Şimdi Ara

İss Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba şuan evimde Superonline 35 Mbps interneti 115TL'ye kullanıyorum. Taahhütüm 22 Mayısta sona erecek. Süperonline hizmetinden memnun kalmadıgım ve her gün modeme reset atmak zorunda kaldığım için farklı bir sağlayıcıya geçmek istiyorum. Altyapım VDSL destekliyor. Sizce TürkNet, Millenicom, Netspeed firmaları arasından hangisini tercih etmeliyim ? Taahhütle uğraşmak istemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

• Turknet tavsiye ederim. modem bozuk mu ? neden her gün uğraşıyorsunuz ?

• Taahhüt istemiyorum diyorsanız Turknet 35 mbps paketini 85tl ye alabilirsiniz.

• Turk.net öneririm. 85 tl ye 35 mbps veriyor. Ben kullanıyorum memnunum.

• Kullandığım süre boyunca çoğu oyundaki en iyi pingi türknette aldım. (Hem vdsl kullandım hem de fiberde)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • miskindvd kullanıcısına yanıt

2 farklı modem denedim ikisinde de aynı sorun yaşıyorum. Her hız testi yaptığımda farklı server çıkıyor ve buna bağlı olarak pingim de artıyor. İllallah ettim.

• Gelen bütün tavsiyeler TürkNet yönünde. Herkese teşekkür ederim. TürkNet'de müşteri hizmetleri tarafında sıkıntılar oldugu söyleniyor o beni düşündürüyor sadece. Bir de Netspeed diye bir firma görüyorum bilgisi olan var mı ?

• ınscrıb kullanıcısına yanıt

Altyapınız ADSL olsa türknet tavsiye etmem, fakat VDSL altyapıda sorun çıkma ihtimali çok düşük olduğu için müşteri hizmetlerine gerek kalmıyor. 1,5 senedir ben ve arkadaşlarım Turknet kullanıyoruz hiç arıza olmadı müşteri hizmetlerini arama ihtiyacı duymadık

• miskindvd kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam, 22 mayısta taahhütüm bitecek tam kapanmadan hemen sonra halletmem gerek sanırım başvuru işlemlerini.

• ınscrıb kullanıcısına yanıt

EVet tam kapanmadan hemen sonra başvuru yaparsınız, belgelerin gitmesi ve aktivasyon işlemleri 4-5 gün sürüyor 22-23ü gibi geçiş işlemleri gerçekleşir zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.