Şimdi Ara

İstanbul Semt Seçimi (Ulaşım)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar malum üniversiteler açıklandı, şimdi üç arkadaş biz ev tutmayı düşünüyoruz ama İstanbul hakkında bilgimiz kısıtlı. Arkadaşlardan biri İst. Üniversitesinde biri Galatasarayda bende Kadir Hastayım (ilk sene hazırlık Bahçelievler) ulaşım olanaklarını göz önünde bulundurarak ev tutabileceğimiz en mantıklı semt neresidir? (1800tl ye kadar bir bütçe ayırmayı düşünüyoruz kiraya.)

• Beşiktaş olabilir
  • Hocam Beşiktaştan Bahçelievlere geçiş sıkıntı yaratmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enuqie

Hocam Beşiktaştan Bahçelievlere geçiş sıkıntı yaratmasın?

Beşiktaş'tan dolmuşla yada 40B yada başka otobüslerde geçiyordur Zincirlikuyu Metrobüs'e gidersin. Oradan metrobüs'e binersin yaklaşık 20 durak sonra Bahçelievler'desin. Ama metrobüs çekilecek dert değil.

Ulaşım konusunda çok bilgili değilim ama aklıma ilk bu seçenek geldi. Direk ulaşım var mıdır bilmiyorum.
  • Eversince kullanıcısına yanıt
    Beşiktaştan farklı bir semt var mıdır bu üç yere uygun ulaşım saglanan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mecidiyeköy olabilir hocam.O zaman Metrobüs'e atlar gidersin.
  • Mecidiyeköy ü yazdım hocam evlere bakacağım birazdan başka hangi semtler olabilir peki?

• beyoğlu üçünüz için de uygun gibi
  • mow_ kullanıcısına yanıt
    Hocam Beyoğlu kira için çok uçuk duruyor sonuç olarak öğrenci adamiz 1800tl düşünüyoruz kira için en fazla.

• eyüp iyidir düşünebilirsin her yere ulaşım kolay
  • mecidiyeköy de olabilir
  • Candaroglu37 kullanıcısına yanıt
    Eyup ü de aldim hocam listeden.

• Mecidiyeköy'den Bahçelievler e ulaşım rahat mıdır peki?

• quote:

Mecidiyeköy'den Bahçelievler e ulaşım rahat mıdır peki?

evet kardeşim metrobüsle yaklaşık 20 dk.
  • 1800 tl kira bütçesi iyiymiş. En Mantıklısı Kabataştır hepinizin tam ortasında (toplu taşımayla hepiniize yarım saat) o olmazsa Vişnezade Akaretler Maçka Taksim Harbiye düşünülebilir. Kadıköy'ün sahil tarafları Hasanpaşa Osmanağa Moda da üşünülebilir fakat süreniz 40dkya çıkar bu durumda.

edit: Bahçelievler miş ben Laleli / Beyazıt kampüs için konuştum. Bahçelievler ise Şişli Mecidiyeköy Metrobüs hattına yakın taraflarına bakmanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00FFCC -- 3 Ağustos 2014; 1:11:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sayeh-eh Khodah

1800 tl kira bütçesi iyiymiş. En Mantıklısı Kabataştır hepinizin tam ortasında (toplu taşımayla hepiniize yarım saat) o olmazsa Vişnezade Akaretler Maçka Taksim Harbiye düşünülebilir. Kadıköy'ün sahil tarafları Hasanpaşa Osmanağa Moda da üşünülebilir fakat süreniz 40dkya çıkar bu durumda.

edit: Bahçelievler miş ben Laleli / Beyazıt kampüs için konuştum. Bahçelievler ise Şişli Mecidiyeköy Metrobüs hattına yakın taraflarına bakmanız lazım.

Hocam İst. Üniv. için bahçelievler ulaşımı nasıldır?
  • cevapları çok okumadım da aşağı inerken eyüp gözüme çarptı. ne eyübü arkadaşım. çok ters düşer sana eyüp. ben burada oturuyorum. bağcılar-kabataş tramvay hattının zeytinburnu-kabataş arasında kalan kısmında bir semt seçin kendinize. eminönü beyazıt aksaray civarı şiddetle tavsiye EDİLMEZ. bu semtlerin dışında mecidiyeköy de olabilir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sayeh-eh Khodah

1800 tl kira bütçesi iyiymiş. En Mantıklısı Kabataştır hepinizin tam ortasında (toplu taşımayla hepiniize yarım saat) o olmazsa Vişnezade Akaretler Maçka Taksim Harbiye düşünülebilir. Kadıköy'ün sahil tarafları Hasanpaşa Osmanağa Moda da üşünülebilir fakat süreniz 40dkya çıkar bu durumda.

Hocam İst. Üniv. için bahçelievler ulaşımı nasıldır?

Metrobüs 24 saat var yaklaşık yarım saat sürer Şişliden

• Hocam yanlış yazmışım mecidiyeköy için soracaktım :)
  • Bahçelievler olur Şirinevler olur ulaşım rahatdır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.