Şimdi Ara

işte çalışacağım ama utanıyorum.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> işte çalışacağım ama utanıyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    453 Mesaj
    beyler insanlara sokakta satış-ürün tanıtımı yapılan bi iş ama utanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: yürüyenmerdiven

Hocam pazarlamacılık gibi bir işse bence girme o işe git herhangi bir fabrikaya gir mesailerle falan 2000 lirayı bulur maaşın.

öyle bişey sadece 1 ay çalışacağım sonra okul var haftalık 300 alacağım saat 10 ile 17 arası neden girmemeyim sence, işin parasında değilim de şu utangaçlığı yenmek var aklımda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam pazarlamacılık gibi bir işse bence girme o işe git herhangi bir fabrikaya gir mesailerle falan 2000 lirayı bulur maaşın.

valla hocam biz fabrikada iş bulamıyoruz askerlik tecilli askerliğe tecili bozdurup gideyim diyorum 5 kuruş param yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Futurisma -- 1 Ağustos 2017; 20:10:33 >
    Amd Fx 8350 / MSI 970 GAMING / MSI GTX 970 4G Twın Frozr V / Kingston HyperX Savage 240 gb / Crucial Ballistix Tactical Tracer 16 gb DDR3 1866MHz CL9 / WD 3.5 1TB Caviar Black 7200Rpm / Xıgmatek Vector S Serisi 80PLUS 750W SİLVER /ASUS MG248Q 24 inc 144 hz
  • Yarbay
    2481 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jack-White

quote:

öyle bişey sadece 1 ay çalışacağım sonra okul var haftalık 300 alacağım saat 10 ile 17 arası neden girmemeyim sence, işin parasında değilim de şu utangaçlığı yenmek var aklımda

Geçici olarak düşünğyorsan,işe gir kardeşim.
    İyi değerlendirirsen kendine güvenin artar.Kendini zorlarsın biraz,açılmana baya baya faydası olur.
    Ama sinir sistemini güçlü tutacaksın
    Şuna şöle anlatmalıyım deyip kendinle inatlaşacaksın
    Bazen tersleniceksin ama azmini bileyip devam edeceksin
    Eğer böyle inatçı olursan,hem eğlenir,hem kazanır hem de açılırsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2434 Mesaj
    Kendine muthis uygun bir is secmissin kardes

|
    |

Orijinalden alıntı: Futurisma

quote:

valla hocam biz fabrikada iş bulamıyoruz askerlik tecilli askerliğe tecili bozdurup gideyim diyorum 5 kuruş param yok .

Hocam öyle fabrikalar tecilli adamı kolay kolay almazlar alsada kötü fabrikalar alır onlarında çalışma şartları ağır oluyor.

Bende tecilliyim 1 hafta önce bi fabrikaya tanıdık vasıtasıyla girmiştim laboratuvarda çalışıyordum ancak muhtemelen tecilli olduğum için normal işçi kadrosuna geçireceklerdi işten ayrıldım.

iş arayıp duruyorum bulamadım hala işşallah güzel bir iş bulurum.
    |
    |
    yürüyenmerdiven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Amd Fx 8350 / MSI 970 GAMING / MSI GTX 970 4G Twın Frozr V / Kingston HyperX Savage 240 gb / Crucial Ballistix Tactical Tracer 16 gb DDR3 1866MHz CL9 / WD 3.5 1TB Caviar Black 7200Rpm / Xıgmatek Vector S Serisi 80PLUS 750W SİLVER /ASUS MG248Q 24 inc 144 hz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,290
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.