Şimdi Ara

İstanbulda nerede yaşanır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

istanbul’da yeni sayılırım, yaklaşık 3,5 yıl oldu. Şuan beylikdüzünde yaşıyorum ve önümüzdeki sene taşınma planım var. Kağıthane’de yaşanır mı mesela? Hem yeni havalimanı hem de karaköy ortalarında bir yer bulmam lazım. Karaköye daha yakın da olabilir, havalimanı her yere uzak zaten😄. Kağıthane’ye hiç gitmedim, ama çok yokuşlu ve varoş bir yer diyorlar. Bu konuda yorumlarınız nedir?

ankarlaıyım, için buradayım ve haliyle zaten sevmiyorum istanbulu. Ama mecburuz, herkes gibi.. bakırköy, bahçelievler diğer alternatifler olarak düşünüyorum ama yorumlar ve yönlendirmelere ihtiyacım var. Bakırköy bahçelievlerde 3 bin liraya 30 yıllık eski bir binada oturmak mı yoksa kağıthanede yeni bir binada sitede oturmak mı?

• Kağıthaneye sakkkııınnn gelme, ben en kısa sürede nasıl kurtulurum diye düşünüyorum. Eğer merkez olduğu için kağıthane dediysen. 4.Levente taşınabilirsin.
  • Bence metrobüsün olduğu yerler iyidir. Şişli-sarıyer- beşiktaş yaşamak için güzeldir. Pe anadoluda bulunmadım ama üsküdar falan baya güzeldi.
  • kadıköy üsküdar beykoz

• Sisli,sariyer,beyoglu,kadikoy,uskudar,beykoz.
  • istanbulda yaşıyorum diyip beylikdüzü demek. istanbul demek kadıköy beşiktaş moda nişantaşı demek bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: pcdaly

istanbulda yaşıyorum diyip beylikdüzü demek. istanbul demek kadıköy beşiktaş moda nişantaşı demek bence.

Neden böyle düşündünüz?

• İşin gerçeği İstanbul'da yaşanmaz. Daha doğrusu İstanbul artık zenginlerin semti olmaya başladı. İstanbul orta gelirli ve alt gelirli insanları yutmaya devam edecek.

• dudullu  

• Fikirtepe
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZillaKami

Neden böyle düşündünüz?

Alıntıları Göster

beylikdüzü ne kadar uzakta biliyor musun :D

• Trafik belası olmasa anadolu yakasında yaşanılır, avrupa yakasında çalışılır diyecektim de hem sabah hem akşam ki köprü trafiği adamı çıldırtıyor.

• esenyurt
  • İstanbulun yaşanılıcak semtlerinin %90'ı sahil hattında.Denize kıyısı olmayan ilçelerden uzak durun.Ama hem karaköye hem yeni havalimanına yakın konum çok zor.

• dışında yaşanır...
  • Zorlu AVM çevresinde.

• Bahçelievler soğalnlı iyi misir nasıldır?
  • bütün cevaplar çöp

caddebostanda yaşanır

• Kağıthane varoş yer uzak dur. Sarıyer önerenler nereyi öneriyor merak ettim büyük bir ilçe çünkü. Merkez? Zekeriyaköy? Maslak? Yoksa tarabya tarafları mı hepsi birbirinden çok farklı yerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sugar23 -- 6 Ocak 2021; 4:36:30 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.