Şimdi Ara

İşte Black Ops II'nin Beklenen Reklam Videosu! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
8.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazık olmuş oyuna. 1 sene daha MW3 ve Black opsla takılıcam ne yapalım.
  • Treyarch fps yapmayı bıraksın race yapsın daha başarılı bence
  • oyunda atlar bile teknoolojik :)
  • fragmana bakıp oyunu yerden yere vuranlar olmuş.

1-oyunun grafikleri kötü değil. BF3 kalitesinde grafik olmayacağını zaten biliyorduk. eski oyun motorunun geliştirilmiş versiyonu oalcağı da belliydi. daha ne bekliyordunuz da "hayal kırıklığı" yaşadınız o zaman?

2-önceki oyunları BF3 ile kıyaslayıp uçak, tank gibi araçlar kullanılmamasını eleştirmiştiniz. bu oyunda belliki bol miktarda kullanacaksınız. daha ne?

ben iyi bir oyun bekliyorum. fragman da beni heyecanlandırdı. çıksın da oynayıp görelim inşallah.
  • yeh baya iyimiş CoD sevmememe rağmen ilgimi çekti
  • cod ne eyler ne eylerse güzel eyler.
    motor diye ağlaşanları iplemeden direk yoruma geçiyorum.
    çok güzel olmuş.future olayındada cod döktürecek anlaşılan. artık ea boş durmaz battlefield in geleceklisini hemen çıkarıverir. malum kopyacıdır ya. en son moh da price a 1-1 benzeyen adam koyarak ilgi çekmeye çalıştılar ancak sadece güldürdüler.
  • hayır bunu yapmış olamazlar resmen rezildin treyach rüsva oldun.
  • Bu oyun boyle cikarsa isi zor ilk basta grafikler cok kotu oyunun kendi havasi kaybolmus abuk sabuk uzay silahlarida eklenmis,robot mobot bunlar ne lan,mass affect gibi olmus videoda tek atla kosturma sahnesini beyendim,geri kalan olmamis.
  • herkes bu saate bekleyip yorum yaptığına göre bende dahil hala beğenimiz devam ediyor oyunu bahaneleri alıyım :)
  • Woods'a ne olmuş öyle ya, gördüğüm an ürküldüm biraz önceki haline alışıkken böyle görmek garip geldi şahsen.
  • Vay baya değişmeler var oyunda ileri teknoloji silahlarıyla falan savaşmak nasıl olacak merakla bekliyorum.Ya tutacak yada tutmayacak merakla bekliyorum.Bence bu oyun ya Cod'un sonu olacak yada Cod'a yeni bir tema getirecek ( modern warfare teması gibi )
  • beyler yaptığınız çok büyük ayıp ya daha oyun çıkmadan böyle ağır konuşulmaz.
    hep şikayet ederdiniz bıktık artık modern savaştan, 2. dünya savaşı sonrasından diye.
    alın işte geleceğin savaşı.dünyanın gittiği yere parmak basmış adamlar.bunuda muhteşem bir sunumla anlatacaklarından şüphem yok.hem "her sene aynı şey" diye şikayet ederdiniz.
    actinin hiç duyuru yapmadan büyük bir değişikliği şak diye ortaya koyması biraz şok edici oldu.fakat unutmayın acti altın yumurtlayan tavuğunu kesmez.

ben activisionun bu yaptığı büyük değişikliklerden dolayı tebrik ediyorum.her sene olduğu gibi benzer bir hikaye, aynı oynanış ögeleriyle çıkartırdı, yine karını yapardı.
  • çok iyi
  • BF 2142 ÇAKMASI DİYENLER!?
  • Yahu koskoca Activision paraya kıyıp grafik motorunu yenilemiş oyunu geleceğe taşımış daha teknolojik savaşlar sunmuş bize hala beğenmeyenler var çıldırıcam.hocam siz ne istiyorsunuz ya? ne bekliyorsunuz coddan? grafik grafik diye ağlayan bebeler grafik yenilenmiş hala laf ediyorlar pes yahu.şu ışıklandırmaların kalitesine bak mw2den sonra gördüğüm en iyi ışıklandırma.Hep aynı şeyler diyordunuz oynanış tepeden tırnağa değişmiş.alın size jetler tanklar tepe tepe kullanın.daha ne istiyorsunuz? yok salt cod düşmanlığı olsun da nasıl olursa olsun.sizinki trollükten başka bir şey değil kusura bakmayın.2 dakikalık videodan sildiniz koca oyunu.ne anladınız 2 dakikada? ne gördünüz? mw2nin fragmanına baksak mw2 de rezalet olmalıydı ama değildi.aynı şekilde cod 4 te öyle.Activision tanıtım yönü zayıf bir firma yapacak bir şey yok.
  • çıkış tarihi 11*13*12 değilmi? Açıklanmamış yazmuıssınız
  • yaw woods ölmüştü bo da bi adamla aynı anda atlayıp patlamıstı nasıl oldu gerı geldı
  • Bence muazzam olmuş özellikle seslendirme ve müzikler çok çok güzeldi
  • Bakın ben günümün 6 saatini black ops oynarak geçirmiş bir adam olarak konuşuyorum lamer ergen fanboylar.Olmamış!Siz bir kutup ayısını çölde yaşatabilirmisiniz?Doğasına haykırı!Ben grafikten umudumu kestim ve seneryo ve atmosfere odakladım kendimi yinede olmamış!Ne öyle 4 ayaklı robotlar!Canım ak-47 varken kimyasal silah kullanmak kimin haddidene?İsterseniz 1000 kere eksileyin bende bir fanatiğiydim bu call of duty serisinin ama artık böyle oyun çıkaracaklarsa biz kalkalım ozaman.
  • Türkçesi geldi buyrun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REV0 -- 2 Mayıs 2012; 11:26:37 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.