Şimdi Ara

İSTANBUL DA KIZ ARKADAŞIMLA GİDEBİLECEĞİM MEKAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kız arkadaşım üniversiteyi kazandı ve ben bunu kutlamak istiyorum ama fazla param da yok borçlarımı ödediğimden cebimde en fazla 50 TL olacak, Bakırköy,Fatih,Sirkeci tarafında güzel gidilebilecek ucuz mekan bilen varsa yardımcı olabilir misiniz....?

• pier loti de haliç manzarasında sıcak birer çay ve güzel muhabet edebilirsiniz gerçekten güzel yer
  • Bakırköy cafecilerin sokağa git. Tomruk cafe var orada oturabilirsiniz. Çay, kahve vs. max. 5tldir. Dışarda oturursan nargile içersin 15tl. Dahada ucuzu yok oralarda
  • @haluk_1907 Güzel fikir teşekkürler
    @Mjollnir Teşekkürler sağol
  • Üniversiteye girişini kutluyorsanız kız arkadaşının o karşılamalı masrafları..

Hey Allahım ya..

Elini cebine atmayan bir kız modeli daha..İstisna bir durum varsa bilemem..

Neyse..
  • o 50 tl yi onun ıcın harcarsan pısman olucan sölemedı deme
  • Tophaneye git.Nargile vs vs. Hayli hayli yeter.
  • @X-Man__MstY

Dostum benim tavsiyem şu,

Eminönü'ye giderken sol tarafta KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ var

üniversitenin yanına geldikten sonra doğru ileri doğru git bir 150 metre falan

İstanbul Belediyesinin açtığı restorant var DENİZE SIFIR

AMBİANS BOĞAZ RESTORANI GİBİ.

Girer girmez süper bir karşılama kaç kişisiniz nereye oturmak istersiniz falan.

Çorbadan (2tl) ızgara köfteye (8tl) + tatlı vs 40 liraya rahat rahat çıkarsınız

kalan 10 lira ilede hemen karşıda çay mekanı var nezih orada çay için.

yada farklı bir alternatif geri dönerken kadir has üniversitesine gidin deyin üniversiteyi bir gezmeye geldik
    2 ziyaretçi kartı alın. girdikten sonra sol tarafta starbucks var 2 tane 5tl'lik kahve içebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 13 Ağustos 2009; 12:50:49 >

• 3 arkadaş gittik pierlotti ye 1 nargile ,3 çay , 2 nescafe , 3 kola ,1 ice tea , 2 çay = 24 tl hesap ödedik hep beraber ayrıca öyle apaçi vs filanda yok tavsiye ederim kesinlikle gidin yani ordan teleferikle aşağıya inip tekrar çıkın çok zevkli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bfs

Üniversiteye girişini kutluyorsanız kız arkadaşının o karşılamalı masrafları..

Hey Allahım ya..

Elini cebine atmayan bir kız modeli daha..İstisna bir durum varsa bilemem..

Neyse..

bfs YOK ÖLE DEDİĞİN GİBİ TİPİK ELİNİ CEBİNE ATMAYAN KIZLARDAN DEĞİL 13 YILDIR BİRBİRİMİZİ TANIYORUZ (İLKOKULDAN) VE BEN KUTLAMADAN BAHSETMEDİM. BU ARADA PARASIZ KALDIĞIMDA BABAMDAN ÇOK KIZ ARKADAŞIM DESTEK ÇIKTI.

TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM SAĞOLUN HEPİNİZ...
  • Sorun yok zaman..

Büyükşehir sosyal tesislerinde güzel bir yemek yukarda bir arkadaşımızın bahsettiği gibi 40 Tl ye patlar..Ardından yine sosyal tesisin kafeteryasında çay kahve..Yeter 50 Tl..
  • GEri dönüş parası :D:D:D onu ne yapcam neyse şaka şaka hepiniz sağolun kardeşlerim benim
  • Çemberlitaş - Türk ocağı
  • Aydos'ta kahvaltıya götür. Biz 3 kişi açık büfede tıka basa doyduk, artık kusacaktım neredeyse, üstelik menemen de yaptırdık. 50 lira verip çıktık. İçecek te sınırsız. Üstelik ortam şahane. Manzara şahane. Tavsiye ederim.
  • florya belediye tesislerine gidebilirsin
    hem lokanta yeri var hem kafesi lokantası olduk lüks orda bi yemek ısmarla paran rahat rahat yeter ve dışarıda ki lokantalardan hiç bir farkı yok hatta daha da güzel yemekten sonra sahilde biraz dolaşırsınız
  • Eyw. Arkadaşlar sağolun başka tavsiyesi olan varsa yazsın lütfen...
  • dostum gel ikeaya kahvaltiya gotur kahvalti tabagi 1 tl :D oglende hotdog yedir 0.75 tl. yada 1tlye sinirsiz kola + hotdog
  • öyle bir yer yok istanbulda ama bir eskişehir gibi cennetten kopan bir yerde porsukta bile yüzebilirsin öyle diyim ben sana
  • Pizza Hut ta olabilir. Sınırsız pizza. Ama koladan göçebilirsin. Çünkü 1 tane kola var paketin icinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöfteSuyu

3 arkadaş gittik pierlotti ye 1 nargile ,3 çay , 2 nescafe , 3 kola ,1 ice tea , 2 çay = 24 tl hesap ödedik hep beraber ayrıca öyle apaçi vs filanda yok tavsiye ederim kesinlikle gidin yani ordan teleferikle aşağıya inip tekrar çıkın çok zevkli

yuh. bi çay zaten 3 lira değil mi orda sen toplam 5 çay 2 nescafe 3 kola 1 ice tea içtik diyorsun.nargileyi almasan bile 24 lirayı geçer nasıl oluyr ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.