Şimdi Ara

iştah açıcı şurup/ilaç?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
12
Cevap
0
Favori
2.605
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> iştah açıcı şurup/ilaç?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    932 Mesaj
    iştahım yerinde değil acımadan yediğim şeyleri yarım bırakıyorum son zamanlarda. önerebileceğiniz ilaç/hap/şurup var mı? reçete gerekiyor mu bu tür ilaçlara? teşekkürler şimdiden.

|
    |
  • Binbaşı
    1151 Mesaj
    Sabahları kalkınca şınav çek.
    |
    |

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
    Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
    Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

• Yüzbaşı
    932 Mesaj
    hocam günaşırı spor yapıyorum zaten ama kalkınca enkaz gibiyimdir ayakta zor dururum
  • Binbaşı
    1151 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BFEC10673

hocam günaşırı spor yapıyorum zaten ama kalkınca enkaz gibiyimdir ayakta zor dururum
    quote:

Orijinalden alıntı: XeeZ

İştah açıcı şuruplar genelde sedatif (yani uyuşukluk veren diyim) ilaçlardır, bir sürü yan etkisi olur. Tam olarak sporunu yapamazsın, sürekli uyuklar hale gelirsin. En iyisi sabah kalkınca kendini bırak yere zaten ister istemez uyanırsın, şınav çekersin. Balık yağının zararı yoktur ama pek iştah açacağını sanmam, vitamin desteği alırsan hafif bir fayda görebilirsin iştah konusunda.

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
    Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
    Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

• Yüzbaşı
    932 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

İştah açıcı şuruplar genelde sedatif (yani uyuşukluk veren diyim) ilaçlardır, bir sürü yan etkisi olur. Tam olarak sporunu yapamazsın, sürekli uyuklar hale gelirsin. En iyisi sabah kalkınca kendini bırak yere zaten ister istemez uyanırsın, şınav çekersin. Balık yağının zararı yoktur ama pek iştah açacağını sanmam, vitamin desteği alırsan hafif bir fayda görebilirsin iştah konusunda.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

Evet bugün ben de araştırdım gerçekten kullananlar ayakta uyuduklarını, bacaklarının kendilerini taşımadığını, kafalarını koyacak yer aradıklarını söylemişler gün boyunca. tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim deneyeceğim bunları
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    bende de iştahsızlık var takip
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Turkcell T20 & Huawei Sonic U8650 Anakonu
    İşletim Sistemi: Android OS v2.3.5 Gingerbread || Uygulama Mağazası: Android Market || İşlemci: 600 Mhz. Qualcomm MSM7227 || Grafik İşlemci Ünitesi: Andreno 200 ||
    RAM: 256 MB || Ekran: 256K TFT || Dokunmatik: Kapasitif || Ekran Çözünürlüğü: 320x480 piksel || Ekran Boyutu: 3.5 inç (~165 ppi) || Hafıza: 512 MB ROM + 4 GB hafıza kartı (32 GB'ye kadar da artırılabilir hafıza) || 3G: HSDPA 3.6 Mbps, HSUPA || Bluetooth: 2.1 || Kamera: 3 MP (2048x1536), 480p video kaydı. || Çoklu Medya: FM Radyo, NFC
  • Yarbay
    2317 Mesaj
    Neticemi çatlattım yine de sonuç alamadım,olmuyor olmuyor olmuyor.

Artık kendini böyle kabullensen iyi olur
    |
    |

Orijinalden alıntı: FYL

Prakten.Araştır.
    quote:

Prakten.Araştır.

dostum araştırdım ama uyku hali ve halsizlik mühim yan etkiler benim için. günde en az 10 saat ayakta olmam ve en az 6 saatinde dinç olmam gerekiyor okul trafiğinden. bu tür ilaçlar kilo aldırmıyor bildiğin bitkisel yaşama sokuyor adamı. alternatifleri yok mu bunların etkisinin daha dar çaplı olması önemli değil.
  • Yarbay
    2292 Mesaj
    git bi doktora be hacı, hipertiroidi vardır belki, gastro'dan bi sıkıntın vardır belki(parazit) gibisinden.

bunlar yoksa, kilo kısmı kolay. ince barsaklardan emilim problemin yoksa, vitamin desteği ile protein ağırlıklı bir diyet yapıp sporunu yap. alabildiğini al. (önce araştır ama)
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BFEC10673

quote:

Prakten.Araştır.

dostum araştırdım ama uyku hali ve halsizlik mühim yan etkiler benim için. günde en az 10 saat ayakta olmam ve en az 6 saatinde dinç olmam gerekiyor okul trafiğinden. bu tür ilaçlar kilo aldırmıyor bildiğin bitkisel yaşama sokuyor adamı. alternatifleri yok mu bunların etkisinin daha dar çaplı olması önemli değil.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Prakten.Araştır.

Ben kullandım öyle bi sorun olmamıştı.Eb iyi sonucu doktor verir bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Turkcell T20 & Huawei Sonic U8650 Anakonu
    İşletim Sistemi: Android OS v2.3.5 Gingerbread || Uygulama Mağazası: Android Market || İşlemci: 600 Mhz. Qualcomm MSM7227 || Grafik İşlemci Ünitesi: Andreno 200 ||
    RAM: 256 MB || Ekran: 256K TFT || Dokunmatik: Kapasitif || Ekran Çözünürlüğü: 320x480 piksel || Ekran Boyutu: 3.5 inç (~165 ppi) || Hafıza: 512 MB ROM + 4 GB hafıza kartı (32 GB'ye kadar da artırılabilir hafıza) || 3G: HSDPA 3.6 Mbps, HSUPA || Bluetooth: 2.1 || Kamera: 3 MP (2048x1536), 480p video kaydı. || Çoklu Medya: FM Radyo, NFC

• Yüzbaşı
    932 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: demonchild

git bi doktora be hacı, hipertiroidi vardır belki, gastro'dan bi sıkıntın vardır belki(parazit) gibisinden.

bunlar yoksa, kilo kısmı kolay. ince barsaklardan emilim problemin yoksa, vitamin desteği ile protein ağırlıklı bir diyet yapıp sporunu yap. alabildiğini al. (önce araştır ama)
    quote:

Orijinalden alıntı: demonchild

geçmiş yıllarda bir kurt problemi vardı gastro diyince aklıma geldi ama öyle bir belirti de yok şu an. ama doktora gitmek en hayırlısı sanırsam. teşekkürler dostlar.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.