Şimdi Ara

istanbul- kocaeli otobüs ulaşım soruları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kendim halk otobüsçüyüm yani 500 tçiyim aklınıza takılan tüm sorularınız sorabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asves -- 19 Ağustos 2013; 21:50:35 >

• Sofor olarak ne kadar kazaniyorsunuz? Otobus 1 ayda ne kadar kazaniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöfor maaşları çalışamana göre değişiyor istanbulun neredeyse bütün tobüsleri yanlız model ve otobüsün o ayki masrafına göre değişiyor mesela bazen motor yiyor en az 3 bin yl ile 9 bin tl arasında değişiyor
  • evet özel hattır emniyet yolundan gitmesinin sebebidah hızlı gitmek mesela ehminiyete sapmak 15 dakikaya kadar bazen avantaj sağlıyor otobanda makas yapmaz eğer yaparsa öndeki otobüs trafiğin bir kaç dakikada siseceğini söyler o da trafiği takılmamak için hızlı gider ama sizi yavaşlatan bir araçı sollarmısınız yoksa trafiğe takılıp beklermisiniz dolu otobüsde
  • başka sorunuz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asves

başka sorunuz var mı?

Günlük ne kadar mazot harcıyorsunuz ? Ayrıca indirimli mazot alma hakkı,ayrıcalığı var mı ?
  • yeni otobüsler 500-550 eski modeller 550-635 tlye kadar o günkü trafik hız yolcu sayısı etkiliyor ve malesef indirimli mazot alamıyoruz inanın indirimli mazot alabilsek zam bile istemiyeceğiz
  • asves A kullanıcısına yanıt
    allah kolaylık versin zordur eminim peki ben bursada yasıyorum ist gelsem otobüse binsem ücretleri ne kadar bursada karta para yükleniyo 2.50 krş sizdede akbil var sanırım fiyatı nedir tragi çokmu normal sürede ulaşm oluyor mu geçikme varmı
  • bursali_89 B kullanıcısına yanıt
    istanbul kart oluyor köprü otobüslerinde 1.95 ytl tam da 3.95 çekiyor ayrıca akbili olmayanlar için 50 ykr fazla alıp akbil basanlar oluyor saat 2-3 saatte şifadan karşıya gidiyor
  • Ne kadar fiyata mal oldu hat ne kadar otobüs ne kadar fiyatı?
  • hat 870 ile 1.5 trilyon arsı değişiyor otobüs yenileri fiyatları 340- 500 arasıdır
    çok pahalı miş yahu istanbul pahalı memleket heerhalde .d
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursali_89

çok pahalı miş yahu istanbul pahalı memleket heerhalde .d

zaten otobüsü 400 lira ediyor hat 600 lira oluyor benim yazdığım fiyat otobüs de dahil
  • Otobüste yaşadığınız en garip olaylar.
    Sonuçta sizin hat galiba İstanbul'un en uzun hattı 65 kmydi galiba.
    Kocaelinden istanbula efe tur ve İzmit seyahat otobüsleri hariç nasıl gidebiliriz?
    Efe tur esenlere 18tl hareme 16tl alıyor. Bu da biraz pahalı ama güzel yanı kocaelinden semtinizden otobüse bineceğiniz yere servisleri bedava ve hızlı ulaştırıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ongun_44 kullanıcısına yanıt
    hocam kocaelini tam olarak neresindesiniz
  • quote:

Hocam ben ankaradayım. Ama halam Kocaeli körfez tütünçiftlikte oturuyor. Ben de yazın bazen yanlarına gidiyorum. Oradan Istanbula bazı günler gidiyorum. Mecburen Efe Tur kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ongun_44

quote:

Hocam ben ankaradayım. Ama halam Kocaeli körfez tütünçiftlikte oturuyor. Ben de yazın bazen yanlarına gidiyorum. Oradan Istanbula bazı günler gidiyorum. Mecburen Efe Tur kullanıyorum.

hocam en kısa yol 200 numaralı otobüsü binin zaten körfezden kartal metroya kadar geliyor ordanda istediğiniz yere gidebilirsiniz kadıköye mi gitceksiniz binersiniz metroya gidersiniz levent cevizlibağa gitceksiniz 500 t ye binersiniz
  • şu an 81 km oldu hocam
    Hocam yakında sizi uzun yol otobüsçüler derneğine kabul edicekler galiba
    Komik anı hiç mi yok hocam?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.