Şimdi Ara

İstasyona 4.5G ekleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki üç ay önce başvurmuştum şuan istasyonda çalışıyorlar 3G den 4.5G ye geçmek için antenlerin değişmesi veya anten eklenmesi gerekiyor mu yoksa aynı antenden verebiliyorlar mı?

• Önemli olan anten değil, asıl başka elemanların eklenmesi lazım, hepsi aynı antenden verilebilir fakat bunun için de yeni anten gerekli, eski 3g antenleri ile olmayabilir.
  • boyzof B kullanıcısına yanıt
    İstasyon 6 ay önce falan kuruldu ama antenler yenimi eskimi bilmiyorum
  • RmznKvcr R kullanıcısına yanıt
    Anteni değiştirmek sorun değiş iş antenler de bitseydi Vodafone eski antenlerini kullanıp 4g veremezdi .

İzin ve prosedürler var kolay kolay ekleme yapmıyorlar
    O zaman yeni tip hepsini verebilen anten kullanılmıştır, kendiniz de bakabilirsiniz, antenlerin altında 4-5 tane giriş varsa toplu veren tiplerdendir.
  • boyzof B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Değişikliği yapsalar hemen 4.5G yi aktif edebiliyorlarmı yoksa bir süre beklememiz mi gerekiyor
  • Benim bulundugum lokasyonda turk telekom 2g den 3g ye geçerken 7 veya 8 saat şebeke çekmemisti sonra çekince 1 hafta 3g kullanildi sonra tekrar 2g ye çekmeye başlamişti devam eden haftalar çalişma gunu orneğin çarsamba günüydu, her hafta çarsamba gunu 3g çekti 2 hafta boyunca. En sonunda tamamen aktif ettiler 3 hafta filan surmustu
    İzin istasyonu kurmak kolay gün herşey izne bakıyor
  • İstasyon yeni kurulumsa zaten 4G uyumlu kurulmuştur, gerekli donanım eklendiğinde de hizmet vermeye hazır hale gelir. Bir günlük iş bu kısım. İzin olayları uzun sürebiliyor ama en geç bir aya aktif olur muhtemelen.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Gerekli donanımlar dediğiniz büyük cihazlar mı yoksa küçük görünmeyecek şeylermi biliyor musun
    Görünecek cihazlar ve konteyner içine yerleşecek görmeyeceğiniz cihazlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.