Şimdi Ara

İstanbul Avrupa yakasında Pleksi kesimi ve yazı yazdıracagınız yer

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
4.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Feel kasamaın yan tarafındaki fan ızgralarını kırmıştım aslında matkapla düşük devirde kesmeye çalıştım ama yan panel plastik oldugu için çatlamlar oldu ve berbat gözüküyordu. Bende bunun üzerine pleksi arayışlarına giriştim ve bir adres buldum dünde gidip yaptırdım. Forumda Avrupa yakasında pleksi arayan ve kestiremeyen sayısı çok bunuda biliyorum onun için adresi vereyim isteyen gidip yaptırsın

Gerçi reklam gibi oluyor ama benim gibi arayalara fayadası çok ama çok olacaktır. REKLAM DEGİL YARDIM AMAÇLIDIR!!!

MERKEZ : Tünel Cad. Billur Sok. No:10/1 Karaköy / İstanbul
    TEL-FAX : 0212 293 94 64 - 245 65 45 - 252 42 44 - 294 40 20
    e-mail : marufpleksi@marufpleksi.com
    ŞUBE : Murat Mah. Cumhuriyet Cad. Meriç Sok. No:10 Bayrampaşa / İstanbul
    TEL : 0212 616 71 31 - Fax: 0212 564 70 37

Şimdi gelelim dün yaptırdıgım yan panele, üstüne yazdırdıgım yazıyla beraber 25 TL Reklamcılar malum gözünü açan 50 Tl diyor o da sırf kesimine

Mehemt usta işim ehli olmuş Allah razı olsun süper yaptı 50 yaşınad 49 yaşında CorelDraw programını ögrenmiş ama görseniz süper işler çıkartıyor benden önce bir çocuk maket araba parçaları kestiriyordu :D

Benim yan paneli götürdüm yanımda ölçtü biçti ve CorelDraw programında bire bir çizdi yalnız ben tek fan deligi açtırdım 2. gereksiz hemde benim sogutucu ile yan panelde çok az mesafe kaldıgı için fan takılmıyor. Orjinalindeki baglantı delikleri karedir makine lazer kesim yaptıgı için her şekilde minimetrik kesim yapıyor aynısını yaptı kusursuz tabi mehmet ustada ölçüleri mükemmel almış vAllaha :D
    Sonra üsütne yazı yazdıra bilirmiyim dedim tabiki dedi resim çizermi olmaz dedi o dedim yazı yazıyorsa sorun yok :D Black Angel yazdırdım istedigim yazı fontunuda seçtirdim kusursuz..

Dedim şefaf kasada yaparsın sen dedim Abi yaparımda zamanım yok dedi ve yaşıda baya oldugu için ugraşamaz ve çok yogundu gerçekten ama kasa kapagını yapıyor. Dedim ben seni meşur edecegim bak gör :D Neyse isteyenler gitsin yaptırsın arkadaşlar. Hatta CorelDraw programını biliyorsanız kendiniz çizin istediginiz gibi çok daha iyi olur çünkü çizim uzun sürüyor yoksa makineye verdiginde en fazla 5 dakika sürüyor işlem çart çart kesiyor lazer :D

İşte kapagın kesimleri

Fan deliginin ordaki zımbırtı benim yaptıgım filitre Düzenleme yapmam gerekecek kötü gözüküyor :)

Birde pleksiye len taka bilirsem yazı pırıl pırıl parlayacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuXiN -- 24 Mayıs 2009; 14:43:07 >

• Teşekkür ederim arkadaşım.
    Bende Pleksi yaptırmayı düşünüyodum sayende direk adrese gidip yaptıracağım.
    Paylaşmak güzeldir :)
  • Çok iyi fiyat acaba kasa kapağını kesermi lazer le ?
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Griffith -- 7 Mart 2017; 6:28:49 >
  • Sağol adres için.. Tam aradığım şeydi
  • Sağol adres için ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _-mustapha-_ -- 12 Şubat 2010; 16:04:36 >
  • Arkadaşlar, konu faydalı olmak maksadı ile açılmış, sulandırmayalım lütfen.
    Sohbet için msn veya pm yolunu seçebilirsiniz.
  • Paylaşım için sağol benim ve bir çok arkadaşın işine yarayacağını düşünüyorum .
  • Paylaşım tarihinden tam 5 sene sonra konuya ulaştım. Numarayı aradım ve fiyat aldım 50x50 pleksi levha için 25-30 TL fiyat istedi. Fiyatlar bile değişmemiş. Konuyu uplamak ve ihityacı olan kişilerin kolay erişebilmesi adına bu mesajı yazmakta fayda görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert2091

Paylaşım tarihinden tam 5 sene sonra konuya ulaştım. Numarayı aradım ve fiyat aldım 50x50 pleksi levha için 25-30 TL fiyat istedi. Fiyatlar bile değişmemiş. Konuyu uplamak ve ihityacı olan kişilerin kolay erişebilmesi adına bu mesajı yazmakta fayda görüyorum

ben konuyu bile unutmuştum açıkcası. Şimdi konuma mesaj görünce gözlerim doldu konunun üzerinden bunca sene geçmesi ve işe yaramasına çok sevindim
  • İsterseniz Karaköyde Güler Pleksiglass var orada aradığım dükkanlardan en uygunu idi. Projeme masa için pleksi kestirdim 160 * 60 * 8mm 120 lira para verdim, diğer yerler 150 gaymeden aşşa para istemediler. Lazer kesimde mevcut. Güler Pleksiglass
  • Anadolu yakasında var mı plexi satan kesen?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.