Şimdi Ara

İşlemci Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuyu Arkadasım icin actim. E7200 işlemcisi var arkadasın GIGABYTE G31M-ES2L anakartı 3gb ddr2 800 4870 ekran kartı

İşlemciyi degistirmek istiyor oyunlardaki performansından memnun degil bunun üzerine 380 TL ye kadar işlemci bütçesi var ben Q9400 düsündüm ( oyunlarda performansı yeterlimidir diger multimedia vs) ama yinede tam emin olmak icin sizlerdende yorum almak istedim oc yapmıcak standart hızında kullanıcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolkan_rx7 -- 14 Ağustos 2010; 13:04:11 >

• Q9400 Uygundur
  • AMD PHENOM II X6 1055T al . 200$ fiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

AMD PHENOM II X6 1055T al . 200$ fiyatı

amd malasef anakartı lga 775 soket q9400 alacaz galiba daha iyi bir alternatif görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

AMD PHENOM II X6 1055T al . 200$ fiyatı

Arkadaşın mesajını tam olarak okuduğundan emin misin? Q9400 uygundur.
  • Aaa:-D evet pardon anakartı görmemişim kusura bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkan_rx7

Konuyu Arkadasım icin actim. E7200 işlemcisi var arkadasın GIGABYTE G31M-ES2L anakartı 3gb ddr2 800 4870 ekran kartı

İşlemciyi degistirmek istiyor oyunlardaki performansından memnun degil bunun üzerine 380 TL ye kadar işlemci bütçesi var ben Q9400 düsündüm ( oyunlarda performansı yeterlimidir diger multimedia vs) ama yinede tam emin olmak icin sizlerdende yorum almak istedim oc yapmıcak standart hızında kullanıcak.

yeni bir işlemci almadan önce sağlam bir overclock dene işlemciye
  • quote:

Orijinalden alıntı: gforce2mx

+1
    şuanki işlemcisi çok zayıf sayılmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooppss

quote:

Orijinalden alıntı: gforce2mx

+1
    şuanki işlemcisi çok zayıf sayılmaz..

Oc İle Uğraşmayacağı Yazıyor
  • Ekran Kartı Nedir Peki? Oyundan Performans Alamadığını Yazmışsın
    Evet Q9400 Yeterlidir
  • işlemci olarak q8300'ü tavsiye ederim fiyatı ucuz ve overclock yaparak 3,6 ghz felan kullanırsın
    arkadaşın ekran kartı hd4870 yazıyorta ram felan diye orada
  • tekrar saolun bütün yorumlar icin simdi ben oc yapmaya yaparımda e7200 ama arkadas istemiyor zorlada güzellik olmaz :)

Q9400 den daha iyi alternatif yok galiba 380 tl arasında e7200 den - Q9400 gectiginde performans farkını gözle görülür derecede olur heralde her açidan dimi?
  • aslında işlemci almak yerine elindeki ekran kartını da satıp daha iyi bir ekran kartı al. bilinenin aksine oyunlar için en önemli bileşen ekran kartıdır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.