Şimdi Ara

İstanbul'daki en iyi Honda Servis??????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
7.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,geçen hafta ötv indiriminden yararlanmak için,20 Mart ta birden karar vererek başladım tüm bayilere Jazz sormaya sadece CEM de bir adet kırmızı i shift YAZEKS te de siyah bir i shift kalmış,sonunda da YAZEKS HONDA'DAN Siyah Honda Jazz aldım,daha önce hiç Honda tecrübem olmadı,
    Sizlere danışmak istediğim şu,genelde herkes aldığı plazaya gider bakım için,ben karşıda oturuyorum hem bakım için hem de inşallah olmaz ama hem de boya vs.için Yazeks taa karşıya gelmeye değer mi,ya da hangi yetkili servisi önerirsiniz,teşekkürler.

• efe den uzak durda hangisine gidersen git, efe arkadaşımızın xenonunu bozmuş ve sorumluluğunuda üstlenmemiş
  • Efe Enkra'da deel miydi yauw
  • olabilir, bu onun kötü servis olmasına engel değil
  • Rica ederim, elbette haklısın da abi, arkadaş İst.'dan tavsiye istemişti....
  • evet arkadaşlar Honda ile ilgili hiç bir tecrübem yok,servislerde genellikle boya ve kaporta ile ilgili sorunlar yaşanıyor,arabayi daha çok eşim kullanacağı için gerekebilir diye düşündüm,tüm bunları düşündüğünüzde Yazeks mi Çiftkurtlar mı Ayışığı mı ya da hangisi?
    teşekkürler
  • http://forum.donanimhaber.com/m_27420636/mpage_1/key_/tm.htm

Gerekli bilgilenme için üstteki yazımı okuyabilirsin.

Şu an Honda Mutluhan, ilgi alaka ve yaptığı iş işe kendisini bana beğendirmiş bir yetkili servisdir.

Saygılarımla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

Rica ederim, elbette haklısın da abi, arkadaş İst.'dan tavsiye istemişti....

istanbulda anadolu yakasında oturan bazı arkadaşlar , zaman zaman izmitteki servisi tercih edebiliyorlar..
  • Honda AYIŞIĞI ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TypemRe -- 5 Nisan 2009; 1:56:27 >
  • Atasehir Damla tecrubesi olan var mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: caucass

efe den uzak durda hangisine gidersen git, efe arkadaşımızın xenonunu bozmuş ve sorumluluğunuda üstlenmemiş

Evet Satış ve servis olarak Efeden uzak durmak lazım.
  • Çiftkurlar maslak yada gaziosmanpaşa mcm öneririm
    Onun haricinde Park, Ayışığı, Marmara hakkında güzel yorumları görmüştüm.
  • Bir arkadaşım tavsiye etmişti.
    özel honda servisi
    ama sanırım bu aralar revizyon aşamasındalar. Heralde şubeyi ve servisi yeniliyorlar. Çok yakında açılıyorlar. tavsiye ederim.
  • Cem den memnunum.
  • bir iki gune mutluhana gidicem yorumları yazarım size!!!
  • Bende bir 2001 model honda cıvıc 1.6 vtec kullanıcısıyım.Aracımdan çok memnunum yağını tuzunu koy devam,geçen sene 140 TL ye bodrum turgutreise gitmiştim( bu zamlardan bu sene sonra biraz zor tabi) Neyse Honda Marmara'yı şiddetle öneririm sizlere tam 5 yıldır aracımı kesinlikle başka servise götürmüyorum.Zaten özel servisler beni göremez...Yavru kuşuma dokunturtmam o iş bilmezleri.. Mekanikte çalışan osman ustayla muhakkak tanışın....Müşteri kabul de muhakkak Serdar ASLAN isimli kişiyle tanışın hepsi çok kalender insanlar ...BENCE BİR KERE DENEYİN....BENİ DE REFERANS OLARAK SÖYLEYE BİLİRSİNİZ...Mimar cüneyt deyin siz onlara kafi......
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.suerdemlik

Bende bir 2001 model honda cıvıc 1.6 vtec kullanıcısıyım.Aracımdan çok memnunum yağını tuzunu koy devam,geçen sene 140 TL ye bodrum turgutreise gitmiştim( bu zamlardan bu sene sonra biraz zor tabi) Neyse Honda Marmara'yı şiddetle öneririm sizlere tam 5 yıldır aracımı kesinlikle başka servise götürmüyorum.Zaten özel servisler beni göremez...Yavru kuşuma dokunturtmam o iş bilmezleri.. Mekanikte çalışan osman ustayla muhakkak tanışın....Müşteri kabul de muhakkak Serdar ASLAN isimli kişiyle tanışın hepsi çok kalender insanlar ...BENCE BİR KERE DENEYİN....BENİ DE REFERANS OLARAK SÖYLEYE BİLİRSİNİZ...Mimar cüneyt deyin siz onlara kafi......

dostum yeri nerede bunun?

• İstanbul avrupa yakasında...Haramidere mevkiinde E- 5 üzeri Avcılar istikamati yönüne doğru.....Torium alışveriş merkezinin karşısı....
  • Bu kadar eski konuyu canlandırmak doğru mu bilemedim ama aynı soruyu soracakken de yeni bir başlık açmak doğru gelmedi.

Yıllar sonra konuyu canlandırma sebebim: İstanbul'da gönül rahatlığı ile gidip bakımlarını yaptırabileceğim yetkili servis için tavsiye almak. Burada yazanlar biraz eski olduğu için güncel fikirleri almak istedim. Mutluhan'ın dibindeyim ama iyi midir kötü müdür bilemedim. Varsa fikir verecekler sevinirim.

Bakım için sorduğumdan yetkili servis özelinde sormaktayım.

• The Firebringer T kullanıcısına yanıt

Aracımı garanti süresi içindeyken Mutluhan'da bakım yaptırırdım. Kaza nedeniyle tamiratlarını da Mutluhan'da yaptırdım. Honda Facebook gruplarında çoğunlukla Damla yetkili servisi tavsiye ediliyor, Mutluhan pek tavsiye edilmiyor. Damla'yı araştırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.