Şimdi Ara

İstanbul'da Vapurlar İçin Gece Seferleri Başlıyor ( cuma-cumartesi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekrem imamoğlu tarafından duyurulan ve 28 şubat 2020'de (yarın) uygulamaya geçecek hizmettir. bu sayede marmaray'ın 24 saat uygulamasına katılmamasının eksikliği de telafi edilmiş olacak. istanbul'a yakışır tertemiz uygulamadır. gece tarifesinde ki metrolar gibi bu da çift tarife alacak.

https://twitter.com/ekrem_imamoglu/status/1232988705192894465

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 27 Şubat 2020; 20:52:47 >

• İamamoğlu sayesinde başımıza taş yağacak.Kızlı erkekli vapura binecekler.
  • Toplu taşımaya yaptığı yüksek zammı daha unutmadık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Bu zamları hemen unuttun ama köftehor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Bu zamları hemen unuttun ama köftehor...

Yav ne adamsın hayatımda hiç bir zaman malum partiyi desteklemedim desteklememde . İmamogluna önümüzdeki seçimlerde de yine oy veririm daha iyi bir aday çıkmazsa. Ayrıca 7/24 ülke gündeminde takıla takıla devreler yanmış. Herkesi ak partili veya muhalif olarak sınıflandırmaya calismayin . Ben sadece hakkımı arıyorum . Diğer pek çok şeye zam geldiğini biliyorum ama yinede hiç bir şey İstanbul gibi kalabalık ve hayatın pahalı olduğu bir şehirde toplu taşımaya bu kadar zam yapmasını haklı çıkarmaz. Bakın hiç zam yapmasin demiyorum ama bu kadar yüksek bir zam yapilmamaliydi. Gidiş geliş neredeyse 10 TL ye patlıyor.
    Size de hakkınızı aramanızı öneririm . Sırf CHP li diye bir adamı ölümüne savunmak yanlistir. Onlar makamlarında sefa sürerken burada halk rezillik sürüyor.

• Hemen 3 mesaj altına bakınca şöyle bir abuk sabuk mesaj görüyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 27 Şubat 2020; 21:8:48 >
    anca 18 yıl sonra bunları düşünebilmen enteresan...
  • quote:

anca 18 yıl sonra bunları düşünebilmen enteresan...
    Harbiden hepiniz aynisiniz. Akıda beyazida ayrı fanatik .
    Arkadaşım benim sana tavsiyem fanatikligi bırakıp olaylara objektif bakabilmen . Adam zammı savunuyor yav şaka gibi !
    Bu adamlar o makamlarda bulunmak için paralar alıyor hemde çok ama çok yüksek paralar. Emin olun banka hesaplarında torunlarının torunlarına yetecek paralar vardır bu siyasilerin . O yüzden bana hiç bir siyasiyi savunmayın.

hakkını aramak yeni mi aklına geldi diyorum.???
    daha önceden aklın neredeydi.
    İmamoğluna sallamak kolay nasılsa.
  • Oysa ki tarikatlara milyonları akıtması gerekiyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

hakkını aramak yeni mi aklına geldi diyorum.???
    daha önceden aklın neredeydi.
    İmamoğluna sallamak kolay nasılsa.
    Hakkımı aramadiğımı nereden biliyorsun . Diğer zamlarda da sesimi çıkarttım ama tek kişi olmuyor bu işler. Ne yapmamızı bekliyorsun dışarıda eylem yapıp hapsemi girerim . Hiç elektrik veya doğalgaz kullanmayacak boykotmu yapalım ! Ne istiyorsun!
    Diğer %50 nin cezasını çekiyoruz ben ne yapayım !
    Ayrıca ne bu imamoglunun avukatlığını üstlenmek anlamiyorum . Dayının oğlumu da bu kadar savunuyorsun . Hayır sanki kötü bir şey yazdık. Sen istiyorsun ki hiç eleştirmeyelim bu adamı . Sana göre İmamoğlu ne yaparsa haklıdır . Bu mantık çok yanlış.

doğalgaz elektriğe gelen zamları kafan alıyorda iett zammını neden almıyor.?

adam öğrenciyi 50 tl yaptı .daha ne yapsın bedavamı yapsın?suylamı çalışıyor otobüsler?
  • quote:

adam öğrenciyi 50 tl yaptı .daha ne yapsın bedavamı yapsın?suylamı çalışıyor otobüsler?
    Dünkü çocuk bunlar enflasyondan haberi yok. Bunlara kim sebep oluyo ondan hiç haberi yok. Anca trolluk yaparlar sorsan oy vermemiştir akepeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flegga34 -- 27 Şubat 2020; 21:28:26 >
  • quote:

Ben anlatamıyorum galiba. Zam yapmasin demiyorum ama yaptığı zam da çok fazla. İstanbul'da bir sürü asgari ücretli çalışıyor. Çoğu ev ve indiriyor bu insanlar tüm maaşı bu gidişle ulaşıma verecek . Ayrıca İstanbul'da milyonlarca insan toplu taşıma kullaniyor hatta aktarma yapanlarda çok fazla. Çoğu otobus tıklım tıklım dolu oluyor kimse bana maliyetten bahsetmesin .Ulaşımdan kim bilir ne kârlar ediyorlardır .

Zam konusunda haklısın. Ancak 2019'da zam yapılmamış. Enflasyon %20 civarı çıkarken o yıl zam yapılmamış.
    Mesela izmirde 3,5 lira tam bilet. Pahalı mı pahalı. İstanbuldaki de aynı şekilde pahalı. İstanbulda sistemin zarar ettiği söyleniyor. İzmirde otobüsler masraflı diye milleti metro ve trene zorladılar otobüsleri ortadan kaldırdılar. Ya bizim bilmediğimiz kadar masraflı bu iş ya da biz çok fakirleştik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Zam konusunda haklısın. Ancak 2019'da zam yapılmamış. Enflasyon %20 civarı çıkarken o yıl zam yapılmamış.
    Mesela izmirde 3,5 lira tam bilet. Pahalı mı pahalı. İstanbuldaki de aynı şekilde pahalı. İstanbulda sistemin zarar ettiği söyleniyor. İzmirde otobüsler masraflı diye milleti metro ve trene zorladılar otobüsleri ortadan kaldırdılar. Ya bizim bilmediğimiz kadar masraflı bu iş ya da biz çok fakirleştik.
    Yada kazanılan paralar bir yerlere aktarılıyor. Olmaz demeyin neler duyuyoruz.

• guzel hizmet

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Yada kazanılan paralar bir yerlere aktarılıyor. Olmaz demeyin neler duyuyoruz.

Alıntıları Göster
    O zor. Çünkü muhalefet belediyelerindeki denetim fazla oluyor. Denetimi yapan hükümet tarafı.
    Senin dediğin ancak aralarında anlaşma olursa olur. Zamanın melih gökçek izmir belediyesiyle uğraşıyordu sonra birden beyaz tvde bu haberler kesildi. Aradan zaman geçince kentkart ihalesinde ortak oldukları ortaya çıktı.
  • Maaşli bankamatikci aktroller gelir birazdan neden cift bilet de tek degil diye elestirmeye vaziyet alin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.