Şimdi Ara

İŞLEMCİM ISINMIYOR VE ÇOK YAVAŞLADI -YARDIM-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar benim pc en son gelen windows 10 güncellemesinden sonra yavaşlamaya başladı, işlemci hızım 3,30 ghz ten 1,39 ghz sabitlendi ve yükselmiyor.boştayken böyle oyunlara girdiğimde mesela pubg de 80-90 fps alıyordum şimdi 30 un üstüne çıkamaz oldum ve işlemci ısınmıyor max 32 dereceyi görüyor neden olmuş olabilir güncellemeden ötürümü yoksa başka bişeymi var bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim şimdiden teşekkürler
    İŞLETİM SİSTEMİM:

AMD FX 8300 TM 8 ÇEKİRDEKLİ 3,30 Ghz

NVİDİA GTX 1060 6GB OC

16 GB RAM

WİNDOWS 10 64 BİT İŞLETİM SİSTEMİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakirmenfukara -- 18 Nisan 2020; 3:26:42 >

• microsoft'un son güncelelemeleri sorunluymuş bende bişe yok ama son yükledigin güncelmeyi kadırmayı dene .. bilmiyorsan google yaz win 10 güncelleme kaldırma diye güncelemeyi kaldır sonra dene
  • cevabınız için teşekkür ederim son gelen güncellemeyi kaldırdım sorun devam etti işlemcim niyeyse düşük ghz de çalışıyordu 1,39 sabitti youtube de bir videoda nasıl yükseltileceğini görüp denedim ve işe yaradıhttps://www.youtube.com/watch?v=-Lt3NVLNcNg buradan yaptım ve şuan 3,40 üzerinde normal hızına döndü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.