Şimdi Ara

İSTANBUL AİR FİBER YARDIM ,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar , İstanbul büyükçekmecede ,hadımköy tarafı , airfiber bağlatmak istiyorum. çalıştığım şirket bağlattı radyolink olarak ama bireysel vermiyorlar. bize bireysel airfiber sağlayacak bir yer var mıdır acaba ? alkent 2000 sitesi yakınındayız.

• bende o taraflardayım. turkmesh diye şirket var. kurumsal hizmet veriyorlar fakat 7-8 kişi bulursan gelip kurulum yapıyorlar. başka yok bildiğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

bende o taraflardayım. turkmesh diye şirket var. kurumsal hizmet veriyorlar fakat 7-8 kişi bulursan gelip kurulum yapıyorlar. başka yok bildiğim.

nasıl 7-8 kişi :D tek başıma öderim neyin peşindeler - 7-8 ayrı bağlantı mı ? komple anten set felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

quote:

bende o taraflardayım. turkmesh diye şirket var. kurumsal hizmet veriyorlar fakat 7-8 kişi bulursan gelip kurulum yapıyorlar. başka yok bildiğim.

nasıl 7-8 kişi :D tek başıma öderim neyin peşindeler - 7-8 ayrı bağlantı mı ? komple anten set felan

bana dedikleri o. belki kurulum maliyeti falan vardır ondan dolayı 7-8 kişi toplayın demişlerdir. çatıya anten takıyorlar birde küçük modem türü cihaz veriyorlar diye biliyorum.

ama benim iş olmadı, çünkü evin arkasına yüksek binalar yapılıyor ve bu binalar sinyali engelliyordu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

quote:

bana dedikleri o. belki kurulum maliyeti falan vardır ondan dolayı 7-8 kişi toplayın demişlerdir. çatıya anten takıyorlar birde küçük modem türü cihaz veriyorlar diye biliyorum.

ama benim iş olmadı, çünkü evin arkasına yüksek binalar yapılıyor ve bu binalar sinyali engelliyordu.

ya uzaksa sanirim 10bin tl felan cihaz.uydu interneti var .adil kullanim kota siniri 150gb.15mb download 150gb dan sonra 3mb ama pin 600ms ölüm gibi merak ettigım goruntulu gorusebilir miyiz karsiyla eszamanli.deger mi deez mi bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ozi 2018 - 2019 gibi akk kalkıcak denıyor dolayısıyla 4,5g sımkartlı modemler sayesınde yuksek hızlı ınternet yayılacak dıye soylentıler var cok yatırım gerektıren ısler olursa gırme derım
  • BarbarosTUGRUL kullanıcısına yanıt
    Mobil internette akk sonrası hız 128 kbit, akk sabit internette kalkıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.