Şimdi Ara

İstanbul Hakkında Sorum Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İstanbul'dan iş teklifi aldım. Daha önce hiç İstanbul'da bulunmadım. Çalışacağım yer Gebze'de olacak. Şirket taşınmam için şu ilçeleri önerdi; Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze. Şirket arabası evden işe götürecek o yüzden sıkıntı yok.

Fakat sorum şu; Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze ilçeleri arasında hangisi yaşamak için, merkez çarşısı, gezilecek yerler, avmsi, gelişmişlik falan açısından iyidir?

2. sorumda Gebze'ye en uzak Kartal kalıyor. Misal Kartal'dan Gebze'ye sanırım 20 km civarı. Hergün gitmek sorun olur mu trafik vb.?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaydiBakalim -- 10 Eylül 2022; 0:18:30 >

• Aga anlatılmaz yaşanır. Nihahahaha Welcome to Gebze
  • isimgerekmez kullanıcısına yanıt

Gebze'yi az çok tahmin edebiliyorum. Peki diğer ilçeler nasıldır?

• Çalıştığın yer Gebzede ise İstanbuldan değil Kocaeliden teklif almışsın ama farkında değilsin
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt

Doğru fakat Kocaeli ile bir alakam olmadığı için onada İstanbul ilçesi dedim. Yoksa tabii ki İstanbul'a bağlı değil.

• Tuzlayı tercih edin bence. Çalışacağınız pozisyonda araba vermiyorlarsa işe ne kadar yakın, o kadar iyidir. Ayrıca gezilecek görülecek yerlere ulaşımınız zaten metroyla çok kolay olacaktır.
    Hayırlı olsun şimdiden. Başarılar dilerim.
  • muRTah kullanıcısına yanıt

Peki hocam Tuzla'dan Gebze kaç dakika sürer? Ayrıca Kartal'da oturup Gebze'ye haftanın 5 günü gitmek nasıl olur? Çekilir mi?

• up

• HaydiBakalim kullanıcısına yanıt

Normal şartlarda, açık trafikte, 15-20 dakika. Sabah akşam işe gidiş, iş çıkışı saatlerinde 45-50 dakika sürer. Gebzede nerede olduğu da önemli. GOSB, GPOSB... Gibi organize sanayi bölgelerinde ise TEM yolu kullanılacak demektir. O zaman da bu yola kolaylıkla ulaşılabilecek Aydınlı Orhanlı gibi semtlerde oturmak daha mantıklı. Gidip de Tuzlanın sahil kısmından ev tutarsanız Anayola çıkmak 20 dakika sürer zaten. 😁

• kardeşim izmittesin sen ne haddine istanbul falan başlığı izmit olarak değilştir sultanbeyli pendik tuzla falanda batı izmit diye geçer zaten istanbulun doğal sınırları 1923 öncesi konstantiniyyedir sana oturmk için ise izmitin diğer yeri darıcayı öneririm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.