Şimdi Ara

İşte ‘Cumhurbaşkanlığı bütçesinin neden yetmediğinin’ görüntüleri! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
6.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Olaya iyi taraftan bakmak lazım. Arabalar taşınılıyor böylece yakıt tasarrufu yapılıyor
  • Nisâ Suresi; 2
    "Yetimlere mallarını verin, temizi pis olanla değişmeyin, onların mallarını kendi mallarınıza katarak (kendi malınızmış gibi) yemeyin; çünkü bu, büyük bir günahtır."

Nisâ Suresi; 10
    "Haksızlıkla yetimlerin mallarını yiyenler şüphesiz karınlarına ancak ateş tıkınmış olurlar; zaten onlar alevlenmiş ateşe gireceklerdir."

Fecr Suresi; 17
    "Hayır! Doğrusu siz yetime ikram etmiyorsunuz, yoksulu yedirmeye birbirinizi teşvik etmiyorsunuz. Haram helâl demeden mirası yiyorsunuz. Malı aşırı biçimde seviyorsunuz."
  • sizde iyi bir müslüman olun allah size de nasip eder inşallah
  • kanlarından araplık fışkıranlara bunları anlatamazsınız hepsi onlar için helali hoş olsun der geçer giderler 2 yüzlü hepsi yüzünüze Türkçe konuşurlar ama fikirleri ve zikirleri araptır onların o yüzden olmasını istedikleri şeyleri gördükten sonra bunların pek bir önemi yok onlar için.
  • Heralde 15-20 tır vardır. Birde şunu düşünün: bu tırlar en az 1 gün önce gidip, 1 gün sonra dönüyordur. E o sırada diğer bulunduğu şehir(ler)de yürüyerek gezmeyeceğine göre, bunun gibi 1 veya birkaç takım (50şer araçlık) daha olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi teklif ettikleri/kabul ettikleri tasarıyı veto eden insanlar. Ne olacaktı ?
  • bu kadar harcama nedendir ? ödediğimiz vergilere yazık. Kazandıgım 10 tl nin nerdeyse 4 tl sini devlete vergi veriyorum. aldıklarıma da vergi veriyorum. cebine giren net ne kadar hesplamaya korkuyorum acıkcası. kendi ceplereinden cıksa bu kadar şatafat olur mu acaba ? İslamiyet dininin tanımında bu yapılanlar yok.
  • İtibardan tasarruf olmaz gençler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkımı helal etmiyorum..!
  • Bu şatafatlar tvlerde bilerek gösterilmiyor hep mazlum edebiyatından ona buna laf atmaktan oy toplama çabasına giriyorlar.

• Yalan değil, yakıttan tasarruf.
  • Bir şeycik olmaz. Videoyu cekene trafigi tehlikeye soktuğu için ceza keserler olur biter. Ona buna yüzde 30 zam yaparlar. Yakita bilmem ne güncelleme gelir. Vergiler yüzde 25 artirilir. Hava vergisi , gece yıldızlara baktinn vergisi, allah belani versin vergisi de çıkarırlar. Olur biter. Sıkmayın canınızı.

• quote:

Orijinalden alıntı: acar85

Bir şeycik olmaz. Videoyu cekene trafigi tehlikeye soktuğu için ceza keserler olur biter. Ona buna yüzde 30 zam yaparlar. Yakita bilmem ne güncelleme gelir. Vergiler yüzde 25 artirilir. Hava vergisi , gece yıldızlara baktinn vergisi, allah belani versin vergisi de çıkarırlar. Olur biter. Sıkmayın canınızı.
    Video telif yemesin, müzik çalıyor ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Olaya iyi taraftan bakmak lazım. Arabalar taşınılıyor böylece yakıt tasarrufu yapılıyor
    Giderken arabanın içindekiler dönerken yaya mı dönüyor

Tasarruf içinse otobüsle dönüyor olmalılar. Eğer uçakla dönüyorlarsa daha bi tasarruf olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 6 Aralık 2019; 16:53:58 >
  • Cumhurbaşkanlıgı harcamayacak da kim harcayacak? Vatana millete ne faydanız var devlet büyüklerimiz tabiki istedigi kadar harcayacak biraz saygınız olsun. Helali hoş olsun daha fazla harcasınlar lafım olmaz.
  • Ben sövmekten yoruldum, bıktım artık...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.