Şimdi Ara

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AUZEF PSİKOLOJİ (ANKARA ÜNİ DE AÇTI) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ooo hoş geldiniz efendim yan çar da gelmiş. Aynen kendimi avutmakla ve kudurmakla meşgulüm o yüzden lütfen rahatsız etmeyin ve aşağılayan ifadelerden kaçının sizin için söylüyorum kendim için değil.
  • Theonewithoutlife kullanıcısına yanıt
    Aynen :)
  • Hünkar1453 H kullanıcısına yanıt
    Herkes senin gibi baba parasıyla özel üniversite okuyamıyor şımarık afacan. Herkes okumaya şehir dışına da gidemiyor. Sen çok iyisin ya kaptırma bakalım o zaman işini örgün kazanamayan insanlara. 0 özgüven herif alışmışsın özel üniversitelerde beleşten geçmeye o kadar korkuyorsun yani aöf okuyan aşşağıladığın insanlardan :DD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aöf okumuyorum bu arada ama senin 200 k para verdiğin bölümü çok daha ucuza çok güzel okuyacağim hahaha

• worthyy W kullanıcısına yanıt
    Haklısın baba parasıyla okuduğum bölümün faturası ekte yer almaktadır, bi kontrol edin yorumlarınızı beklerim :D Sizin gibilere cevap veremeyeceğim zira idrak noktasında sorunlarınız var sanırım. Biz utanacak bir şey yapmıyoruz binlerce kişinin emeklerini savunuyoruz. Bana afacan diyenin konuşmasına üslubuna bakın. İşte senin gibiler yüzünden tüm herkes seferber oldu. Bir de o kadar bilgili ki 200k para verdiğimi söylüyor .Normalde böyle bişeyi ne olduğu belirsiz birine asla atmam ama sus otur yerine diye attım bu kıyağımı unutma aslan parçası :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hünkar1453 -- 6 Ağustos 2020; 21:59:21 >
  • Araştıran oldu mu ikinci üni kapsamında başvuru yapabiliyormuyuz?

• Hünkar1453 H kullanıcısına yanıt
    Çok ucuzmuş birader ayda 1400 TL hahaha bide atmış, berkecan olduğun tescillendi. Neden bu kadar korktuğun da belli oldu. Medipol uni de okuyor insanlari birde aşşağılıyorsun utanmadan. Arkadaşım orda okuyor herkes karıkız peşinde okula gitmeden dersleri geçiyorum diyordu. Senin üslubundan da nasıl biri olduğun belli şımarık.

• Diplomani şoka girerken kullanırsın artık koçum :)

faturayı detaylı okursan aşağı bi ibare var.. okumanda sıkıntı olduğu kadar görmende de sıkıntı var. .faturayı bi detaylı oku rica ederim :D benim berkecan olduğum değil de senin hüdaverdi olduğun tescillendi. ha bu arada kaçıncı defa mezuna kaldın? ön lisans bitti aöf mü düşünüyorsun hiç değilse benim şoka verecek diplomam olacak darısı senin basına üzülme aslan parçası haşırt the bılekbord :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hünkar1453 -- 14 Temmuz 2020; 18:46:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: logismile

Araştıran oldu mu ikinci üni kapsamında başvuru yapabiliyormuyuz?
    Başvurulabiliyor. Örgün bir bölümde okuyor ya da mezunsan başvurabilirsin.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AUZEF PSİKOLOJİ  (ANKARA ÜNİ DE AÇTI)
  • telegram grubu açılmış daveti ilk mesaja ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ray Kurzweil

Başvurulabiliyor. Örgün bir bölümde okuyor ya da mezunsan başvurabilirsin.

Alıntıları Göster
    ikinci üni progamlarında psikoloji yer almamış
    https://ikinciuniversite.istanbul.edu.tr/tr/content/programlar/programlar

• quote:

Orijinalden alıntı: unpop

ikinci üni progamlarında psikoloji yer almamış
    https://ikinciuniversite.istanbul.edu.tr/tr/content/programlar/programlar

Alıntıları Göster
    Daha henüz güncellenmemiştir. Yeni diye yazan bölümler geçen yıl açılan bölümlerdi.

sen onca rezillikten sonra halen yazmaya utanmıyor musun?

berkecan dedin hüdaverdi cıktın.. 200k para veriyorsun dedin tam burslu çıktım. Utanmadan halen üste çıkmaya çalışıyorsun pes.. Belge gösteriyoruz suratın kıpkırmızı olmustur eminim. Boş işlerle kimin uğraştığı belli ben boş islerle ugrastım tam burslu kazandım sen dolu işlerle uğraştın sayısız mezuna kaldın şimdi de aöf kovalıyorsun azıcık derslere odaklan da üniversite sınavını kazan puahahahh :D

kendisi bana özelden ana avrat düz gitmiştir konuyla ilgili mahkemeye versem mi? (hakaret-küfür detected) ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hünkar1453 -- 15 Temmuz 2020; 22:11:27 >

• ahaahaha dgs kovalamaya devam et sen :))) nede olsa işsiz kalıcaksın aöfte açılan bölümünden ahaha :DDDDDDDD oğluşuma yazık ya koçum benim koççç
  • HAŞIRTT THE BILEKBORDD :))))))))
    Mahkemede görüşelim mi? Küfürler hakaretler bi dolu etmişsin sağlam kanıt verdin sağ ol. Düşünücem bunu yazarım sana :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.