Şimdi Ara

İstanbul gezisine ne götürmeli(2 gün gezi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Yarın gece istanbula yola çıkıyoruz.1 gün yurtta kalacağız.Cumartesi gecesi döneceğiz.Neler almalıyım sence yanıma?
    Benim alacaklarım:
    1-Yemek(Yolda atıştırmalık)
    2-Para
    3-Küçük bir valiz ve kıyafetler(2 çift ya da tek çift)
    4-Şarj aleti ve telefon
    5-Diş fırçaşı
    6-Diş macunu
    7-Kulaklık
    neler önerirsiniz
    + Türkçe uzun yolda dinlenecek sakin şarkılar söyleyebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9888 -- 11 Aralık 2013; 17:07:54 >

• Anladığım kadarıyla iki günlük bir gezi. Öyle küçük valiz kıyafet falan gerek yok bence. Bir sırt çantasına pijama koy uyurken giymek için. İki gün için farklı kıyafet götürmeye, küçük valize falan gerek yok yani Zaten yazmışsın ama yine de uyarayım kesinlikle atıştırmalık al yanına aç kalırsın. Suyu da unutma. Gezerken telefonunu gerekmedikçe kullanma. Özellikle akıllı telefon ise büyük bir şarj sıkıntısı çekersin. İyi eğlenceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atom bombası planlarını da alabilirsin Nereleri gezeceksin?
  • Molotof + kolay atılabilen parke taşı + gaz maskesi + yüzü kapatmak için poşu + yağmurluk ve bonus olarak sapan götür

• Geziye
    Gas maskesi
    Pankartlar
    goturebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Leper Messiah

Anladığım kadarıyla iki günlük bir gezi. Öyle küçük valiz kıyafet falan gerek yok bence. Bir sırt çantasına pijama koy uyurken giymek için. İki gün için farklı kıyafet götürmeye, küçük valize falan gerek yok yani Zaten yazmışsın ama yine de uyarayım kesinlikle atıştırmalık al yanına aç kalırsın. Suyu da unutma. Gezerken telefonunu gerekmedikçe kullanma. Özellikle akıllı telefon ise büyük bir şarj sıkıntısı çekersin. İyi eğlenceler

+1 hocam yarın gece çıkacağız cuma günü gezeceğiz cuma gecesi yurt cumartesi gecesi dönüş.Otobüste vardır ama ben yinede bisküvi alayım annem de birşeyler yapacak zaten
    Bir de akıllı telefon malesef zaten güç tasarrufunu açacağım en kısık parlaklık 2g de kullanacağım sadece kulaklıkla müzik dinleyeceğim bir de kamera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9888 -- 11 Aralık 2013; 16:43:06 >

• mağara. gezi olayları biteli kaç yıl oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeshua

mağara. gezi olayları biteli kaç yıl oldu

siyasetle ilgisi yok.normal okul gezisi.
  • Diş fırçası, yatarken giymek için pijama, ben rahatsız olurum dersen temiz çarşaf ve yastık kılıfı, yolda giyeceğin kıyafetin haricinde orda gündüz giyilecek ve geze giyilecek 2 çift kıyafet, yedek ayakkabı, çorap, iç çamaşırı, para, alkol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Diş fırçası, yatarken giymek için pijama, ben rahatsız olurum dersen temiz çarşaf ve yastık kılıfı, yolda giyeceğin kıyafetin haricinde orda gündüz giyilecek ve geze giyilecek 2 çift kıyafet, yedek ayakkabı, çorap, iç çamaşırı, para, alkol.

Hocam doğru diş fırçası aklımda yoktu.Kılıftan rahatsız olmam.2 çift kıyafet zaten alacağım.İç çamaşırı da.Para var da alkol yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9888

quote:

Orijinalden alıntı: Leper Messiah

Anladığım kadarıyla iki günlük bir gezi. Öyle küçük valiz kıyafet falan gerek yok bence. Bir sırt çantasına pijama koy uyurken giymek için. İki gün için farklı kıyafet götürmeye, küçük valize falan gerek yok yani Zaten yazmışsın ama yine de uyarayım kesinlikle atıştırmalık al yanına aç kalırsın. Suyu da unutma. Gezerken telefonunu gerekmedikçe kullanma. Özellikle akıllı telefon ise büyük bir şarj sıkıntısı çekersin. İyi eğlenceler

+1 hocam yarın gece çıkacağız cuma günü gezeceğiz cuma gecesi yurt cumartesi gecesi dönüş.Otobüste vardır ama ben yinede bisküvi alayım annem de birşeyler yapacak zaten
    Bir de akıllı telefon malesef zaten güç tasarrufunu açacağım en kısık parlaklık 2g de kullanacağım sadece kulaklıkla müzik dinleyeceğim bir de kamera

Otobüste yemelik bir şeyler bekliyorsan bence boşuna bekleme doldur çantanı

• quote:

quote:

Geziye gidiyorum demedin mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

quote:

quote:

Geziye gidiyorum demedin mi

İstanbula gezmeye gidiyorum gezi olaylarına girmeye değil hocam

• Para götürsün 3 5 tanede değişik götürsen yeterli olur birader.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.