Şimdi Ara

tatilbudur.com Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
15.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu tatilbudur.com sitesinden daha önce tatil için işlem yapan oldu mu acaba? Güvenilir mi? Çünkü otelin kendisi yer yok demesine rağmen tatilbudur yer var diyor. Gidip kapıda kalmayalım.

• quote:

Orjinalden alıntı: hasan_hzl

Arkadaşlar bu tatilbudur.com sitesinden daha önce tatil için işlem yapan oldu mu acaba? Güvenilir mi? Çünkü otelin kendisi yer yok demesine rağmen tatilbudur yer var diyor. Gidip kapıda kalmayalım.

Kardeşim oteller belli aracı şirketlere belli kontenjan verir mesela otelin kendi kapasitesi 200 kişiyse

100 kişilik kapasiteyi kendine ayırır

diğer 100 kişiliği böyle acentalara ve aracı şirketlere verir
  • quote:

Orjinalden alıntı: LostLight

quote:

Arkadaşlar bu tatilbudur.com sitesinden daha önce tatil için işlem yapan oldu mu acaba? Güvenilir mi? Çünkü otelin kendisi yer yok demesine rağmen tatilbudur yer var diyor. Gidip kapıda kalmayalım.

Kardeşim oteller belli aracı şirketlere belli kontenjan verir mesela otelin kendi kapasitesi 200 kişiyse

100 kişilik kapasiteyi kendine ayırır

diğer 100 kişiliği böyle acentalara ve aracı şirketlere verir

Otelde kendi kapasitesini doldurunca diğer kapasiteye bakmaksızın doluyum der yani.

• Yani otel kendi kapasitesini doldurdumu almaz çünkü sözleşmeli çalışıyorlar geçen sene tatil sepetinde 1 ay staj yaptım ordan biliyorum
  • quote:

Yani otel kendi kapasitesini doldurdumu almaz çünkü sözleşmeli çalışıyorlar geçen sene tatil sepetinde 1 ay staj yaptım ordan biliyorum

Keşke tatilbudur da yapsaydınız. Bi fikir verirdiniz site hakıında Siteden emin olmak istiyorum gitmeden önce. Şimdi alırız, otele gidince dolu falan derler...
  • quote:

quote:

Yani otel kendi kapasitesini doldurdumu almaz çünkü sözleşmeli çalışıyorlar geçen sene tatil sepetinde 1 ay staj yaptım ordan biliyorum

Keşke tatilbudur da yapsaydınız. Bi fikir verirdiniz site hakıında Siteden emin olmak istiyorum gitmeden önce. Şimdi alırız, otele gidince dolu falan derler...

Hocam bunlar yani aynı tabanlı hizmetler yani zaten siz sözleşme imzalıcaksınız aslında oraya gidip sizi almamaları sizin açınızdan daha iyi olur sözleşmeyle bir dava açarsınız tonla tazminatı götürürsünüz

• quote:

quote:

quote:

Hocam bunlar yani aynı tabanlı hizmetler yani zaten siz sözleşme imzalıcaksınız aslında oraya gidip sizi almamaları sizin açınızdan daha iyi olur sözleşmeyle bir dava açarsınız tonla tazminatı götürürsünüz

O zaman almasalar mı ne Neyse hocam teşekkürler bilgiler için.

• tatilbudur sitesinde parafa 2000 tl üzeri 200 tl indirim var fakat aynı tarih konaklama için acente sitesi ve otelin kendi sitesinde fiyat farkı da 200 tl gibi geldi bana... tam da anlasılır değil ama bi iş var gibi

tatilbudur.com Hakkında
     tatilbudur.com Hakkında

• tatilbudur.com yani Mika Tur` u kesinlikle onermiyorum, bulasmayin tatiliniz rezil olur. Bu yil Italya turuna gittik bu firma ile, cok kotuydu tatil yapamadik hep bir sorun cikti, yeni ucak bileti almak zorunda kaldik. Cebimizden odedik. Muhattap bulamiyorsunuz sorun yasadiginizda. Kimse sorumluluk almiyor. Bilgilendirme yapmiyorlar. Bulasilmamasi gereken firma. 50-100 fazla verin duzgun firmalardan alin.

Sikayetvar yazisi:

`` Tatilbudur.com (Mika Tür) üzerinden 3 kişilik İtalya turu satın aldık. Yeşil pasaport sahibi olduğumuz için OHAL nedeni ile yurt dışına çıkış için bazı ek işlemler yapılmalıymış, bize bu bilgiler söylenmediği için gidiş uçağımıza binemedik ve tekrar uçak bileti almak zorunda kaldık. Bu işlemler hakkında ya da herhangi bir şey hakkında en ufak bir bilgilendirme tarafımıza yapılmamıştır. Firma yetkilileri bu bilgilendirmelerin mail aracılığı ile yurt dışı çıkış protokollerini bize yolladıklarını söylemişlerdir. Ancak verdiğimiz mail adresini sistemlerine yazarlarken türkçe karakterler kullanmışlar ve mail bize ulaşmamıştır. Durumu İstanbul`daki genel müdürlüklerine giderek anlattık ancak hiçbir sorumluluk kabul etmediler ve maili yolladıklarını söylediler. Mailin Türkçe karakter ile yazıldığını gösterdiğimizde ise böyle bir mailin yollanılması gerekmediğini savundular. İlgisiz saygısızlar. ``

• Hayatımda tatilbudur kadar lanet bir firma görmedim. Aynen @blattodea arkadaşımızın söylediği gibi, hiçbir şekilde sorumluluk almıyorlar ve muhattap bulamıyorsunuz. Ben de Orta Avrupa turu almıştım 1 Kasım çıkışlı. Vize başvurusunu yaptıktan 2 hafta sonra turu iptal ettiler ve başka bir tarihe yönlendirmek istediler. Tabi önceden vize için bize yolladıkları evraklar da geçersizmiş, Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu da vizemizi çıkarmadı. Hatta hala bugün pasaportumuzu alabilmiş değiliz. Konsolosluktan aldığımız bilgiye göre bu sorunun sebebi turun verdiği belgelerin yanlış olmasıymış. Tur şirketi bizimle iletişime geçerse sorun çözülür dediler. Tatilbudur'a bunu söylediğimizde ise aldığımız cevap; "Vize hizmetini bizden almadığınız için yardımcı olamıyoruz, kişi başı 120€ ücret ödemeniz gerekiyor oldu" Adamlar resmen hem yanlış belge veriyor hem de verdikleri belgenin yüzünden ortaya çıkan sorunu çözmek için para istiyorlar
    Kısacası tatilbudur yüzünden girdiğim zarar; yanan vize paraları ve İzmir-İstanbul uçak biletleri 800 TL,
    Konsoloslukta aylardır bekleyen ve ret yiyecek (Daha önce 2 Schengen vizesi almışlığım var) bir vize başvurusu,
    Berbat olan bir tatil planı ve harap olan sinirler...

Bulaşmayın, bulaşmayın, bulaşmayın...

Şikayetvar linki:https://www.sikayetvar.com/tatilbudurcom-magdur-etti-4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fahrenheit1071 -- 26 Ekim 2016; 17:57:01 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.