Şimdi Ara

Islık Çalamıyorum :( Islık Nasıl Çalınır Arkadaşlar? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
149
Cevap
8
Favori
131.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: gespenstfahrer

ögretin sunu gözünüzü seviyim
  • Konu kaç kere hortlamış

Yapamıyorum
  • Bir hort daha
  • olmuyooooğğğğ
  • bulunsun.
  • bende çalamıyorum lanet olsun
  • Evet beyler yokmu çalışıpta ıslık çalanınız?
    Ben demin çaldım şimdi dışarıda deneme yapıcam.
  • Arkadaşlar çok düşük seslerle çalmaya başladım ov yeaaah dude

• yuksek sesli calmiyorum ama az sesli calabiliyom ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARK TOWER

quote:

Orjinalden alıntı: Quaeke

ben orta okuldan beri hep arkadaslarımın arasında en yüksek sesle ıslık çalan biriyim baş parmaınla işaret parmaının uçlarını birleştir dilinin altına sok dilinide damanaa deydir üfle bikaç denemeden sonra olur

Tükürüklerim monitöre yapıştı.

oha aynısı oldu banada Bi dahada denemedim monitor klavye tükürük oldu anasını satayım.

• Mesajım bulunsun
  • al bendende o kadar, kacırdıgım otobus mınıbus vb tasıt aracının haddı hesabı yok ellerı kullanıp yuksek seslı ıslık çalamıyorum
  • şunu öğretin gözünüzün yağını içiyim

NOT: ELIMI KULLANMADAN YAPABILIYORUM AMA NORMALDE KONUŞMA SESİ KADAR ŞİDDETSİZ ÇIKIYOR ŞİDDETLİ İSTİYOM BEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrashBone -- 19 Eylül 2011; 19:09:54 >
  • Arkadaşlar şu herkesin dediği dil büküp parmak koyma işlemi varya onu yapıyorsunuz 1-2 gün boyunca sürekli uğraşıyorsunuz başka yolu yok bunun ben böyle öğrenmiştim ama dikkat edin başınız dönecek çok üflemekten
  • bende çalamıyorum beyler ya. normal ıslık çalıyorum az çok yüksekte çıkıyor ama o maçlarda millet ıslık çalıyo ya falan ben öyle şiddetli istiyorum. ama dilimi bükemiyorum ki ya
  • Bende dille çalamıyorumda dilsiz çalıyorum ama az ses çıkıyo alt dudağı cücüğün olduğu yeri alt dişlere bastırıyorm tabi fazla değil baş parmak ile orta parmağı üstüne koyuyorum az birşey boşluk bırakıyorum tabi dilide en arkada kıvırıyorum el dile değmiyor ama az ses çıkıyo.
  • nasıl yapacagız bu isi yaa
  • mesajım bulunsun
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.