Şimdi Ara

İşletme Bölümünün İş Olanakları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
17
Favori
349.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki şöyle br tercih listesi nasıl olur?
    ...
    boğaziçi işletme(zor)
    boğaziçi iktisat(zor)
    boğaziçi siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler(kaçarsa kıl payı kaçar)
    galatasaray işletme(olur)
    galatasaray iktisat
    galatasaray uluslararası ilişkiler
    ...

sırf boğaziçi olduğu için uluslararası ilişkileri galatasaray işletmeden önce yazmayı düşünüyorum nasıl olcak acaba
  • Marmara üniversitesi ingilizce işletme-iktisat nasıldır ? Bir de almanca işletme enformatiği diye bir bölüm var.Bu bölüm hakkında bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Richter -- 25 Temmuz 2011; 1:00:02 >
  • benimde hacettepe ingilizce isletmeye puanım yetiyor gibi isletme secende ne gibi özellikler olmalı?neden isletme secmeliyim sence?
  • Dokuz eylül işletme tutuyor benim.Ama gitme konusunda çok kararsızım.Çok mezun var iş bulamazsın vs bi ton laf dönüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronaldinho07

peki şöyle br tercih listesi nasıl olur?
    ...
    boğaziçi işletme(zor)
    boğaziçi iktisat(zor)
    boğaziçi siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler(kaçarsa kıl payı kaçar)
    galatasaray işletme(olur)
    galatasaray iktisat
    galatasaray uluslararası ilişkiler
    ...

sırf boğaziçi olduğu için uluslararası ilişkileri galatasaray işletmeden önce yazmayı düşünüyorum nasıl olcak acaba

boğaziçi siyst bilimi uli çok güzel bir bölüm sıralaman çok ii bencede hayırlı olsun =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

Marmara üniversitesi ingilizce işletme-iktisat nasıldır ? Bir de almanca işletme enformatiği diye bir bölüm var.Bu bölüm hakkında bilgisi olan var mı ?

marmara ing işletme iktisat gayet güzel bölümler.... işletme enf. ise bilgsyr müh. ile işletmeden harmanlanan bir bölüm yetiyorsa puanın düşünme bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magical Zero

benimde hacettepe ingilizce isletmeye puanım yetiyor gibi isletme secende ne gibi özellikler olmalı?neden isletme secmeliyim sence?

h.tepe ing işletme gerçekten güzel bir bölüm eğitim açısından kaliteli işleetme için herhangi bir özellik gerekmiyor aslında neden diyeceksen her yapıda insan için alan mevcut aktif bir insansan pazarlama alanında insan kaynakları alanında uzamanlaşıp yönetici olabilirsin değilsende muhasebe ve finans alanında yönetici olabilirsin işletme türkiyede iş yelpazesi en yüksek bölüm kpssde en fazla kontjan olan bölüm sözleşmeli subaylıkta bile en fazla kontenjana sahip bölüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLCoHoL111

Dokuz eylül işletme tutuyor benim.Ama gitme konusunda çok kararsızım.Çok mezun var iş bulamazsın vs bi ton laf dönüyor.

mezun çok işte çok arkadaşım =) hem artık mezun çok diye bu durum yok makine müh de her ünvdede var
  • tm 1 sıram 78 bin istnabul da işletme ya da iktisat gelir mi ikinci ogretimde olur ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: isletmekonomist

quote:

Marmara üniversitesi ingilizce işletme-iktisat nasıldır ? Bir de almanca işletme enformatiği diye bir bölüm var.Bu bölüm hakkında bilgisi olan var mı ?

marmara ing işletme iktisat gayet güzel bölümler.... işletme enf. ise bilgsyr müh. ile işletmeden harmanlanan bir bölüm yetiyorsa puanın düşünme bile

Hocam düşünme derken yazıyım mı yazmıyım mı rahat yetiyor puan ama marmara hukuk 2.öğretim gelme ihtimali var bi de.

• quote:

quote:

quote:

Hocam düşünme derken yazıyım mı yazmıyım mı rahat yetiyor puan ama marmara hukuk 2.öğretim gelme ihtimali var bi de.

yazıp yazmamayı düşünme bile yani :D yetiyosa direk yaz :D

• iktisat ile işletmeyi Kamu kuruluşlarına atanma yönünden ele alınırsa hangisini tavsiye edersiniz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yazıp yazmamayı düşünme bile yani :D yetiyosa direk yaz :D

Teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: savas146

iktisat ile işletmeyi Kamu kuruluşlarına atanma yönünden ele alınırsa hangisini tavsiye edersiniz

kamuda işletme herzaman avantajlıdır gösterilen derslerde sınavlardaki sorularla yüzde yüz uyumludur...
  • quote:

quote:

iktisat ile işletmeyi Kamu kuruluşlarına atanma yönünden ele alınırsa hangisini tavsiye edersiniz

kamuda işletme herzaman avantajlıdır gösterilen derslerde sınavlardaki sorularla yüzde yüz uyumludur...

hocam önceden araştırmıştım iktisatta mezun olmak zor ama işletmeden daha avantajlıdır diyorlardı.Bende tercihlerimi ona göre ayarladım şimdide bu yanıtınızdan sonra kafam iyice karıştı.Niyetim sadece kpss ile devlet memuru olmak
  • quote:

quote:

quote:

hocam önceden araştırmıştım iktisatta mezun olmak zor ama işletmeden daha avantajlıdır diyorlardı.Bende tercihlerimi ona göre ayarladım şimdide bu yanıtınızdan sonra kafam iyice karıştı.Niyetim sadece kpss ile devlet memuru olmak

Kim diyo bunu =)) iktisat bölümünde verilen dersler bikere kpssye tam uyumlu değil işletme mesela muhasebe dersini her dönem alıyor genel muh. maliyet muh. şirketler muh. envater bilanço muhasebe denetim vs... iktisatta ise muasebe dersi sadece bir dönem genel muhasebe dersi veriliyor doğal olarak kpssde çözemiyolar muhasebeyi... hukuk olarakta 1 yada 2 hukuk dersi var

• İstanbul Üniversitesi mi , Marmara Üniversitesi mi?
    İkisini de yazmayı düşünüyorum hangisini ilk sıraya yerleştirmeliyim sence?
  • quote:

Orijinalden alıntı: InTheEnd

İstanbul Üniversitesi mi , Marmara Üniversitesi mi?
    İkisini de yazmayı düşünüyorum hangisini ilk sıraya yerleştirmeliyim sence?

ikiside kalite olarak yakın gibi ama ist ünv. bir tık daha iyi...
  • Teşekkür ederim ben de öyle düşünüyodum :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.