Şimdi Ara

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AUZEF PSİKOLOJİ (ANKARA ÜNİ DE AÇTI) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hüdaverdi beni içeri attırda ordanda okuyayım psikolojiyi :DDDDDD çok mu kızardın sen ne
  • arkadaşlar selam. 2. üniversite kapsamında anadolu uniye kayıt olucam.

2 tane bölüm aynı anda okunabiliyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • wq.denis W kullanıcısına yanıt
    evet okunur.
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    peki sınavlar çakışabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üniversite mezunuyum ben. Sanırım ikinci üniversite olarak okuyamıyorum mezun olduğum için. Benim başvurmnaya hakkım var mı?
  • 4 yıllık mezunu veya okuyorsanız başvurabilirsiniz.
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim saolun.

• Merhaba arkadaşlarr,

Anadolu ve Atatürk Üniversitesi öğrencileri olarak yaşadığımız bu haksızlıkla ilgili twitterda defalarca gündem oldu fakat gündemde çok kalamadık desteğiniz bizim için çok önemli. 1 kişi, 1 tweet bile çok şey değiştirebilir. Üniversitelerden açıklama gelene kadar çabamızı sürdüreceğiz. Birçok milletvekili, gazeteci ve hukukcuya ulaştık bize destek tweeti attılar ama yetmez.

Etkinlikleri sürdürdüğümüz, görseller ve metinler paylaştığımız, anlık takip edebileceğiniz telegram kanalımıza üye olun lütfen. Lütfen gelen arkadaşlar sessiz olmasın, twitter hesabınız yoksa bile destek tweeti atmak için bir hesap açın. Bugünlerde açıklama gelebilir ne kadar bastırırsak o kadar iyi. Sizlerden ricam mesajlarınızda, tweetlerinizde hiç kimseyi kıracak, rencide edecek ve hakaret edecek şekilde birşeyler yazmamanız. Hepinize desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Telegram yüklü olmayanlar için kısa özet geçeyim, whatsapp gibi ücretsiz bir uygulama.

Appstore veya playstoredan ücretsiz indirip kaydolabilirsiniz.

Grup Linkimiz:https://t.me/joinchat/Q29RihcE-UHncULzJSJXGw

• Psikoloji açık öğretime açılmayacak yani kesinlikle?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.