Şimdi Ara

İstanbulda kamp yapılacak yer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
12.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler, biz birkaç arkadaş istanbul da kamp yapma gibi bir düşünceye kapıldık da, buralarda bu işin uzmanı vardır diye bir soralım dedik.
    İstanbul'da bildiğiniz kamp yapılacak nereler var ? bir de biz şimdilik sadece çadır işini araştırabildik, 4 kişilik fiyat çok uçmadan bir çadır almayı planlıyoruz, bir öneriniz var mı bu konuda. Tabi bir de bu konuda uzman arkadaşlardan püf noktalar alabiliriz

• Max 100 liraya işinizi gören güzel bir çadır alabilirsiniz.Çadırın tabanına deniz yatağı ve ya mat alın .(deniz yatağı oneririm)Tulum almanıza gerek yok bu havada. Pike alsanız yeter. Birer de ince kazak alın geceleri giyersiniz . İzci lideriyim ayrıca dağcılıkla uğraşıyorum biz İstanbul'da sıkıldığımızda kamp malzemelerimizi toplayıp bazı yerlere gidiyoruz.
    Ağva ve ya Kilyos'a gidebilirsiniz,İstanbul ile yakından bir alakası yoktur buraların
    Bir gecelik kişi başı 10 tl civarıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StupiFieD

Max 100 liraya işinizi gören güzel bir çadır alabilirsiniz.Çadırın tabanına deniz yatağı ve ya mat alın .(deniz yatağı oneririm)Tulum almanıza gerek yok bu havada. Pike alsanız yeter. Birer de ince kazak alın geceleri giyersiniz . İzci lideriyim ayrıca dağcılıkla uğraşıyorum biz İstanbul'da sıkıldığımızda kamp malzemelerimizi toplayıp bazı yerlere gidiyoruz.
    Ağva ve ya Kilyos'a gidebilirsiniz,İstanbul ile yakından bir alakası yoktur buraların

Hocam 4-5 kişi gitsek Ağva'ya günlük pansiyonlar ne kadara denk gelir?

• Bizde arkadaşlar la adalar da kamp yapmayı düşündük korsan bir kamp cadır yoktu elimiz de bende uyku tulumu olsa gene giderdim. :D bu arada adalar da cadır kursak karşı çıkan olurmu acaba :)
  • quote:

Max 100 liraya işinizi gören güzel bir çadır alabilirsiniz.Çadırın tabanına deniz yatağı ve ya mat alın .(deniz yatağı oneririm)Tulum almanıza gerek yok bu havada. Pike alsanız yeter. Birer de ince kazak alın geceleri giyersiniz . İzci lideriyim ayrıca dağcılıkla uğraşıyorum biz İstanbul'da sıkıldığımızda kamp malzemelerimizi toplayıp bazı yerlere gidiyoruz.

Hocam çok sağol cevap için, biz de o fiyat civarında bir çadır düşünüyorduk. 4 kişi gidicez, hepsiburadadaki 4 kişilik çadırlara baktık da 240x210x1230 civarı ölçüdeler, gerçekten 4 kişi sığabilir miyiz bunlara ? Bu deniz yatağı olayını öğrendiğimiz iyi oldu, deneriz artık onu. Bir de kilyos'a gidicez büyük ihtimalle, bu aralar çok kalabalık olur mu bu tür yerler ve kilyosta nereler var gidebieceğimiz, marmaracık orman kampı felan var internette gördüğüm kadarıyla, buralar uygun mudur ? O tarafları pek bilmiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: .Hepha

quote:

Hocam çok sağol cevap için, biz de o fiyat civarında bir çadır düşünüyorduk. 4 kişi gidicez, hepsiburadadaki 4 kişilik çadırlara baktık da 240x210x1230 civarı ölçüdeler, gerçekten 4 kişi sığabilir miyiz bunlara ? Bu deniz yatağı olayını öğrendiğimiz iyi oldu, deneriz artık onu. Bir de kilyos'a gidicez büyük ihtimalle, bu aralar çok kalabalık olur mu bu tür yerler ve kilyosta nereler var gidebieceğimiz, marmaracık orman kampı felan var internette gördüğüm kadarıyla, buralar uygun mudur ? O tarafları pek bilmiyoruz

http://www.mistikcamping.com/sitebuilder/page4.aspx Buraya bakabilirsiniz Kilyos için
    Orada 3 kişilik için yazılan çadıra bile sığarsınız bavul tarzı şeyleriniz yok ise
    Biz bir campinge giriyorduk.Geceleri kaybolmak için elimizden geleni yapıyorduk ve hiking yapıyorduk gps yardımı ile . Google'den bakabilirsiniz buna.
    Ben de bilmiyorum pek oraları merak etmeyin ama kamp alanında market,büfe tarzı şeyler oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Jaws

Bizde arkadaşlar la adalar da kamp yapmayı düşündük korsan bir kamp cadır yoktu elimiz de bende uyku tulumu olsa gene giderdim. :D bu arada adalar da cadır kursak karşı çıkan olurmu acaba :)

Yasak diye biliyorum. Candarmalar verir copu, verir copu, dikkat etmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman 1453

quote:

Hocam 4-5 kişi gitsek Ağva'ya günlük pansiyonlar ne kadara denk gelir?

Dostum hiçbir bilgim yok maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

Orijinalden alıntı: Jaws

Bizde arkadaşlar la adalar da kamp yapmayı düşündük korsan bir kamp cadır yoktu elimiz de bende uyku tulumu olsa gene giderdim. :D bu arada adalar da cadır kursak karşı çıkan olurmu acaba :)

Yasak diye biliyorum. Candarmalar verir copu, verir copu, dikkat etmek lazım.

eylem yapmıcaz ki temiz hava ve güzelliğin keyfini çıkartıcaz tamam cadır kurmayız uyku tulumu ile yatarız odamı yasak bir bilene danışmalı yoksa jop yicez biber gazı cekicez :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.