Şimdi Ara

İsmi hatırlanılmayan yarış oyunları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çocukken adını hatıralmadığım bir oyun oyunum vardı , galiba bir derginin yanında gelen oyunlardandı o kısmı çok hatırlamıyorum. Hatırladığım kadarıyla, dil çıkaran bir güneş vardı tekerlek şeklinde gibiydi sanki , oyundaki yarışmacıların hepsi kadınlardı ve bir bölümde toprak yoldan gidiyor ileride tur bitimine doğru deniz kenarından geciyorduk . Denize girince su sıçrıyordu ve bu o zaman çok hoşuma giden birşeydi . Aldığımız arabalar klasik arabaydı, en azından bizim alabildiğimiz . Bizim alabildiğimiz diyorum çünkü oyun demoydu ve o zaman internetim olmadığı için kafamda birçok şeyler türemiş ve demo nedir bilmediğimden internetim olunca oyunum full versiyon olacak inancım vardı, bu inancımı orjinal oyun nedir kavramını öğrenene kadar da saklamıştım. Yıllar geçtikçe oyunun ismi aklımdan gitti ama o oyunu tam sürüm oynama hayalim hiç içimden gitmedi . Uzun süre aradım ancak hiçbirşeye ulaşamadım . Boş kaldıkça aklıma geliyor ancak bulamıyorum. 2000 li yıllar arasında çıkan bir oyundu daha eskide olabilir . Bilen duyan hatırlayan varsa bi yardım etsin lütfen. (:
    Birde bir yarışmacı kızımızın adı fabia idi .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• SuperChix '76

İsmi hatırlanılmayan yarış oyunları
  • Eyvallah reis yıllardır arıyorum aklıma gelmiyordu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.