Şimdi Ara

istanbulda 550d nereden alınır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sevgili arkadaşlar ben 550d almayı düşünüyorum bildiginiz kampanyaları yazarsanız çok sevinirim yanında lensiyle birlikte hesaplı olan sıfır istiyorum

teşekkürler

• forumda sıfır olarak güzel fiyata satan arkadaşlar var ikinci el bölümünde bulabilirsiniz
  • Sirkeci>Hayyam'dan bakabilirsin. Çok fazla dükkan olduğu için illa ki uygun fiyat bulabilirsiniz.
  • mediamarkt ı ve vatan ı takip et vatan da indirim var şu anda
  • Güncel ortalama 560€ civarı bu ara piyasada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seboist64

Sirkeci>Hayyam'dan bakabilirsin. Çok fazla dükkan olduğu için illa ki uygun fiyat bulabilirsiniz.

dostum oradan aldıgımız makinenin garantisi olurmu birde önerecegin yer var mı ve pesine indirim yaparlar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

Güncel ortalama 560€ civarı bu ara piyasada.

objektif dahil mi yoksa sadece body mi
  • 18-55IS ile.
  • hocam komik başlık için tebrik ederim her yerden alınır:) peşin olsun derseniz hayyama gidin baya bir uygun olur ama spot yada gery market dükkan garantisi vs.. sirkeci taramvayda inerseniz bulursunuz garantili olsun dersen de yine hayyamda vardır büyük teknoloji marketlerin indirimlerini takip edin vatanda var mesela canoın eurasia garantili
  • Hakkaten başlık "Maç trt'de izlenir" gibi olmuş, dikkat etmemiştim
  • Peşin fiyatına 12 taksitle burdan alınabilir (ilan şahsıma aittir)

SANALPAZAR >> http://www.sanalpazar.com/Canon-Eos-550d-+-18-55mm-Is-Ii-+-Sifir-Kutusunda__isp2809039

.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildiz

Peşin fiyatına 12 taksitle burdan alınabilir (ilan şahsıma aittir)

SANALPAZAR >> http://www.sanalpazar.com/Canon-Eos-550d-+-18-55mm-Is-Ii-+-Sifir-Kutusunda__isp2809039

.

Daha uygunu yok gerçekten.
  • güncel
  • yildiz'a gözüm kapalı referans olurum
  • 550D yıldız'dan alınır iyi olacak hasta ve doktor...
  • Doğubank
  • beyler dogubanktan aldım 1350 tl ye 2 yıl garantili türkçe menü 18 55 lensle
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadenizfırtınası61

beyler dogubanktan aldım 1350 tl ye 2 yıl garantili türkçe menü 18 55 lensle

2 yıl garantili derken hangi garanti?dükkan garantisi mi?
  • hayyam hayyam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.