Şimdi Ara

Issiz olanlar, okulu biten yeni mezunler gelin bakalim(anket doldurarak para kazanmak KANITLI)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
171
Cevap
29
Favori
7.747
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Issiz olanlar, okulu biten yeni mezunler gelin bakalim(anket doldurarak para kazanmak KANITLI)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1795 Mesaj
    Clixsense hala duruyor mu ya?

Vay be eskiden ne vaktimi harcardım şuralarda bir 4-5 yıl önce. Ama Clixsense o zamanlar için bile bana göre az kazandıran bir yerdi. Şu an daha kötü durumdadır muhtemelen. Zamanımı harcamaya değmediğini düşünüyorum. Keşke bu tarz siteler yerine BTC alaydım şimdiye zengindim. Onun yerine 60-70 TL falan kazandım zamanında aylarca uğraşarak

Edit: Para kazanma amacıyla uğraşıyordum ama iyi tecrübe oldu kendi alanında. Zamanı olanlara biraz girişmelerini öneririm. Öğreneceğiniz şeyler vardır belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emou -- 16 Haziran 2019; 23:47:41 >

Orijinalden alıntı: Twikownn

Anketi kabul ettim gizliliği onayladım ankete geçip birkaç soru yanıtladıktan sonra we're sry diyor. NEden sizce
    Arada oyle der hocam o cozdugun 15-30 saniyelik ankettir bazi va royle kurnaz sirketler:) 3-4 soru sorup we are sorry cekenler var aradao

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: emou

Clixsense hala duruyor mu ya?

Vay be eskiden ne vaktimi harcardım şuralarda bir 4-5 yıl önce. Ama Clixsense o zamanlar için bile bana göre az kazandıran bir yerdi. Şu an daha kötü durumdadır muhtemelen. Zamanımı harcamaya değmediğini düşünüyorum. Keşke bu tarz siteler yerine BTC alaydım şimdiye zengindim. Onun yerine 60-70 TL falan kazandım zamanında aylarca uğraşarak

Edit: Para kazanma amacıyla uğraşıyordum ama iyi tecrübe oldu kendi alanında. Zamanı olanlara biraz girişmelerini öneririm. Öğreneceğiniz şeyler vardır belki.
    Aynen duruyor hocam senin zmaaninsa dolar da dusuktu simdi yuksek:) bizim leyhimize

Orijinalden alıntı: Twikownn

Ayrıca Tango'da işlem ücreti ve limit yok onu kullanmak daha mantıklı geldi bana.
    Valla hocam parayi biraz daha biriktireyin detayli arastircam hangisi daha avantajli:) herkes payoneer diyince bende onu onerdim acikcasi

|
    |

Aklıma soktun hocam yazın canım sıkılırsa girer takılırım biraz
    |
    |
    cocarca33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1257 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emou

Aklıma soktun hocam yazın canım sıkılırsa girer takılırım biraz
    hocam isimiz ne ya zaten bosuz tam anket kasmalik donem
    |
    |

Orijinalden alıntı: mrunseen

Bunlar hep referral
    e tabi hocam referans linkimle verdim sonucta bi emegim var hicbirsey alinti degil hepsini ben kendim yazdim

inan ozel mesajdan yardim ettigim cok kisi var ref olmayan

Redditte de benzer şeylerle uğraşanlar var. Hem refli hem refsiz paylaşıyorlar. Tercihe bırakmak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cocarca33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1257 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mrunseen

Redditte de benzer şeylerle uğraşanlar var. Hem refli hem refsiz paylaşıyorlar. Tercihe bırakmak lazım.
    Aynen zorunlu bisey degil tabi

|
    |
    Bunu yapıcağınıza dil öğrenin,photoshop öğrenin,office programlarını öğrenin,freelance iş yapın.Bunu da yapın ama bu para harçlık çıkartır.Freelance'den normal bir çalışandan fazlasını kazanabilirsiniz

1944 Mesaj
    bu anket işleri yalan dolan boş muhabbet.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Bunu yapıcağınıza dil öğrenin,photoshop öğrenin,office programlarını öğrenin,freelance iş yapın.Bunu da yapın ama bu para harçlık çıkartır.Freelance'den normal bir çalışandan fazlasını kazanabilirsiniz
    yani dil ogrenmeyi bende desteklerim onemli

dedigim gibi ben ise girdigimde de devam edicem buna harclik cikartir dedigin gibi
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: HIGHER

Ayda 60 dolar için, günde ne kadar zaman ayırmak gerekiyor?
    ayda 60 $ sabit desek yanlis olur cunku anketten ankete degisir kazanc, aylik olarak 30-50$ degisiyor. kimi anket 1$ kimi anket 0.3 $

laptopun basinda olmaniza gerek yok dedigim eklentiyi kurdugunuz an alarm geliyor bildirim yani, tiklayip anketi cozunuyorsunuz. ben icerdeyken laptopun sesini son ses aciyorum duydugumda gelip cozuyorum. yani hep laptopun basinda olmak gerekmiyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: TNCC

hocam bende kayıt olup gerekli bilgileri doldurduktan sonra 2 anket denedim her ikisini de bitirdikten sonra we are sorry diyerek noktalandı bizim de kısmetimiz buymuş sanırım :)
    hocam daha baslardasin aynen arada olur o yuzden can sikmaya gerek yok:) ilk mesajimin hepsini oku hocam
    |
    |
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,668
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.