Şimdi Ara

Islık Çalamıyorum :( Islık Nasıl Çalınır Arkadaşlar? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
8
Favori
131.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Kim Hotlattı Benim Konuyu Yaw Gerci İyi Oldu 1 Seneye Yaklaştı Hala Islık Çalamıyorum
  • olmuo yahu ne zor işmiş bu
  • bu 1 :
     Islık Çalamıyorum :( Islık Nasıl Çalınır Arkadaşlar?

bu 2 :

bu 3 :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STuSS -- 12 Ekim 2008; 21:41:05 >

• rsimdeki hatunun dudaklar offf offf offf

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bell-mere -- 29 Temmuz 2021; 22:10:32 >
  • ben elimi hiiiiç kullanmadan dişlerimle çalıyorum(diş yapımdan dolayı) menzilide bayaaaaaaaaaa uzun ve yüksek :D
  •  Islık Çalamıyorum :( Islık Nasıl Çalınır Arkadaşlar?
  • Dilini arkaya doğru kıvır.
    Sonra işaret parmağı ve baş parmağı yuvarlak yap.
    Kıvırdığın dilinin üstüne koy
    Üfle!

sadece bi örnek verdim bütün parmaklarımla yuvarlak yapıp çalabiliyorum örendikten sonra çok kolay 1gün boyunca uğraştım akşama doğru yavaş yavaş yöntemini buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 13 Ekim 2008; 17:05:38 >
  • işaret parmağımla tam olmuyo da orta parmakla baş parmağı yuvarlak yapınca ilk seferde yaptım iyi çıkıyor baya ses. şu hiç elini kullanmadan çalmak süper ya onu beceremiom işte
  • güncel

bende çalamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkprincé

Iyyy parmağı ele sokmak böğğğğğhhh .... Oldum olası tiksinmişimdir... Hele cips yedikten sonra ellerindeki tozu yalayıp yutanlar bööööğğğ kusuyorum

cips yedikten sonra parmak yalamak gibisi yoktur özellikle cips baharatlıysa denemeni tavsiye ederim (yanlız elini yıka cips yemeye başlamadan önce)

• quote:

Orjinalden alıntı: ASİL01

quote:

Orjinalden alıntı: Quaeke

ben orta okuldan beri hep arkadaslarımın arasında en yüksek sesle ıslık çalan biriyim baş parmaınla işaret parmaının uçlarını birleştir dilinin altına sok dilinide damanaa deydir üfle bikaç denemeden sonra olur

Evet oluyor gibi biraz daha çalışayım

abi 2007 konusu ve hala çalamıyorum

ıslık çalmıyorum artık ver narayı

• quote:

Melrin

Öğrendin mi bari ?
  • bn de
    Kaç kez hortlamış bu konu ya
  • ßaş Parmak İle Orta Parmak Ucuna Birleştir Yuvarlak Olacak Sonra Dilini Katla Dil Ucuna Dogru Yuvarlak Parmakları İçeri Sok İleri Geri Çek Ses Çıkacak Şekilde Ayarla Üfle Ne Kadar Hızlı O Kadar Hızlı Islık Çalmış Olursun ßen ßöyle Çalıyorum.
  • Ben ellerimi kullanmadan elle çalınan en güçlü ıslığın 2 katı sesli çalabiliyorum.Ersin varya BKM de onun gibi yapabiliyorum.Taramalı tüfek,tabanca xD
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lu£

quote:

Melrin

Öğrendin mi bari ?

Yok Abi Nerde Taksiye Dolmuşa Hala Bağırıyomm Du Die
  • tüm parmaklarımla çalabiliyorum, tek parmakla ve parmaksız dilimi bükerek te çalabiliyorum
  • Oleeeeey artık ben de elimle piskopat ıslık çalabiliyoruuuuum.

Çok büyük bişeymiş gibi sevindim ama bunun için uğraştım. Olayı bilenler yazmış zaten baş parmağı ve işaret parmağı halka oluşturuyor. Dil içe kıvrılıyor. Baş parmağın ve işaret parmağının birleştiği uç kısım kıvrılmış dilin ucuna değecek. Üfürük. İlk yaptığımda şaşırdım varya ben yine FFFT! sesi bekliyodum Fiiiiiiivvvvvt dedi

Başarımı buna borçluyum:
    quote:

Lips must reach over to cover teeth and tucked into mouth. Place fingers of choice between the corners and center of lips and place fingertips on the bottom side of the tip of your tongue which is curled back. Experiment by using extra downward and outward pressure by the fingers onto the lips and teeth adjusting until find the "sweet spot".

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.