Şimdi Ara

işte çalışacağım ama utanıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler insanlara sokakta satış-ürün tanıtımı yapılan bi ama utanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam pazarlamacılık gibi bir işse bence girme o işe git herhangi bir fabrikaya gir mesailerle falan 2000 lirayı bulur maaşın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yürüyenmerdiven

Hocam pazarlamacılık gibi bir işse bence girme o işe git herhangi bir fabrikaya gir mesailerle falan 2000 lirayı bulur maaşın.

öyle bişey sadece 1 ay çalışacağım sonra okul var haftalık 300 alacağım saat 10 ile 17 arası neden girmemeyim sence, işin parasında değilim de şu utangaçlığı yenmek var aklımda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam pazarlamacılık gibi bir işse bence girme o işe git herhangi bir fabrikaya gir mesailerle falan 2000 lirayı bulur maaşın.

valla hocam biz fabrikada iş bulamıyoruz askerlik tecilli askerliğe tecili bozdurup gideyim diyorum 5 kuruş param yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Futurisma -- 1 Ağustos 2017; 20:10:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack-White

quote:

öyle bişey sadece 1 ay çalışacağım sonra okul var haftalık 300 alacağım saat 10 ile 17 arası neden girmemeyim sence, işin parasında değilim de şu utangaçlığı yenmek var aklımda

Geçici olarak düşünğyorsan,işe gir kardeşim.
    İyi değerlendirirsen kendine güvenin artar.Kendini zorlarsın biraz,açılmana baya baya faydası olur.
    Ama sinir sistemini güçlü tutacaksın
    Şuna şöle anlatmalıyım deyip kendinle inatlaşacaksın
    Bazen tersleniceksin ama azmini bileyip devam edeceksin
    Eğer böyle inatçı olursan,hem eğlenir,hem kazanır hem de açılırsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendine muthis uygun bir is secmissin kardes

• quote:

Orijinalden alıntı: Futurisma

quote:

valla hocam biz fabrikada iş bulamıyoruz askerlik tecilli askerliğe tecili bozdurup gideyim diyorum 5 kuruş param yok .

Hocam öyle fabrikalar tecilli adamı kolay kolay almazlar alsada kötü fabrikalar alır onlarında çalışma şartları ağır oluyor.

Bende tecilliyim 1 hafta önce bi fabrikaya tanıdık vasıtasıyla girmiştim laboratuvarda çalışıyordum ancak muhtemelen tecilli olduğum için normal işçi kadrosuna geçireceklerdi işten ayrıldım.

• yürüyenmerdiven kullanıcısına yanıt
    iş arayıp duruyorum bulamadım hala işşallah güzel bir iş bulurum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.