Şimdi Ara

İstanbul Aydın Üniversitesi Haksızlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
3.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, bu haksızlığı dile getirmek istedim nolur bize yardımcı olun öne çıkartıp.

Bu pandemi dönemde çalışıp okulun bursunu ödeyen arkadaşlarımız var. Okulun yaptığı olaya gelmek istiyorum direk.

22 Ocak 23:59’da izlenmesi gereken derslerin son günüydü. Biz arkadaşlar olarak o gün sabahında ve bitime 2 saat kala devamsızlıkları kontrol ettiğimizde hiçbir dersten kalmadığımızı gördük. 23 Ocak sabahında ise çoğu dersten bırakılmış olarak uyandık ve sistemi kapatmışlardı.

Şuan çoğumuz gelecek seneye yetersiz krediden okulu uzatması gerektiğinin farkında. Bu haksızlığa yardımcı olun sesimizi duyurmak istiyoruz nolur.

Rektör ile konuşmamız sonucunda aşağılar şekilde arkadaşımıza hitapta bulunuldu. Arkadaşım çok zor ödüyorum burdu demesi üzerine “işçi misin? Öğrenci mi? Karar ver. İşçiysen okuma” Denildi.

edit: 29 ocak cuma günü itibariyle finaller başlamış ve devamsızlık yüzünden finallere girememiş bulunmaktayız. Çözüme kavuşturulmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eminem Bağımlısı Genç -- 29 Ocak 2021; 14:11:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu okul ile alakali olumlu hicbir sey duymadim ben ona ragmen cok ogrencisi var.

• Yok artık ya birde eğitimci olacaklar. Böyle bir mantık mı var insanın içine oturur bu laf kesinlikle manevi tazminat davası açması lazım bu arkadaşın. Hem çalışan hemde okuyan onbinlerce öğrenci var bu ülkede hangi kafayla rektör atamışlar bu adamı. Rektöründe görevden alınması lazım. Torpille gelen öğretim üyelerinden ancak bu vizyon beklenir yazık bu ülkede olan gençlere oluyor.

• Rektör aslında doğru bişey söylemiş . O okuldan mezun olup diplomayla iş bulman zaten zor . Babanın parası yoksa yani diplomayı sadece duvarda çerçeve olsun diye almıyorsan boşuna okuma zaman kaybetme çalış .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 27 Ocak 2021; 22:31:55 >
  • geçmiş olsun

Düzenleme:

Kardeşim bu arada bence yanlış yers açtın konuyu

Şimdi herkes gelir senin üstünden şovunu yapar gider yok aydın okul mu yok ben odtüde okuyorum iş bulamıyorum yok bilmem ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CD88C7FAD -- 26 Ocak 2021; 15:1:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Rektör aslında doğru bişey söylemiş . O okuldan mezun olup diplomayla iş bulman zaten zor . Babanın parası yoksa yani diplomayı sadece duvarda çerçeve olsun diye almıyorsan boşuna okuma zaman kaybetme çalış .

Ne alaka kardesim?

• Eminem Bağımlısı Genç kullanıcısına yanıt
    Türkiyede sabancı mezunları zor iş buluyor bundan bahsettim .
  • Twitterda gündem yapmalısın bence burdan zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Türkiyede sabancı mezunları zor iş buluyor bundan bahsettim .
    İyi de ne alaka, Sabancı mezunu zor iş buluyor diye kimse okul okumasın mı? İlla gelip şovunuzu yapacaksınız.

Belki okul adının önemli olmadığı bir bölümde mesela öğretmenlik hemşirelik tıp gibi bir bölüm okuyor? Gerçi öyle olmasa bile yorumunuz yersiz.

Adam size iş bulabilir miyim filan diye danışmamış ki. Tavsiyelerinizi size fikrinizi soran kişilere verseniz daha yararlı olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CD88C7FAD -- 26 Ocak 2021; 14:59:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz polyanacılık oynamaya devam edin ben gerçeklerden bahsediyorum biraz latifeyle ama anlamak isteyen zaten anlıyor .
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.