Şimdi Ara

İşte böyle seviyorum onu [SS]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
4.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar zamanında bu kız beni kazanmak sevgimi kazanmak için çok uğraştı ama ben deyim yerindeyse hıyarlık edip ego tatmin ettim umursamadım üzdüm onu. Sonra o benden vazgeçmeye başladıkça ben ona bağlandım ve ayrılmamızdan aylar geçti hayatımdan bi çok kişi gelip geçmesine rağmen unutamadım onu şimdi de öğrendim ki başka biriyle olmak üzereymiş.

Edit: Gönlü bendeymiş.

İşte böyle seviyorum onu [SS]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcia -- 4 Şubat 2014; 12:24:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardeş ilk ss ye fena güldüm neyse kız kestirip atmamış ama umut yok haberin olsun
  • Gj
  • hayırlısı
  • Yolda adamın peşine takılan şarapçı gibisin abi 5 lira versene versene versene alana kadar susmaz
  • İyyy düşmüşlüğün bu kadarı. Kız kabul ederse namaz kılcakmış, şükretcekmiş.
  • Bu sefer kızın sırası. Hiç bulaşmamalıydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

Yolda adamın peşine takılan şarapçı gibisin abi 5 lira versene versene versene alana kadar susmaz

• Aynı olayı yaşadım ve tecrübeme dayanarak söylüyorum, o iş yürümez. Bir ay iki ay, ondan sonra işler batacak. Kötü konuşmak istemem ama 2013 yılını aynı durumu yaşadığım kız arkadaşımı elde etmek için harcadım. Sonuç? Beni aldattı. Daha yeni yeni kendime geliyorum. Kendini harcama kardeş benden söylemesi senden çok şey götürüyor.
  • Yazıyı okurken ben utandım, hazır secdeye yönelmişken kızı önüne koyup ona secde etseydin, bu kadar düşmeyin arkadaş, onlar olmadan da yaşayabiliyosunuz.
  • İşte türk kızlarının bir yerleri senin gibiler yüzünden kalkıyor, sonrada ağlıyorsunuz.
  • bu ne la ben utandım kız hayli hayli senden soğumuştur.
    Not: Ciddiyim
  • Sen kız için namaza başlıyorsun o da fazla kaptırma diyor nasıl bir kafa yapınız var yazık.

• Kızın karşısında bu kadar ezilmene ağzım açık tanıklık ediyorum cidden o olmazsa gel ne demektir ya sen bu kadar mı düştün kız gelse ne olacak gelmese ne olacak başka birini beğeniyorken kullanılmak hoşuna gidiyor galiba
  • şu eziklik psikolojisinden sonra kız direk silmiştir seni rahat ol
  • muhahah rezil etmişsin kendini
  • Hadi hayırlısı

• AY TONTİŞİM BEN MEKKEYE UĞRAYIP GELCEM SANA DA MISVAK GETİREM Mİ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Yazıyı okurken ben utandım, hazır secdeye yönelmişken kızı önüne koyup ona secde etseydin, bu kadar düşmeyin arkadaş, onlar olmadan da yaşayabiliyosunuz.

• Kez

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.