Şimdi Ara

Issiz olanlar, okulu biten yeni mezunler gelin bakalim(anket doldurarak para kazanmak KANITLI) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
21
Favori
8.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: benimkucukbebegim

Ekonomik krizden çıkma yolunu buldum 80 milyon ayda 50 dolarlık anket cözse 4 trilyon dolar
    guzel, ben hic dusunmedim bu tarafindan
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

guzel, ben hic dusunmedim bu tarafindan

Alıntıları Göster
    %0 da işsizlik yeni gelenlere direk istihdam ülke kurtuldu hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: benimkucukbebegim

%0 da işsizlik yeni gelenlere direk istihdam ülke kurtuldu hocam

Alıntıları Göster

duzenli bi tam zamanli is daha iyi tabiki bu ek gelir olmali

• anketi yapan oldu mu?

Click ID 527,794,592
    Start Time 21 Jun 2019 09:31:00 EDT
    LOI 4s
    Project Samplicio.us - 2222025
    Reward $1.08
  • task geldi

Verify Whether The Person Still Works At The Given Company At Giv...
  • Issiz olanlar, okulu biten yeni mezunler gelin bakalim(anket doldurarak para kazanmak KANITLI)

Resimde görüleceği üzere o kadar anket yapmama rağmen sadece 1 tanesi onaylandı neden böyle anlamadım hiç bir şekilde başka bir sayfaya geçiş yapmamış olmama rağmen genede ekrandan çıktı falan diyor beni mi kekliyorlar anlamadım açıkcası azda olsa bir para kazanma hevesiyle yapalım dedik olmadı

• Diavelin kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım hocam bu gidişle kapatacağım hesabı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diavelin

Resimde görüleceği üzere o kadar anket yapmama rağmen sadece 1 tanesi onaylandı neden böyle anlamadım hiç bir şekilde başka bir sayfaya geçiş yapmamış olmama rağmen genede ekrandan çıktı falan diyor beni mi kekliyorlar anlamadım açıkcası azda olsa bir para kazanma hevesiyle yapalım dedik olmadı
    Hocam herkeste boyle ben atayim baj bende de boyle. Herkes bundna sikayetci haziran ayinda boyle olmus gecen ay boyle degil zaten. Forumlari okuyun bi tek sizde boyle degil

Benim guncel bakiye 9,72 $ oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sürüntü köpek

Bende aynı durumdayım hocam bu gidişle kapatacağım hesabı.
    Wanndasta 35 centlik abket var onu cozun suan opetle ilgili

• ayrica o sabit olan opinion anketlerine cok tiklamissin her tikladiginda anket cikcak diye bisey yok

2-3 saate bir bak mesela oraya ayni sejilde wannadstakilere de 2-3 saate bir bak
  • cocarca33 kullanıcısına yanıt
    şu taskı bitirebildin mi 2 sayfa yaptım bitmeyince sıkıldım kaç tane profil onaylamak gerekiyor taskta artık anlamadım
  • quote:

şu taskı bitirebildin mi 2 sayfa yaptım bitmeyince sıkıldım kaç tane profil onaylamak gerekiyor taskta artık anlamadım
    onu bende yaptim 1 saatte 0.1 $kazandim ciktim sonra:) degmez onu bence yapma linkedin profline girip onaylamayi diyorsan
    wannadsta sadece clixcent veriyor hocam para veren görmedim clixcent ne işe yarıyor bide söyleyebilir misin
  • quote:

wannadsta sadece clixcent veriyor hocam para veren görmedim clixcent ne işe yarıyor bide söyleyebilir misin
    O para oluyor iste:)) 35 yaziyorsa 0,35 $ demek ordaki sayiyi 100 e bolceksin

• Parayı çekebilmemiz için önerdiğiniz bankadan kart almazsak herhangi bir ücret ödemiyoruz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Parayı çekebilmemiz için önerdiğiniz bankadan kart almazsak herhangi bir ücret ödemiyoruz değil mi?
    bunlar basit seyler hocam, sadece hesabiniz olsun yeter parayi atabileceginiz
    hesap işletim ücreti falan 30 dolar diyorlar sanırım kart için tedirgin oldum biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

hesap işletim ücreti falan 30 dolar diyorlar sanırım kart için tedirgin oldum biraz
    payoneer icin mi sorunuyorsunuz? payoneerde kart cikartabiliyorsunuz yillik kart ucreti varmis, ama kart cikarmaya gerek yokki? banka hesabinin ibanini ekliceksin bu kadar
  • bu arada opinionworld u acin arkadaslar anket var cabuk cozun video oyunlariyla iligili

0.6 $
  • Öğrenciysen işbank bankamatik çıkar ücret almıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.