Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İstanbul'da Anlık Deprem!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
34
Cevap
0
Favori
2.548
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> İstanbul'da Anlık Deprem!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2 Mesaj
    Deprem büyüklüğü 4.8 diye güncellendi.
    Peteğin yanında yatıyordum. Petek resmen beni ileriye ittirdi.
    Herkese geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zewodicom -- 11 Ocak 2020; 16:54:53 >

|
    |

4.5 üstü depremlerin sayısı ve sıklığı giderek artıyor. istanbul ciddi tehlike altında. 3 yıl içinde ben büyük depremin olacağını düşünüyorum.

umarım ekrem gerekli olan önlemi bir an önce alır çünkü görünüşe göre hükümetin önlem almayı geç, kanal gibi saçma sapan bir projesi var. hoş 25 yıldır önlem almayanlardan önlem beklemek de saflık. toplanma alanlar dahi yok. bir de utanmadan okullar, parklar toplanma alanlarıdır zaten demiyorlar mı bir de

Şşs ses etmeyin olum daha Kanal İstanbul yapılacak. Zaten iki gün sonra unutacak herkes, ne gerek var telaşa? 7.5 olduğu zaman da geberir gideriz ne olacak?

• Yarbay
    2822 Mesaj
    Yüksekmiş değeri yatakta bir salladıda o kadar tahmin etmedim sanırım Avrupa yakası daha çok hissetti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Güngörende hiçbişey hissetmedik , çerkezköyden dayım aradı sallandık baya dedi
    |
    |

Bu aralar çok olmaya başladı..
    |
    |

Bir Metal Müzik Hayranı..
  • Er
    2 Mesaj
    Ben peteğin yanında yatıyordum, petek beni ittirdi. İlk sözüm evde deprem oluyor diye bağırdım. Umarım daha yükseği olmaz.

|
    |
    |
    |

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Yüzbaşı
    519 Mesaj
    Esenlerdeyim hiçbir şey hissetmedim ama üst komşum baya sallandığımızı söylüyor

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    10 yildan eski binada oturuyorsaniz korkmaniza gerek yok. korku olumden korumaz. rahat birakin kendinizi
    |
    |

PSN : Jeopol
  • Çavuş
    53 Mesaj
    Eyüpsultan dolaplar bi oynadı 4.7 bide 7 olup 1 dk sürerse ki bu en iyi ihtimal yok aga ayakta bina kalmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Sağlam altyapı olmazsa olacağı bu...

umarım ekrem gerekli olan önlemi bir an önce alır çünkü görünüşe göre hükümetin önlem almayı geç, kanal gibi saçma sapan bir projesi var. hoş 25 yıldır önlem almayanlardan önlem beklemek de saflık. toplanma alanlar dahi yok. bir de utanmadan okullar, parklar toplanma alanlarıdır zaten demiyorlar mı bir de
    |
    |

Orijinalden alıntı: fablebora

Her nefis, ölümü tadacak, sonra döndürülüp bize getirileceksiniz.
    Jeolojik bir olay oluyor. Bu tipler fırlıyor her yerden. Eksilin bi be.

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Binbaşı
    1462 Mesaj
    Su istanbul depremi olsun da ulkece bi rahatlayalim. Ama buyuk olmasin, kucuk kucuk salsin enerjiyi faylar. Can kaybi falan yasanmadan
    MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.
    MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Yüzbaşı
    771 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Jeolojik bir olay oluyor. Bu tipler fırlıyor her yerden. Eksilin bi be.

Alıntıları Göster
    Sanane.Ben buna inanıyorum.

Sana ne girip çıkıyor.

Orijinalden alıntı: fablebora

Sanane.Ben buna inanıyorum.

Sana ne girip çıkıyor.

Alıntıları Göster
    Git içinden inan. Deprem olmuş millet tedirgin, gelmiş burda ölüm edebiyatı yapıyorsun. Yaylan.

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Yüzbaşı
    771 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Git içinden inan. Deprem olmuş millet tedirgin, gelmiş burda ölüm edebiyatı yapıyorsun. Yaylan.

Alıntıları Göster
    Benim inancımı sorgulamak seni aşar.

Milleti tedirgin yapan,senin kafada ve felaket tellağı olanlar.

Saniyeler sonrasını bilmediğin bir hayat yaşıyorsun daha ne hikaye anlatıyorsun.

Dangalaklar hepiniz deprem uzmanısınız.

Beni şikayet etmeyi unutma.Ceza almamı sağla mutlaka.Deprem tedirginliğini biraz da olsa üzerinden atarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fablebora -- 11 Ocak 2020; 17:5:57 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Leipold

Su istanbul depremi olsun da ulkece bi rahatlayalim. Ama buyuk olmasin, kucuk kucuk salsin enerjiyi faylar. Can kaybi falan yasanmadan
    küçük küçük depremler asıl enerjiyi biriktiriyor daha kötü. faylar rahatlıyor diye düşünen çok insan var büyük yanlış bu. fay hattını geriyor ve sıklaştırıyor bu tür depremler enerji birikiyor. işin kötüsü o fay hattındaki her deprem enerjiyi marmara denizinde daha çok topluyor.

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

küçük küçük depremler asıl enerjiyi biriktiriyor daha kötü. faylar rahatlıyor diye düşünen çok insan var büyük yanlış bu. fay hattını geriyor ve sıklaştırıyor bu tür depremler enerji birikiyor. işin kötüsü o fay hattındaki her deprem enerjiyi marmara denizinde daha çok topluyor.

Alıntıları Göster
    O zaman buyuk buyuk olsun ama boyle cana zarar vermeden
    |
    |
    MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.
    MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.