Şimdi Ara

istanbulda oturmak için en nezih semtler nerelerdir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
68.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sarıyer
  • Gel seni Pendiğe alalım.
    Kafanı dinlersin. Geçi uçaklar ara ara rahatsız ediyor ama, Ses Az, Trafik yok, Deniz yakın, Ulaşım Rahat.(Üst kısımlar.)
    %80 Oranda Yobaz! , Bağnaz! ve Gerici!, (Dinini yaşamaya çalışan ) Bulunuyor.
    Eğlence mekanımız yok çok şükür. İnşaallah Olmaz.
  • Demin teşvikiye demiştim, hala arkasındayım, tecrübeyle sabittir, ancak Karşıda oturcak olsaydım kesinlikle Moda'da otururdum.
  • ZEYTİNBURNU
  • Rahat edebileceğin en iyi yerler genelde anadolu yakasında.

Beykoz tarafları
    Üsküdar
    Kadıköy
    Göztepe
    Bostancı

bostancıdan sonrasını at gitsin. Kartal da oturuyorum fakat bir semtten bu kadar nefret edebilirdim herhalde. Göztepede 10 sene oturdum. Orda büyüdüm. Halen oraya gittiğimde gözüm pencerelere takılır .Kiralık ev niyetine. Hani olurda yuva kurarsak inşallah o taraftan ev almak nasip olur. Sessiz sakin ulaşım derdi yok.

Avrupa yakasında oturulacak yer çok ama trafik derdi fazlasıyla mevcut. O yüzden sorun olabiliyor bir çok şey.
  • istanbulun en nezih semtleri, sarıgazi,gaziosmanpasa,selamsizlar,fikirtepe yasamak icin ideal yerlerdir;)
  • Arkadaşının "nezih" anlayışına göre değişir
  • quote:

Orjinalden alıntı: PWN_Sta_®

ZEYTİNBURNU

ben de zeytinburnu yazayım diye konuya girdim ama benden önce davranmışsın. büyük karakterle yazman da süper olmuş. en nezih ilçe kesinlikle zeytinburnudur. özellikle tepebağ bölgesine bekleriz.

• quote:

Orjinalden alıntı: zyxelcenk

istanbulun en nezih semtleri, sarıgazi,gaziosmanpasa,selamsizlar,fikirtepe yasamak icin ideal yerlerdir;)

Kılıç kalkan mı oynayacaklar oralarda
  • Büyükçekmece bence güzel bir yer
  • Bostancı,Erenköy,Suadiye,Caddebostan

Kadıköy diyemiyeceğim çok kargaşa var aile semti değil gençlik semti hem bi sürü emo var.sende baskın yapanlardansan kötü olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: CashRulez

Bostancı,Erenköy,Suadiye,Caddebostan

Kadıköy diyemiyeceğim çok kargaşa var aile semti değil gençlik semti hem bi sürü emo var.sende baskın yapanlardansan kötü olur

Kadıköyden kastım moda tarafı. veya kuşdilinin aşağısı stad tarafı.
  • laleli
  • Ataşehir
  • Şişli Teneke Mahallesi forever
  • gaziosman paşa diyenler olmuş onu komşulardan duyma olarak söylüyorum ben bilmiyorum orası hiç güzel yer değil diyorlar birde çok karışık demişlerdi sanırım bende gitmedim hiç bilmiyorum avcılarda oturuyorum ben orasıda gayet güzel rahat ama trafik yoğun o kadar birde eğlence merkezleri yer yer çıkıyor o yüzden gürültü fazla ama görünüş olarak güzel.. rahat olarak bir tek yer bildiğim var levent,pendik..
    şişli ise işlek cadde ama rahatlık için değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zyxelcenk

istanbulun en nezih semtleri, sarıgazi,gaziosmanpasa,selamsizlar,fikirtepe yasamak icin ideal yerlerdir;)

sanırım dalga geçiyosun
  • quote:

Orjinalden alıntı: kosekuu

Eğer etrafında bağnaz görüşlü, erkek-kız dolaşmayan, biraz dinci başörütlü insanları görmek istemiyosan beşiktaşın levent, etiler,ulus semtlerini tercih et. kafanı dinlendirmek istiyosan anadolu yakasında yeni yeni gelişmeye başlayan semtlere(örn: küçükbakkalköy, ataşehir...)

dindar olan, erkek kızla dolaşmayan, başörtülü insanlar sana yada ailene birşey mi yaptı ki bu kadar nefret ediyorsun onlardan ? Allahtan korkan insandan neden nefret ediyorsun?
    şimdi birisi de kalkıp senin gibi tenekelerin olmadığı mühitleri tercih ederim dese hoşuna gidermi?

boşuna atalarımız söylememiş
    bin düşün bir söz söyle diye

insan düşünmeden söyledi mi aptal biile yanında einstein gibi kalıyor.

• İstanbul'un en nezih semti İDEALTEPE dir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.