DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
İstanbul'dan > Çanakkale 'Gökçeada'ya deniz yolu ile ulaşım varmı? YARDIM
5
Cevap
0
Favori
1.834
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> İstanbul'dan > Çanakkale 'Gökçeada'ya deniz yolu ile ulaşım varmı? YARDIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      604 Mesaj
      22 Temmuz 2012 09:34:50 Konu Sahibi
      Arkadaşlar İstanbuldan Gökçeadaya şuanda deniz yolu ile ulaşım var mı? istanbullu arkadaşlara soruyorum bazılar sefer var 2,5 saatte gidiyor diyor, bazılarıda gökçeadaya giden feribot vs. yok diyor? bilgisi olan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum..

|
      |

• Teğmen
      211 Mesaj
      22 Temmuz 2012 09:57:30
      Deniz ulaşımı yok hocam sadece otobüsle var. Bu ülkenin ulaşım politikasını anlayamadım zaten. Ülkenin her yanı denizlerle çevrili ama deniz ulaşımı kullanılmıyor. Ben büyükçekmecedeyim deniz kenarı buralardan ne bakırköye ne beşiktaşa deniz ulaşımı koymuyor adamlar milleti ter kokan otobüs minibüslere mahkum ediyorlar. Böyle kepazaelik başka bir ülkede yoktur herhalde. Haa konu biraz dağıldı kusura bakma. Bir de Gökçeadaya hızlı gitmek istiyorsan borajet başladı. Deniz uçağıyla 1 saatte gökçeadadasın! Farklı bir tecrübe olur tabii biraz tuzlu olur herhalde(200 civarı)
      |
      |

• 22 Temmuz 2012 16:05:29
      istanbuldan gökçeadaya deniz ulaşımı yok maalesef otobüsle çkale eceabat da iniceksin orda yardımcı olurlar
      |
      |

• Yüzbaşı
      590 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Frederick Charles Krueger

22 Temmuz 2012 16:38:00
      Istanbuldan geliboluya git. Orada sahilde araçlar var. Eceabata giden. Ortalama 1 saat falan yol. Ücretide 7.5 lira. Eceabata gelince iskeleyi göreceksin zaten. Adaya gidersin ama unutma gece 10dan sonra feribot adadan dövmüyor. Sokakta kalirsin mazallah :) adada şarapcidan başka birşey yok bu arada. Deniz kum şarap sıkıcı bir yer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Forumu kirletmemek için alıntı yerine etiket kullanınız.
    • Yarbay
      2939 Mesaj
      26 Ağustos 2014 16:53:29
      Çanakkale'den İstanbul'a otobüs dışında deniz yolunu kullanarak bir dönüş yöntemi yok mu ?
      |
      |

I'm a Mac.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      26 Ağustos 2014 18:58:18
      Kabatepe limanından gökçe adaya gidilebilir.
      |
      |

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.