Şimdi Ara

Istanbul- Izmir ulasim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Carsamba gunu ist den hareketle izmir e gidecegim. Ozellikle ist- bursa ve bursa- susurluk arasi yol durumu ile bilgisi olan paylasabilirse sevinirim. Tsk...

• arkadaşlar bende aslında bu sabah çıkmayı düşünüyordum izmire doğru ama anlaşılan çarşamba günü bende istanbuldan izmire doğru yola çıkıcam yeni hisar topçular ve bursa en çok gözümü korkutan yerler bilgi verebilecek arkadaşlar varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

arkadaşlar bende aslında bu sabah çıkmayı düşünüyordum izmire doğru ama anlaşılan çarşamba günü bende istanbuldan izmire doğru yola çıkıcam yeni hisar topçular ve bursa en çok gözümü korkutan yerler bilgi verebilecek arkadaşlar varmı ?

Ayni durumdayiz desene:)
  • aynen :)) ssbah çıkmayı düşünüyorum 5-6 gibi sen hangi yol güzergahını kullanmayı düşünüyorsun
  • Nijerli korsanlara dikkat et.
  • quote:

aynen :)) ssbah çıkmayı düşünüyorum 5-6 gibi sen hangi yol güzergahını kullanmayı düşünüyorsun

06:00 da teker doner... Eskihisar- topcular ferry... Dewami; bursa- balikesir- susurluk- akhisar- manisa- izmir...12:00 topcu da copsis....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kar yağacakmış sanırım yarın aman dikkat
  • İki hafta önce o güzergahı kullandım,öyle özellikle dikkat edeceğin bir şey yok.Yukarıdaki arkadaşın verdiği güzergah iyi.Zincir muhakkak al,Manisa'dan İzmir'e geçerken Sabuncubeli'nde sıkıntı yaşama ihtimalin yüksek.Arabaya muhakkak erzak al,herhangi bir sebeple yolda kalma ihtimalin var.

Ekleme:Yukarıdaki arkadaş sen oluyorsun bu arada,eğer Sabuncubeli'nden korkuyorsan Aliağa tarafından dolanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Mavi -- 31 Ocak 2012; 2:12:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quinthox

quote:

aynen :)) ssbah çıkmayı düşünüyorum 5-6 gibi sen hangi yol güzergahını kullanmayı düşünüyorsun

06:00 da teker doner... Eskihisar- topcular ferry... Dewami; bursa- balikesir- susurluk- akhisar- manisa- izmir...12:00 topcu da copsis....

Cok erken olmazsa Akhisar'da Ramiz Kofte'ye bir ugrayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

o zaman yolda karşılaşma fırsatımız daha doğrusu feribotta olabilir senin araç neydi yolda görürsem kornaya basar selam veririm ben gri renkte accent era ile yola çıkıcam plakam 34zr448x
  • quote:

quote:

quote:

o zaman yolda karşılaşma fırsatımız daha doğrusu feribotta olabilir senin araç neydi yolda görürsem kornaya basar selam veririm ben gri renkte accent era ile yola çıkıcam plakam 34zr448x

:) muhtemeldir...ferry de karşılaşırsak tost ve çay benden...imzamdaki araçla gidiyorum ..plk sonu 27....eğer ferry ye sorunsuz bir şekilde binebilirsek, gemlik - bursa - balıkesir arasınıda kar olmadan sorunsuz geçersek gerisi kolay...heralde şimdiye kadar 100 defa gidip gelmişimdir....ben sadece en başta da sorduğum gibi ist-bursa ve bursa-susurluk arasını merak ediyorum..kar varmı diye...

• quote:

Orijinalden alıntı: darkfire45

quote:

quote:

Cok erken olmazsa Akhisar'da Ramiz Kofte'ye bir ugrayin

slm darkfire45...ramiz çok sık uğradığım bir yer fakat genelde zamanlama olarak biraz erken geçiyorum onunden...dolayısı ile de midedeki susurluk ayranı ve çift kaşarlı tost "hadi abicim devam daha bizi yeni indirdin mideye insanlığın sınırlarını zorlama diyor.." topçunun çöp şişi daha bir zamanlama olarak uygun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

İki hafta önce o güzergahı kullandım,öyle özellikle dikkat edeceğin bir şey yok.Yukarıdaki arkadaşın verdiği güzergah iyi.Zincir muhakkak al,Manisa'dan İzmir'e geçerken Sabuncubeli'nde sıkıntı yaşama ihtimalin yüksek.Arabaya muhakkak erzak al,herhangi bir sebeple yolda kalma ihtimalin var.

Ekleme:Yukarıdaki arkadaş sen oluyorsun bu arada,eğer Sabuncubeli'nden korkuyorsan Aliağa tarafından dolanabilirsin.

yıllardır gider gelirrim fakat bu sefer kar olayı işi eğlenceli hale getiriyor....benimkisi korkmaktan ziyade sağdaki soldaki önlemsiz araçların beni zor durumda bırakma ihitmali....kışlık lastiklerim daha 900km de...dediğim gibi sadee şu ist den susurluğa kadar olan kısımda kar durumu nasıl onu merak ediyorum....

aslında aklıma geldi...dur bakim ben bir susurluk ulusoy u arayıp sorayım en iyi onlar blir...

• .
  • bursa susurluk arasında şu anda kar var ve yollar çok kötü. bursadan m.kemalpaşaya arkadaşlar gelemedi. susurluk tarafı daha kötü diyorlar. ya gündüz yola çıkın yada önümüzdeki haftaya erteleyin
  • İstanbul-İzmir arası feribot mu kullanmak daha iyi yoksa izmit-gemlik-yalova dolanmak mı daha iyi?
    Ne kadar avantajı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegai17

bursa susurluk arasında şu anda kar var ve yollar çok kötü. bursadan m.kemalpaşaya arkadaşlar gelemedi. susurluk tarafı daha kötü diyorlar. ya gündüz yola çıkın yada önümüzdeki haftaya erteleyin

hmmm..isşte merak ettiğim konuya açıklık getiren bir msj.....uyarın için teşekkür ederim..

pegai17...kışlık lastikle bir problem olurmu ne dersin...kapalımıymış yollar...yoksa kar var fakat uygun lastikle ve makul süratle gidilebiliyormu?

bu arada arkadaşlarından foto almış olan varsa ve senin bir şekilde paylaşma imkanın olur çok sewinirim....tşk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

İstanbul-İzmir arası feribot mu kullanmak daha iyi yoksa izmit-gemlik-yalova dolanmak mı daha iyi?

hmm..nasıl bir avantaj peşinde koştuğunuza bağlı...! zaman mı? ekonomi mi?....en son yanlış hatırlamıyorsam ferry 45 tl idi 1.sınıf araç için...ekonomi anlamında çok uzun yıllardır dolaşmadığım çin körfezi tam hatırlmaıyorum kaç km ama sanırım tüketeceğiniz mazot ile yakın bir sonuç çıkar...fazladan bir de araba kullanmış olursunuz...

zaman olarak ise ferry daha avantajlı olur diye düşünüyorum dediğim gibi bayadır körfez dolaşmadım...tabi sira beklemeden direk binerseniz...

direk ferry binip cayimi tostumu atıştırmak ve biraz kendime geldikten sonra yola devam benim iişime geliyor...avantajlı olsa da olmasada ben bu yolu seçerim hep...

ha şu köprü ile geçiş projesi hayata geçtiğinde bakiciz o zamanki şartlara..

• quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

İstanbul-İzmir arası feribot mu kullanmak daha iyi yoksa izmit-gemlik-yalova dolanmak mı daha iyi?

aa pardon yaa siz direk izmit ist ferry sormuşsunuz....

ben sanki eskihisar topçuları soruyosunuz sandım....sorry....

wallaa izmir ist arası ferry sanırım daha rahat ve konforludur....ancak ben uzun süre ferry de sabredebilecek bir adam olmadığım için benim için kara you yine daha cazip
  • quinthox , hocam bende öyle tahmin etmiştim ama bir hatırlatayım dedim : )
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.