Şimdi Ara

NEDİR BU KEYSMART OLAYI!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
10.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YAW kardesler nedir bu keysmart olayı anlamdım gitti makina çok ucuz ama özellikleri hrika görünüyor ve kullanan herkesde çok memnun sizce nasıl makina güzelmidir 4aydır uğraşıyorum süleyinde alıup bi makina kurtulayım sınırım 300 ytl bu keysmart nasıl sizce:
    http://www.keysmart.com.tr/UrunDetay.aspx?urunKodu=KDC573&catId=4

• nesi güzel sorması ayıp.en dandik kameralrda bile var bu özellikler... yakında web kameralarına bile koyacaklar. sony taklidi bi kamera işte...
  • quote:

Orjinalden alıntı: black_dark

YAW kardesler nedir bu keysmart olayı anlamdım gitti makina çok ucuz ama özellikleri hrika görünüyor ve kullanan herkesde çok memnun sizce nasıl makina güzelmidir 4aydır uğraşıyorum süleyinde alıup bi makina kurtulayım sınırım 300 ytl bu keysmart nasıl sizce:
    http://www.keysmart.com.tr/UrunDetay.aspx?urunKodu=KDC573&catId=4

değmez biraz daha para kat güzel bi makina al

• nie üle diyon kardeş kalitesi harika videosu süper sonynin birçok modelinden güzel fiyatı çok ucuz çünkü türk malı koç grubunun arçelik beko ve keysmart ortak
  • Bu makina sıradan urunlerden biri.
    Lensi bile sıradan. usb 1,1 arayuz. İnterpolasyon kullanıyor.
    Harika gorunuyor dedigin Ozellik neki bunlar sıradan seyler asıl yazılması gereken ozellikleri yazmamıslarki.
    Genis acısı ne, ıso performansı nasıl,diyafram ve enstantene degerleri nedir.
    CCD sensor boyutu nedir. Flas menzili nasıl. 2 foto arası hızı nasıl. Macro mesafesi ne.
    Acılıs zamanı ve deklansor gecikmesi nasıl. 2 inc lcd demis ama inc basına dusen pixel sayısı ne.
    Manual ayarlara imkan veriyormu. Hazır cekim modları varmı.
    Bu ozelliklere bakın asıl.

Keysmartın kendi sayfası ve asıl onemli olan bilgiler yok hep goz boyama.
    Memnun dedigin insanlar canon nikon gibi makinalarla aksam cekim yapsınlar, macro cekim yapsınlar farkı gorsunler. Ucuz etin ucuz yahnisi muabbeti bu. Uzman firmaların urunleriyle aynı kefeye koymayın.
    Kaliteli urunleri bir sure kullanın sonra bu piyasa urunleri elinize alın farkı goreceksiniz hemen elinizden bırakmak isteyeceksiniz emin olun.

Gidin konusunda uzman firmaların urunlerini alın yıllarca kaliteli urunle max performası kullanmanın zevkini yasayın paranızı bu oyuncaklarla heba etmeyin yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikarahal -- 29 Ağustos 2006; 13:36:28 >

• bence ciddi bi markanın, alt seri bi ürününü almak, butip markalara para baglamaktan daha akılcı ... hele 300ytl gibi bi para çok fazla... 300ytl gibi bi fiyata cok hoş nikonlar bile alınabiliyo
  • Kesinlikle +1
  • kimse çok kaliteli bi makine olduğunu iddia edemez tabiki ama uygun fiyatla bulursan değerlendirilebilecek bi makine

http://forum.donanimhaber.com/m_3659140/mpage_1/key_keysmart//tm.htm#3659140

burda örnek fotolar var..

ayrıca 250 ytllik keysmartı hangi nikon veya canonla kıyaslıyosunuz merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acun1110 -- 29 Ağustos 2006; 19:07:55 >
  • Alma demem kardeşim al ama yapılan bütün yorumların doğruluğunu bilerek al, çoğumuz elini sobaya yapıştırmadan öğrenemiyoruz, iyiki öyle yoksa dandik malları kimse almaz iyilerin fiyatı da çok artardı talep patlaması yüzünden çünki herkes iyisini yapamaz, malzemenin yanında onlarca yıl harcanarak elde edilen teknik de çok önemlidir kaliteli mal yapmak için, öyle değil mi?

Sağlıcakla,
  • quote:

Orjinalden alıntı: acun1110

kimse çok kaliteli bi makine olduğunu iddia edemez tabiki ama uygun fiyatla bulursan değerlendirilebilecek bi makine

http://forum.donanimhaber.com/m_3659140/mpage_1/key_keysmart//tm.htm#3659140

burda örnek fotolar var..

ayrıca 250 ytllik keysmartı hangi nikon veya canonla kıyaslıyosunuz merak ettim

2 el cok temiz garanti kapsamında hatta kullanılmamıs canon, nikon 3 mp vb makinalar var.
    Eger butce sınırı varsa bu gibi secimlere yonelmek cok cok daha isabetli olur.
    Kodak ın bile cok uygun fiyatlı sıfır cx serisi makinaları var.
    İnanın bu sekilde aldıgınız makinalardan uyduruk guncel makinalara gore kat kat daha iyi sonuc alırsınız.

Dijital fotoda lens+sensor+islemci kaliteyi belirler. Ivır zıvır ozellikler sadece goz boyamadır.
    Keysmart linkinde bulunan ozellikler fotografcılıgı bilenler icin hicbirsey ifade etmeyen seyler.
    Yazmazlarda cunku oldukca vasat makina oldugu ortaya cıkar.
    Paranızı cope atmayın yazık, bekleyin biraz daha biriktirin, 2 el alın ama adam gibi makina alın.

Bu makinaları boyle uygun fiyata nasıl yapıyorlar sanıyorsunuz herseyden odun veriyorlar.
    Lensinden, sensorune, kullanılan tuslardan pilastik kalitesine kadar herseyden kısıyorlar.
    Zaten bu tip makinalar toplama tabir edilen makinalar. Oncelikle amac dusuk fiyat. Anlastıkları fason uretici firmalara su ozelliklerde bu fiyata makina yap diyorlar sonrada ustune bu markayı bas oldu size ne oldugu belirsiz foto makinası. İyi bir markayı elinize alıp kurcalayıncada tuh yah diyorsunuz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikarahal -- 30 Ağustos 2006; 9:31:46 >

• Dostum bu ürünü tercih ettiğine göre sanırım bütçen sınırlı o zaman bilinen bir markanın giriş segmentindeki ürünü tercih edebilirsin
  • çok kaliteli değil ama bir teknoloji dergisinde staj yaptım orada vardı çok dandik değildi makrosu falan ama iyi markalardan almak daha mantıklı
  • sizinde dediklerinize hak veriyom kardesler ama makinayı çooook inceledim bende ilk başlarda dandig sandım ama süper çıktı melet gece çekimleri makrosu herseyi harika bitek 640x480 24fsb örnek videosunu bulamadım ama 340x320 olanı harika elinizde varsa örnek video yollasın lütfen bide bu makina hakkaten güzel hafife almayın markası yüzünden çok araştırdım
  • Arastırdım derken yukardaki belirtilmis teknik acıdan asıl onemli olan bilgilere bakıp inceledinmi.
    Fotograf makinasının kalitesini belirleyen bilgilerdir bunlar.
    Bu bilgilere ulasmadan o makina hicbir fikir vermez.
    Gece cekimi harika derken tabi varsa 200 ve 400 asa da cekilmis orneklerine baktınmı.

Ayrıca bir makinanın 640x480 sn 30 frame video cekmesi iyi oldugunu gostermez. 100 usd lik makinada bu degerlerde cekim yapıyor. 1000 usd lik makinada. Video cekiminde datarate degeri yuksek olan makina iyidir. Bu deger en az 640x480 icin 1150 kbps olmalıki adam gibi tv de izlensin. Tabi ses orneklemeside 128 kbps dan az olmamalı. Bak bakalım video ozelliklerine bu degerlere ne kadar sunabiliyor.

İnan bu tur makinalar oyuncaktan baska bir sey degil. Ben 10 kadar dijital makina kullandım. Oriteden basla Mustek,Mercury,Kodak,Canon,Sony,Nikon,Fuji nin modellerini. Bir o kadarda cevreden yakınen inceledigim var.
    Cok ayrıntı var burdan yazmakla olmaz. Ama sunu soyliyim giris seviyesi nikon yada canon gibi makinaları bir sure kullan tanı digerlerini eline alınca ne demek istedigimizi cok iyi anlayacaksın. Tecruben olmadıgı icin malesef tuketici oyunlarına geliyorsun. Hp de bu ise girdi eh iste dedirten makinalar var ama asla bir nikon canon gibi degil. Hp de zaten kaliteli toplama makina Lensini Pentax dan aldı sensorude baska yerden. Ama yine olmadı. İslemci ve software de takıldı. Bu konu uzar gider.
    Bizim amacımız bilincli bir sekilde alman, pisman olmaman. Pisman olduktan sonra onu elden cıkarmanda cok zor biliyorsun.

• black_dark sen hala s500 almadınmı yaww
  • malum para napak daha ucuz bişeyler almaya çalışıyoz yada ucuz s500 bulabilirsen oda olur
  • kardeslerim keysmart kullanan varsa 640x480 video yollayabilirmi plss

• bilgilerin için çok tesekkür ederim nasrettin haco kardes 640x480 örnek video varsa link verirmisin lütfen hiç bulamadım
  • nasrettin hocam ben bulamadım örnek video aramadığım yer kalmadı bikaç tane buldum r a p i d s h a r e ama onlarında süresi geçmiş indirilmiyo lütfen elinde varsa bana yollarmısın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.