Şimdi Ara

İstanbul’da ulaşıma yüzde 35 zam kararı alındı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
1
Favori
30.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
101 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençlik hala anlamamakta ısrar ediyor, yönetici kim olursa olsun şimdi yaşananlardan farklı birşey olmayacak !!!
  • Adam televizyonda zammı anlatıyor, öğrenciye hiç zam yapmadık diyor 40'dan 50'ye çıkmış yüzde 25 zam yemiş öğrenci..

Lan ne kadar cahil, cühela, yalaka, dansöz tavırlar bunlar? Herkes nasibini aldı desene?

iyice tiksindim bu ülkeden! herkes 40 takla atıyor doğruları söylerken!
  • aranızda para toplayında adamıtatile gönderin. Tatil yapmadığı zaman zam yapıyor
  • atmaca57 kullanıcısına yanıt
    Saray yaptırcaklar istanbula ne dersin? Adınıda kültablası mı külliye mi öle bişe koyacaklar😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • atmaca57 kullanıcısına yanıt
    "Aranızda para toplayın da adamı tatile gönderin, tatil yapmadığı zaman zam yapıyor."
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Gençlik hala anlamamakta ısrar ediyor, yönetici kim olursa olsun şimdi yaşananlardan farklı birşey olmayacak !!!
    Genc kardesim benim zamanimda burs 90 tl mi neydi 40 tl aylik abonmana gidiyordu. Simdi burs 500 olmus ak partili meclis uyelerinin onerisiyle 40 tl ye dusurulmustu aylik abonman. Chp li baskan yine zam yapmis 50 olmus. 6 ay sonra eski haline getirir inanmayin bunlarin yalanlarina.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zam zam zam hep zam

• Zam yapılabilir de bu miktar nedir yahu zaten otobüsleri balık istifi dolduruyorlar.

Yakında insanlar evinden çıkamayacak.
  • ne yani. a den z ye her şeye zam geldi. buna gelmeyecekmeydi.

ibo nerede ibo.

gelsinde almanyada da böyle desin.
  • Ülkeyi yöneten akpye tek laf edemeyen akpliler o ülkeye bağlı bir belediye zam yapınca laf etmek için sıraya girmiş gene.

Akplilerin istediği şey ülkenin zamları yüzünden belediyeler zarara girsin, batsın sonra bu yüzden laf etmek.
  • %56'lık avrasya tüneli zammına ses etmeyen buna hiç ses etmesin ..

Yalnız yapılan bu zamlar doğru değil Akpsi Chpsi yok bu işin. Millet ay sonunu zor getirirken bir de üzerine daha da yüklenmek milleti daha da darboğaza sürekleyecektir.
  • Yuh ya İmamoğlu naptın ya, dedim bu beceremez bu ilşeri, neyse, bilseydim arabayı satmazdım, az önce arabamı sattım yaya kaldım bu paraya otobüse binmem yürürüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya şu zamda bile şu malum belediye başkanını savunacak adamlar var ya tamam hükümet zamlarına ses çıkarın ama az delikanlı olunda 3.5 TL'yi bir açıklayın 2.60 bile çok fazlaydı.
  • https://www.youtube.com/watch?v=-aeztBhMXuI&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Ülkeyi yöneten akpye tek laf edemeyen akpliler o ülkeye bağlı bir belediye zam yapınca laf etmek için sıraya girmiş gene.

Akplilerin istediği şey ülkenin zamları yüzünden belediyeler zarara girsin, batsın sonra bu yüzden laf etmek.
    Kardeş sen sol un paralı elemanı felan misin . Arada konulara bakıyorum ananı babanı bu kadar savunmazsin bence.

• Her şey çok güzel oluyor forumdaşlar az sabredin hem yürümek sağlığa iyi gelir tabana kuvvet

• 1lac kullanıcısına yanıt
    kendinle karıştırdın galiba.

Gerçekler acı geldi değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 7 Şubat 2020; 18:9:50 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.