Şimdi Ara

İstanbul Aydın Üniversitesi Haksızlığı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
1
Favori
3.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu haksızlıklara sadece güzel bir intikam son verir. Türk öğrencisinin çektiği yeter artık.

• Güncel. İş işten geçmiş olmasına rağmen tüm üniversiteye hazırlanan arkadaşların bu konuyu görmesini istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: timucinkalorifer

Okulda istediğin kadar devamsızlık ve kaldığın ders olsun , tanıdık ile geçen arkadaşlar var. Tabi bunlar 2 yıl okuyan bölümler.

Eğer sağlık gibi ciddi bölüm okumuyorsan isterseler sizi her türlü geçirirler biraz dilinize kalmış.İlk bölüm hocanız ile görüşün.Sonra kademe kademe gidin.

Eğitim falan boşver de kızlar iyi.Okulun bahçesin de starbuck'tan alıp güneşte oturmak.Ha bide çıkışta tantuni tombik dönerci :).... anılarım debretşi.

Bölüm başkanı- dekan - rektör diye gittik fakat hiç biri ciddiye almadı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Eminem Bağımlısı Genç

Bölüm başkanı- dekan - rektör diye gittik fakat hiç biri ciddiye almadı hocam

Alıntıları Göster

Hocam , aydını biliyorum işine gelince alırlar işine gelmeyince almazlar.

Gerekirse biraz yağ çekin çıkarınız için.Yapmama tek sebepleri istememeleri hiç bir neden yok.

• Çok üzüldüm gerçekten hocam. Geçmiş olsun twitter a taşımaya çalışın olayı. Linki atarsanız biz de paylaşırız
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.