E

Yüzbaşı
03 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 12 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar herhangi bir iletişim fakültesinde öğrenci iken basın kartı alabiliyor muyuz acaba?
Arkadaşlar resimde attığım blank hoodielerden arıyorum ama İstanbul içinde bulabilir miyim acaba yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum seçeneklerim şuanlık bu ikisi ne düşünüyorsunuz?
Bomonti caddesinden kadir has a (Haliç) nasıl gidebilirim arkadaşlar? Ev tutmayı düşünüyorumda.
Okulun vermiş olduğu iett kartın vizeleme işlemini nasıl yapıyoruz. Kullanıma açık ama tam kart tarifesinde işliyor.
Arkadaşlar nostalji amaçlı arkadaşlar ile tekrar oyuna başlamak istiyoruz ama hangi serverda başlayacağımızı bulamadık. Koxp kullanımı az olan - olmayan- pazar fiyatları normal derecede olan bir server tavsiye edebilir misiniz? Europa serverı önerildi bana ama bir sormak istedim sizede
Üniversitenin ilk gün yaptığı hazırlık sınavı sadece sınıfları belirlemek için midir?
Arkadaşlar malum üniversiteler açıklandı, şimdi üç arkadaş biz ev tutmayı düşünüyoruz ama İstanbul hakkında bilgimiz kısıtlı. Arkadaşlardan biri İst. Üniversitesinde biri Galatasarayda bende Kadir Hastayım (ilk sene hazırlık Bahçelievler) ulaşım olanaklarını göz önünde bulundurarak ev tutabileceğimiz en mantıklı semt neresidir? (1800tl ye kadar bir bütçe ayırmayı düşünüyoruz kiraya.)
Arkadaşlar noble collect ürünlerini Bursa'da elden alabileceğim bir dükkan veya kapıda ödeme ile satan bir site bilen var mı acaba?
Arkadaşlar ts1 puanlari 2012 seviyesine mi yukselir sizce yoksa ayni düzeyde mi kalır 2013le?
Hakkında
Forum İmzası:
PSN = Enuqie
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Oyun Platformu
PS3
Tablet
Ipad
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 444
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 66.312 (Bu ay: 4)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.