşe gireceklerdir."

Fecr Suresi; 17
    "Hayır! Doğrusu siz yetime ikram etmiyorsunuz, yoksulu yedirmeye birbirinizi teşvik etmiyorsunuz. Haram helâl demeden mirası yiyorsunuz. Malı aşırı biçimde seviyorsunuz."
    |
    |
    sizde iyi bir müslüman olun allah size de nasip eder inşallah
    |
    |
    kanlarından araplık fışkıranlara bunları anlatamazsınız hepsi onlar için helali hoş olsun der geçer giderler 2 yüzlü hepsi yüzünüze Türkçe konuşurlar ama fikirleri ve zikirleri araptır onların o yüzden olmasını istedikleri şeyleri gördükten sonra bunların pek bir önemi yok onlar için.
    |
    |

█▌▌▌Rise of the Dark ۩ ▌▌█▌

• Yüzbaşı
    775 Mesaj
    Heralde 15-20 tır vardır. Birde şunu düşünün: bu tırlar en az 1 gün önce gidip, 1 gün sonra dönüyordur. E o sırada diğer bulunduğu şehir(ler)de yürüyerek gezmeyeceğine göre, bunun gibi 1 veya birkaç takım (50şer araçlık) daha olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Ute Boyu
  • Yüzbaşı
    623 Mesaj
    bu kadar harcama nedendir ? ödediğimiz vergilere yazık. Kazandıgım 10 tl nin nerdeyse 4 tl sini devlete vergi veriyorum. aldıklarıma da vergi veriyorum. cebine giren net ne kadar hesplamaya korkuyorum acıkcası. kendi ceplereinden cıksa bu kadar şatafat olur mu acaba ? İslamiyet dininin tanımında bu yapılanlar yok.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hakkımı helal etmiyorum..!
    |
    |

|
    |
    Yalan değil, yakıttan tasarruf.
    |
    |
    Bir şeycik olmaz. Videoyu cekene trafigi tehlikeye soktuğu için ceza keserler olur biter. Ona buna yüzde 30 zam yaparlar. Yakita bilmem ne güncelleme gelir. Vergiler yüzde 25 artirilir. Hava vergisi , gece yıldızlara baktinn vergisi, allah belani versin vergisi de çıkarırlar. Olur biter. Sıkmayın canınızı.

Orijinalden alıntı: acar85

Bir şeycik olmaz. Videoyu cekene trafigi tehlikeye soktuğu için ceza keserler olur biter. Ona buna yüzde 30 zam yaparlar. Yakita bilmem ne güncelleme gelir. Vergiler yüzde 25 artirilir. Hava vergisi , gece yıldızlara baktinn vergisi, allah belani versin vergisi de çıkarırlar. Olur biter. Sıkmayın canınızı.
    Video telif yemesin, müzik çalıyor ya.
    |
    |

Orijinalden alıntı: sniper23

Olaya iyi taraftan bakmak lazım. Arabalar taşınılıyor böylece yakıt tasarrufu yapılıyor
    Giderken arabanın içindekiler dönerken yaya mı dönüyor

Tasarruf içinse otobüsle dönüyor olmalılar. Eğer uçakla dönüyorlarsa daha bi tasarruf olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 6 Aralık 2019; 16:53:58 >
    |
    |
    Cumhurbaşkanlıgı harcamayacak da kim harcayacak? Vatana millete ne faydanız var devlet büyüklerimiz tabiki istedigi kadar harcayacak biraz saygınız olsun. Helali hoş olsun daha fazla harcasınlar lafım olmaz.
    |
    |
    Intel i7 4770k@4.5GHz - MSI GTX 1080 Ti Gaming X - Kingston HyperX Blue 2X8 16 GB 1600 MHz - Asus Z97 PRO Gamer Motherboard - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Samsung C27HG70 27" 2K HDR QLED 144Hz 1ms Monitör - Corsair M65 PRO Mouse - Corsair K70 Mk.2 Mekanik Klavye - Logitech Z533 2 1 Speaker - Kingston Hyperx Cloud Revolver Headphone - Coolermaster HAF 932 - Noctua NH-D14 Cpu Cooler - iPhone 11 Pro Max 256 GB Space Gray - PS4 500 GB - LG OLED C8 55'
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    Ben sövmekten yoruldum, bıktım artık...

|
    |
Reklamlar
emek server
kolayoto.com
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.