Şimdi Ara

İstanbulda yaşayan insanların iğrençliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
3.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izmirden çıktım Galatasaray Göztepe maçını izlemeye geldim.İlk gelişim değil ancak yaklaşık 5 senedir gelmiyorum. Bu ne arkadaş bir kere arap istilasına uğramış şehir heryerde araplar var. İstinye park diye bir avm ye gittim bu zenginlik değil tamamen israf ve gösteriş budalılığı tiksindim insanalrdan. Şehrimin takımını destekliyorum her maçına da giderim ancak çocukluğumdan beri Galatasaraylıyım birdaha kim bilir ne zaman geleceğim dedim ve galatasaraydan aldım biletimi ancak maça girerken yaşanan süreçten maçtan sonrasına kadar ayrı nefret ettim. Göztepeli kardeşlerim deli gibi içer eder ama yardıma ihtiyacın olduğu zaman insan gibi herkes birbirine yardım eder sıcak davranır stada gittiğinde aynı takımı destekliyorsun sonuçta senin için o kişi kardeşin gibi olur. Ancak galatasaray maçında girişler olsun çıkışlar olsun asla bunu göremedim. Kara borsacılar mı dersin biletimi elimden almaya calısanlar mı dersin neler neler. Biliyorum İzmir nüfusu istanbulun çeyreği bile değildir her kesimden insan geliyor maça onunda farkındayım ancak ben çok garipsedim.İyi ki izmirde doğmuşum. Bu arada 1.35 e burada 90 dakika istediğiniz toplu ulaşımı kullanıyorsunuz sınırsız bir şekilde. Metronuzda 1 durak gidebilmek için 6 TL verdim. Öpüyorum hepinizi

• İstanbul hiç güvenli degil. Haberlerde 10 kötü haberin 8 i istanbulda: cinayet, tecavüz, dolandiricilik vs.

Beşiktaşta kadıköyde yürürsün en elit semtleri buralar birden biyerden tinerci sarhoş fırlar. Belanın nerden nasıl geleceği belirsiz.

İstanbulun taşı taprağı altın diye diye 15 milyon oldu nüfusu adanalı kekosu da hakkarili teröristi de var her halt insan var.
    İş icabı istanbul'a taşınmak zorunda kaldım. Evlendik, barklandık neyse.... Ama halâ daha lanet ederim buraya geldiğim ilk güne. Asla sevmedim istanbul denilen mega köyü sevmeyeceğimde... Göztepe'li kardeşimi anlıyorum yazdıklarından ötürü. İzmir'e can kurban be.
    Tuzla'da onlarca kişi soluduğu havadan hastanelik oldu.
  • Başlık a hak vermek için gelmiştim ama yanlış içerikten vurmuşsun .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yallah izmire o zaman

• dhfade kullanıcısına yanıt
    aynen bu cumleyı yazcaktım bende sımdı
  • İstanbul hiç güvenli degil. Haberlerde 10 kötü haberin 8 i istanbulda: cinayet, tecavüz, dolandiricilik vs.

Beşiktaşta kadıköyde yürürsün en elit semtleri buralar birden biyerden tinerci sarhoş fırlar. Belanın nerden nasıl geleceği belirsiz.

İstanbulun taşı taprağı altın diye diye 15 milyon oldu nüfusu adanalı kekosu da hakkarili teröristi de var her halt insan var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köyden kente gelince olur öyle şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Yallah izmire o zaman

Direk maç biter bitmez döndüm zaten sabahı bile beklemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: oymakus

İstanbul hiç güvenli degil. Haberlerde 10 kötü haberin 8 i istanbulda: cinayet, tecavüz, dolandiricilik vs.

Eleştiren laf söyletmeyenlerin %90 ı istanbula göç etmiş kişi ya da göç edenlerin çocuklarıdır kesin . Kötü birşey demiyorum ki kardeşim oturup evet ya neden böyle olduk demek yerine adam bide boş boş konuşuyor :) keşke herkes sizin gibi olabilse

• İstanbul megaköydür net görmüyonuzmu tuzlada insanlar nefes alırken zehirlendi gerisni siz düşünün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ya şu izmirlilerin izmir sempatizanlığı yok mu , çok komiksiniz lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 26 Aralık 2017; 14:50:0 >
  • Dünyada ki tüm insanlar iğrençtir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morty Smith -- 26 Aralık 2017; 14:55:40 >
  • Metroya 1 durak için nasıl 6 tl verdin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erich Fromm -- 26 Aralık 2017; 14:55:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbuluları allah kurtarsın rezil berbat biryer istanbulun toplanıp içine etmişler
  • İş icabı istanbul'a taşınmak zorunda kaldım. Evlendik, barklandık neyse.... Ama halâ daha lanet ederim buraya geldiğim ilk güne. Asla sevmedim istanbul denilen mega köyü sevmeyeceğimde... Göztepe'li kardeşimi anlıyorum yazdıklarından ötürü. İzmir'e can kurban be.
    Tuzla'da onlarca kişi soluduğu havadan hastanelik oldu.
  • Son Cümlene Cevabım Biraz Siyasi Olacak Ama .. İzmiri Bugün İzmir Yapan Adam Eden Binali Yıldırımdır ..
  • Su Izmirlilerin Izmir i balon gibi sisirmesi de yetti artik. Izmir gayet dandik, siradan bir yer.

• riaz kullanıcısına yanıt
    kordon moruQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Su Izmirlilerin Izmir i balon gibi sisirmesi de yetti artik. Izmir gayet dandik, siradan bir yer.

inan şişirmiyorum .İzmir bana birşey de vermiyor şehri övmem için . Sadece yaşadıklarımı yazıyorum. Berbat yerde yaşıyorsunuz ve malesef bunu göremiyorsunuz sizide öyle yaşamaya mecbur kılıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erich Fromm

Metroya 1 durak için nasıl 6 tl verdin?

Otomattan tek geçişlik kart aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: titanic70

Son Cümlene Cevabım Biraz Siyasi Olacak Ama .. İzmiri Bugün İzmir Yapan Adam Eden Binali Yıldırımdır ..

ne alaka kardo şimdi alakayı anlayamadım
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.