Şimdi Ara

---İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 2016 GİRİŞLİLER--- (Whatsapp Grubu Kurulmuştur) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
713
Cevap
21
Favori
22.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam İstanbul Üniversitesi duim geldi. Bölüm hakkında bilgi verebilir misiniz? Diğer denizcilik fakültelerinden farklı olarak iki opsiyonda işleniyor. Bu konuda kafam takıldı. Ben güverte seçmek istiyorum. Bunun seçimini ne zaman yapacağız? İngilizce hazırlık muafiyet sınavı kolay mıdır? Avcılar ilçesi nasıl bir ilçe? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yarın e kayıt yaptırmayı düşünüyordum.

Salı günü ise burs ve yurt işleri için okula gidecektim. O zaman veremiyor muyum diplomayı kimlik fotokopisini falan ? 19 -23 eylül şart mı yani
  • Astronmony kullanıcısına yanıt
    Kahvaltı çok iyidir ancak öğle ve akşam yemeklerini bir süre yedikten sonra hepsi aynı tadı vermeye başlıyor. Ve 1 yıl boyunca yemek yedim ancak hiç hamburger verilmedi. Kısaca aç kalmazsınız ama çok tokta olmazsınız.
  • SayisalMan kullanıcısına yanıt
    Onu bende bilmiyorum sorayım diye aradım üniversiteyi ama açan olmadı bende E kaydı yapıp üniversiteye gittiğimde direk belgeleri teslim etmek istiyorumda normal kayıt yaptıranlar felan olduğu için kabul etmezler galiba.
  • Hocam edebiyat bölümündeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak47rep -- 22 Ağustos 2020; 18:19:44 >
  • nereyeeserse N kullanıcısına yanıt
    Sorun değil, alışırız artık :D

• Hayırlı olsun hocam bölümünüz.
  • Bide arkadaşlar üniversiteyi aramak hiçbir zaman çözüm olmamıştır. Öğrenci işlerinin görevi sanırım sabrınızı arttırmak. Bide yukarıda da bahsettim wp grubuna katılmak isteyenler bana numarasını mesaj atsınlar yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.History

Hayırlı olsun hocam bölümünüz.

Sağolun hocam.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comolokko97 -- 28 Ekim 2020; 21:53:12 >
  • Hoş geldiniz, geçmiş olsun şimdiden ve kolay gelsin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr.History kullanıcısına yanıt
    Çapa, mf3 2393
  • yemekhane kaçta kapanıyor ya ben muhtemelen sadece akşam yemeğine yetişeceğim belki o da olmas ders uzun sürerse
  • Makine

• hayef ingilizce öğretmenliği yaz kardeş
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comolokko97 -- 28 Ekim 2020; 21:54:6 >
  • Apoc kullanıcısına yanıt
    Akşam yemeği için 19.00 da kapanıyor.
  • Apoc kullanıcısına yanıt
    Sabah 7.30-9.00 arasi
    Oglen 11.30-2.00 arasi
    Aksam 17-19 arasi

• Eczacılık ekler misin
  • comolokko97 C kullanıcısına yanıt
    Standart vesikalık 4.5x6 olur ama ölçün isterseniz sıkıntı olmasın :)

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.