Şimdi Ara

İstanbul Gezisi İçin Önerileriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
63
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 4 günlük bir İstanbul Gezisi yapacağız kısıtlı bir paramız var kalacak yer olarak hostel düşünüyoruz ve gezilecek fazla bir yer bilmiyoruz İstanbul da olmazsa olmaz yapılacaklar gidilecek yerler konusunda yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gelince pm at dostum evde çok yalnızom ben de sizle gezeyim hem ücretsiz rehberlik ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maça Ası

Gelince pm at dostum evde çok yalnızom ben de sizle gezeyim hem ücretsiz rehberlik ederim.

hocam banada rehberlik edermisin arkadaşlarıda toplarım hatta bende ölüyom sıkıntıdan
  • Aman ha patlama sakın dikkatli ol hocam sıkıntılı ülke bu aralar
  • tavsiyem şu aralar biyere gitmeyin.
  • Valla ailem de gitme diyor patlamalardan dolayı ama kaderimizde ne varsa onu yaşarız ne bir fazla ne bir eksik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quaresma_o3

Valla ailem de gitme diyor patlamalardan dolayı ama kaderimizde ne varsa onu yaşarız ne bir fazla ne bir eksik.

kader diyerekten kendinide pisi pisine yakmada gerisine bir şey diyemem
  • Valla Sultanahmet, Beyazıt meydanı, Gülhane parkı, Sultanahmet camii, Ayasofya, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Galata Kulesi ve çevresi, Karaköy-Eminönü tarafları, Ortaköy, Pierr Loti, İstanbul Arkeoloji müzesi, İstiklal caddesi, Miniatürk, Kız kulesi (pahalıdır), Rahmi Koç Müzesi, Adalar, Oyuncak müzesi, St Antuan kilisesi (ve diğerleri), Vialand (pahalıdır maalesef), Kadıköy.

Şimdilik aklıma gelen bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaraziVKayra

Valla Sultanahmet, Beyazıt meydanı, Gülhane parkı, Sultanahmet camii, Ayasofya, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Galata Kulesi ve çevresi, Karaköy-Eminönü tarafları, Ortaköy, Pierr Loti, İstanbul Arkeoloji müzesi, İstiklal caddesi, Miniatürk, Kız kulesi (pahalıdır), Rahmi Koç Müzesi, Adalar, Oyuncak müzesi, St Antuan kilisesi (ve diğerleri), Vialand (pahalıdır maalesef), Kadıköy.

Şimdilik aklıma gelen bunlar.

Uzunca cevabın için ayrica teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.