Şimdi Ara

istanbulda oturmak için en nezih semtler nerelerdir? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
68.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: SIRLI

Güngören tabi ki...

katılıyorum bizim mekan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Be®k

Ataşehir

ataşehir güzeldir

üsküdar ve moda yı tavsiye ederim

ümraniye de olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRajikomik

quote:

Orjinalden alıntı: Eveon

kadıköy/acıbadem gayet de güzel, alışveriş merkezi de yakın(nautilus) 2009-2010 civarında alışveriş merkezinin yakınında metro durağı da açılacak(marmaray ın durağı), üstelik hızla da gelişiyor, ayrıca türk telekom binasına da yakın böylece internet bağlantısında hızdan kaybetmiyorsun daha ne söyleyeyim ki

okullar açılıncayı da söyle istersen o caddede 5,6 tane okul var nişantaşı durağına yakın birazdaha yukarısı hatta kolej var bilfen di sanırım yada istek adam hayatından bezer

ama aşşağısı güzel yani ford (doğan oto) acıbadem hastanesinin alt tarafları validebağdı sanırım o hastanenin caddesi yani tophanelioğlu caddesi falandı snaırım

haklısın acıbadem'in üst kısımlarındaki trafik adamı çileden çıkartıyor. her ne kadar trafiğide olsa güzel yer acıbadem

• quote:

Orjinalden alıntı: erman90

GAZİ MAHALLESİ!

kesinlikle...
  • anadoluyu bilmiyorum ama 1 senedir avrupa yakasındayım. merkezi ve yaşanılır yerleri bildiğim kadarıyla yazayım:

Beyoğlu'nda Cihangir, Tophane ve Kabataş
    Beşiktaş'ta Beşiktaş, Vişnezade, Maçka, Ulus, Ortaköy, Etiler, Levent, Akatlar, Arnavutköy, Bebek (Paran yeterse tabi)
    Şişli'de Nişantaşı - Teşvikiye, Harbiye, Pangaltı, Osmanbey
    Sarıyer'de İstinye, Emirgan, Sarıyer'e kadar olan sahil şeridi.

Kiralar en ucuz olan Beşiktaş ve Ortaköy civarında 1000 ytlden başlar belirsiz rakamlara doğru uçar gider... Çarşı içi ve ulaşım açısından sorunsuz olsun dersen Beşiktaş'ı tavsiye ederim..
  • Benim evim Suadiye de yani Bostancı ya 5 dk Kadıköye 15 dk...Bu tarafları tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

Benim evim Suadiye de yani Bostancı ya 5 dk Kadıköye 15 dk...Bu tarafları tavsiye ederim.

Altıntepe rulZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AMADEUS_

İstanbul'un en nezih semti İDEALTEPE dir.

idealtepe güzel sakin bir yerdir ailelerin oturacağı bir yer tavsiye ederim ancak en nezih semti diyemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

quote:

Orijinalden alıntı: _AMADEUS_

İstanbul'un en nezih semti İDEALTEPE dir.

idealtepe güzel sakin bir yerdir ailelerin oturacağı bir yer tavsiye ederim ancak en nezih semti diyemeyeceğim.

5 yillik bir konuyu hortlattin tebrikler. Ciddi cevap vermen harika olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bebek gayet sakin ve guzel hem de bogaz kenarinda guzel evler var

• sultangazi uğur mumcu mah. :D :D

• Bağcılar'a bekleriz

• Bağcilar cok cok iyi bir semt oyle ki pazar sabagi sakin kus civiltilari , agac siriltilariyla dolu.kesinlikle gelmelisin

• Bostancı rules !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adenozine

Yasamak icin Anadolu yakası daha iyi gibi. Daha az kaos daha az kargasa var, ama eglence mekanlarıda Avrupa yakasında.

Anadolu yakası : Bagdat Caddesine yakın yerler guzel. Caddebostan, şaşkınbakkal, erenköy, suadiye
    Avrupa Yakası: Etiler, Ulus, Bebek, Besiktas.

Tabiki bunlar benim fikrim.

Beşiktaşta çok nezih ya yazmışsın buraya.
  • kadıköy kızıltoprak da oturuyorum fena değil idare ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImaginePerest -- 25 Ocak 2014; 23:59:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.