Şimdi Ara

---İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 2016 GİRİŞLİLER--- (Whatsapp Grubu Kurulmuştur) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
714
Cevap
21
Favori
22.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yemekhanede bazen dışarda 40-50 liraya yiyemeyeceğin yemekler çıkıyormuş ama nadir:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • electronicman22 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin dediğin normal menüde geçerli bence.Sitede Eylül ayının yemek menüsü var, öyle çıksa razıyım ben.Başka bir linkte ise kumanya yemek listesi var.Kumanyada dediğiniz durumu hiç beklemiyorum.Mesela yarın; çorba, dana jambonlu sandviç, gül böreği, meyve suyu var.Belki bu defa dersten önce giderim, böylelikle çorbayı alabilirim.Anladığım kadarıyla yemekhane yapılana kadar idare edeceğiz böyle.Umarım kısa sürede yaparlar.Daha da yemem dedim de her gün dışarda da yiyemem ki ben.Mecbur idare edeceğiz artık.

• 2 sene de olsa hayalim olan üniversiteydi ya :/
  • Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    Hocam bu derslerden devamsızlıktan kalma durumu var mı? (Türk dili, Atatürkçülük)

Yani ders saatlerinde o programın basında olmak zorunda mıyız?

Bende bilgisayar yok, mobilden sağlıklı şekilde de giremem.

Yok yere sınıfta kalmayayım şimdi :(

• quote:

Orijinalden alıntı: PureWhite

Hocam bu derslerden devamsızlıktan kalma durumu var mı? (Türk dili, Atatürkçülük)

Yani ders saatlerinde o programın basında olmak zorunda mıyız?

Bende bilgisayar yok, mobilden sağlıklı şekilde de giremem.

Yok yere sınıfta kalmayayım şimdi :(

Hayır yok, 5-6 kişi anca oluyordu zaten.

• Arkadaslar bi yardim edermisiniz iü tbmyo elektirik bolumundeyim 1.sinif gecen gun bilgisayar hocasi tamer emecan diye bi hoca geldi muhabbeti filan baya iyiydi cana yakin di not sistemi çan dan filan bahsediyodu bu sene sizin notlarinizi yazalim dedi tahtaya tum dersleri yazdi iste şaka muhabbet filan işte sordu sinifa atiyorum mat dersini neyle gecersibiz cc inkilap i neyle gecersiniz bc filan dedik ortalamayi hesapladi filan sonra siz boylemi olcagini saniyosuz filan dedi iste bizim uzaktan egitim hocalarimiz iyidir sıkıdır dedi filan hepsini ff yapti
    Bu uzaktan egitimin hepsinden kaldik gercekten boylemi yoksa bizi işi bastan sıkı tutalim diye korkutuyomu
    Bi yardim edin biseyler diyin napiyim ben bolum zor uzaktan egitimle ilgilide bilgim yok vidiolari izlemedim daha hic sinav nasil olur kac aliriz bilmiyorum tecrubeliler bilgi sahibi olanlar biraz bahsetseya

• Fre4Mee F kullanıcısına yanıt
    uzaktan eğitimle verilen derslerin sınavlarında kasıyorlarmış baya bende duydum,sıkı tutup çalışmak lazım ciddi ciddi kalanlar oluyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: electronicman22

uzaktan eğitimle verilen derslerin sınavlarında kasıyorlarmış baya bende duydum,sıkı tutup çalışmak lazım ciddi ciddi kalanlar oluyormuş.

Nası bi belaya düstük ya .d.d baska yerde notlari verirler sorulari verirler kolay kolay millet gecer bizim derslerde zor bide bu çıktı başımıza

• İngilizce hazırlıkta devamsızlıktan kalan biri seneye sınıfta devam edebiliyor mu beyler biri acil yeşillendirsin seneye kursa kalmayayım.
  • arkadaslar tbmyo elektırık bolumu 1.sınıfım yarın uzaktan egıtım sınavları var turk dılı ıng tarıh gıbı bunların oncekı donemlerde cıkmıs sorularını nasıl bulabılırım elınde olan varmı foto sunu atabılıcek
  • JeocuTarık kullanıcısına yanıt
    Devamsızlıktan kalırsan hazirandaki sınava değil eylüldeki sınava girersin sınavdan 60 alırsan bölüme geçiş yaparsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

iyi o zaman bende salı günü halledeyim bakalım hayef nasıl bir yer
    gençlik öldünüz mü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havya Makinesi -- 16 Aralık 2017; 13:56:25 >
  • Bir nesil daha adım adım mezuniyete gidiyor
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.