Şimdi Ara

---İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 2016 GİRİŞLİLER--- (Whatsapp Grubu Kurulmuştur) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
714
Cevap
21
Favori
22.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fotoğrafların arkasına öğrenci no yazın demişler ama kayıt olmadan ne numarası bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyasal bilgiler fakültesi

• iyi bari akşam yemeğini yiyebileceğim ulan diğerini 3 puanla kaçırdım gitti sabah-öğle yemekleri
  • electronicman22 kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal orqya gittiğinde verixekler hocam

• morseverim M kullanıcısına yanıt
    bende öyle düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayri Potur

Hocam İstanbul Üniversitesi duim geldi. Bölüm hakkında bilgi verebilir misiniz? Diğer denizcilik fakültelerinden farklı olarak iki opsiyonda işleniyor. Bu konuda kafam takıldı. Ben güverte seçmek istiyorum. Bunun seçimini ne zaman yapacağız? İngilizce hazırlık muafiyet sınavı kolay mıdır? Avcılar ilçesi nasıl bir ilçe? Şimdiden teşekkürler.

guverte okumak istiyorsan hazirlik okuman zorunlu 1.sinifin sonundaguverte seciyorsun.ben ingilizce sinavina girmedim cunku isletmeyim yabancil dil 1 ve 2 dersi icin muafiyet sinavi var o cok basit. okul ici cok bos disari daha yeni kafeler yapildi avcilar hos ben leventten gelip gittigim icin uzaklik sikinti yurt ya da evde kalicaksan hos bir semt
  • bey şöyle yapacağım:önce e-kayıt yapacağım sonra kayıt günü geldiğinde belgeleri vermeye gideceğim bir sıkıntı çıkmaz umarım
  • Rektörden mesaj geldi mi sizlere de arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Astronmony -- 11 Ağustos 2016; 20:22:14 >
  • Telefonlara mesaj gelmiş sanırım

• Benim eski hatta kayıtlı olduğu için eve gidince bakacağım.

Edit: İstanbul Üniversitesini kazandığımız için rektörden gelen tebrik mesajı. Kaydınızı e devlet üzerinden yapabilirsiniz diye de eklemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prolotus37 -- 11 Ağustos 2016; 21:33:45 >
  • İktisat fakültesi Türkçe iktisat.
  • Avatar olmuyor bende. 100 pikseli geçiyormuş.
  • Üst sınıf arkadaşlar, Avcılarda yurtların hiç birinde akşam yemeği yok. Üniversitede sabah öğle akşam 3 öğün yemek olduğunu söylediler. Doğru mudur? Yemek fiyatları nelerdir?

• Hayri Potur kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda saatler belirtilmiştir.

Kahvaltı 1,6
    Öğle yemeği 1,85
    Akşam yemeği 2
  • Yukarıda öğrenci numarasını nasıl alacağım diyen arkadaşlarhttp://aksis.istanbul.edu.tr/Account/LogOn?ReturnUrl=%2f online kayıt ile kayıt olum numarayı alabilirler.
  • nereyeeserse N kullanıcısına yanıt
    Hocam galiba AKSİS su an aktif değil yarın mı aktif olur?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comolokko97 -- 28 Ekim 2020; 21:56:17 >
  • welcome to hell
  • hazırlık okuyacak olan var mı
  • Lise mezuniyeti 2008 ve öncesi olanlar E kayıt yapamayacak mi?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.