Şimdi Ara

Günahsız bi şekilde nasıl ölebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
29.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler inançlı ve ibadet eden biriyim fakat aşık olduktan sonra hayatım altüst oldu. Önceden neşeli hayat dolu şen şakrak hiç bi şeyi kafaya takmayan herkesin sevdiği biriydim. Şimdi mi, şimdi bambaşka biri oldum, çekilmez sıkıcı bi insan oldum. İnsanlar sıkılıyo uzaklaşıyo benden. Beyler olmaz demeyin valla bi bakmışsın aşık olmuşsun havalarda uçuyosun her şey çok güzel, yalnız beyler unutmayın bu ani çıkışın sert bi düşüşü de olabilceğini. Olum aşık olmayın, gidin çiçeğe yorgana yastığa aşık olun ama nefes alan hiç bi şeye aşık olmayın. Aşık olup birlikte olan mutlulara lafım yok fakat hayatın insanın ne çıkarcağı hiç belli olmuyo o yüzden kimseye ne bağlanın ne aşık olun, hiç aşık olmayanlar: hayatınızı yaşıyosunuz be olum.
    Beyler bakın ne tip ne para maddi değerlerin sevgi katında hiç bi değeri yok. Benim tipim var yakışıklıyım, boy post maşallah ,param var, ne haltıma yarıyo? İçin güzel olcak birader yoksa yaşanmıyo bu hayatta. Delirdim ben beyler sıyırdım kafayı, hemde öyle böyle değil. Bi doktora görünsem direk tımarhaneye şutlar beni. Şimdi ben ölmek istiyorum ve inançlı birisi olduğumdan intihar edemiyorum yoksa çoktan ölmüştüm. Şimdi intihar etsem sonsuz cehennem, olmaz yani. Aklıma tek gelen bi savaşa girmek ve şehit düşmek, Filistine gitsem bi bombada bana denk gelmezmi? Hiç arkamda bırakıcağım insanları düşünmüyorum ne ailemi nede beni seven insanları, sadece ölüm. Filistine savaşa gitmem için bana imkan sağlıcak varsa elini ayağını öperim. Nasıl bi umut varsa artık içimde. Yada günahsız başka şekilde nasıl ölebilirim dostlar. Olum aldığım her nefes zehir gibi geliyo lan, bıktım şu hıphızlı atan kalbimden sıkışan kalbimden. Zihnimde apansızca fink atan düşüncelerin haddi hesabı yok. Ne psikoloji kaldı nede hayat. Bitti her şey. Hergün nasıl ölebilceğimi düşünüyorum belki biri bi öneride bulunur. Son öneri, yazıda çok söyledim ama, aşık olmayın olum malmısınız!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sadece başlığı okuyarak şunu söylüyorum sana ; Allaha dua et.
  • Şimdi uyu ve yarın uyandığında nasıl daha güzel yaşarım diye düşün

• Al eline bir g3 doğuya doğru koşarak yardır eninde sonunda ya bir mayına basarsın yada boşver onlar bulur seni. Helvamı isterim kargo da benden ölüye eziyet etmek günahtır.

• quote:

Orijinalden alıntı: JilberProduct

Şimdi uyu ve yarın uyandığında nasıl daha güzel yaşarım diye düşün

Ben 6 senedir böyleyim birader sen neyden bahsediyon.

• Özel bir şey yapmana gerek yok.
  • Bir doktora git

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacca git günahları sıfırla ve haccda dönerken uçağım düşsün diye dua et, olursa olur olmazsa seneye
  • Irağa gidiyorsun işid militanlarının arasında her biji barzani de sonra olacakları izle
  • Her şeyin bir ilki vardır. İzin verin yarın sizin için güzel günlerin başlangıcı olsun @Müptela12345

• Günahsız bir şekilde intihar etmenin yolunu bulursan haber verirsin bana da.
  • kendini ibadetlerine daha fazla vermelisin bence daha ciddi olmalısın o hazzı aldığın zaman aydınlanır dünyan hem seninde bildiğin gibi dünya rahat yeri değil çalışma uğraşma yeri bu eksende bakmalısın hayata
  • işide katılıp şehit ol.
  • Ölemezsin..

• Allah senin içini biliyor bu durumda şehit olsan bile intihar etmiş olursun zaten. Malmısınız demişsinde asıl sen malmısın da hâşa Allah'ı kandırmaya çalışıyorsun. Şehitlik süsü verip intihar ediyim diyorsun. Ölme isteğine gelecek olursam sen ölmeyi bayılmak sanıyorsun heralde. Yaşın büyük ihtimalle 16-17 falandır ergenliği atlatınca hepsi geçer merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanmx

kendini ibadetlerine daha fazla vermelisin bence daha ciddi olmalısın o hazzı aldığın zaman aydınlanır dünyan hem seninde bildiğin gibi dünya rahat yeri değil çalışma uğraşma yeri bu eksende bakmalısın hayata

Dostum tabikide dört dörtlük ibadet ediyorum diyemem ama elimden geleni yapıyorum. Her şeyin ilk çaresini Allah olarak görüyorum ondan geldik ona gidicez sıkıntıyıda o verir belkide haberin olmadan alır sıkıntını senden. Ama ben galiba bu imtihanda pes eden oldum gücüm buraya kadar yetti ve inanki her namazımdan sonra Rabbime yalvarıyorum bana güç ver Allahım yardım et bana diye. Ağlamaktan helak olduğum zamanlar çok oldu oluyoda. Şu dünyada peygamberler bile ne acılar çekmiş biz mi çekmicez. Ama ben okadar güçlü olamıyorum işte bittim yıkıldım sadece Rabbime dönüşü umursuyorum onun cennetini temenni ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Müptela12345

quote:

Orijinalden alıntı: ihsanmx

kendini ibadetlerine daha fazla vermelisin bence daha ciddi olmalısın o hazzı aldığın zaman aydınlanır dünyan hem seninde bildiğin gibi dünya rahat yeri değil çalışma uğraşma yeri bu eksende bakmalısın hayata

Dostum tabikide dört dörtlük ibadet ediyorum diyemem ama elimden geleni yapıyorum. Her şeyin ilk çaresini Allah olarak görüyorum ondan geldik ona gidicez sıkıntıyıda o verir belkide haberin olmadan alır sıkıntını senden. Ama ben galiba bu imtihanda pes eden oldum gücüm buraya kadar yetti ve inanki her namazımdan sonra Rabbime yalvarıyorum bana güç ver Allahım yardım et bana diye. Ağlamaktan helak olduğum zamanlar çok oldu oluyoda. Şu dünyada peygamberler bile ne acılar çekmiş biz mi çekmicez. Ama ben okadar güçlü olamıyorum işte bittim yıkıldım sadece Rabbime dönüşü umursuyorum onun cennetini temenni ediyorum.

Her kışın bir baharı, her gecenin bir neharı(sabahı) vardır. Ümidini kırma..

• Sürekli tövbe et. Günde en az 70 estağfirullah çek.

Sıkıntılarından kurtulmak istiyorsan bana güç ver deme, bana afiyet ver de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah tektir, İsayada saygım var, evimde putlarım var, şeytana saygım sonsuz, ineklerde kutsaldır, Hindistandaki kuyruklu çocuk kudretlidir dersen neredeyse her dinde kendine yer edinip cenneti garantilersin. Bir din yanlışsa diğeri doğrudur, işini sağlama al.

• Sırlar Dünyasın'da izlemiştim, kadın Allah'a dua ediyordu lütfen canımı al diye sonra da ölüyordu. Bu yolu deneyebilirsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.